ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Δευτέρα 08/10/2018  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  2  
Δευτέρα 08/10/2018  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Δευτέρα 08/10/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  0  
Δευτέρα 08/10/2018  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
Δευτέρα 08/10/2018  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 14/10/2018  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
Δευτέρα 15/10/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΣΠΕΡΟΥ  0  3  
Δευτέρα 15/10/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Δευτέρα 15/10/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
Δευτέρα 15/10/2018  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  1  
( 3η αγωνιστική )
Δευτέρα 22/10/2018  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Δευτέρα 22/10/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  1  
Δευτέρα 22/10/2018  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
Δευτέρα 22/10/2018  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
Δευτέρα 22/10/2018  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 27/10/2018  21:30  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  0  3  
Δευτέρα 29/10/2018  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  0  3  
Δευτέρα 29/10/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ  1  3  
Δευτέρα 29/10/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Δευτέρα 29/10/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
( 5η αγωνιστική )
Δευτέρα 05/11/2018  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
Δευτέρα 05/11/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  2  
Δευτέρα 05/11/2018  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Δευτέρα 05/11/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Δευτέρα 05/11/2018  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
( 6η αγωνιστική )
Δευτέρα 12/11/2018  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  2  
Δευτέρα 12/11/2018  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  0  3  
Δευτέρα 12/11/2018  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Δευτέρα 12/11/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ  1  3  
Δευτέρα 12/11/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Τρίτη 20/11/2018  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  1  
Δευτέρα 19/11/2018  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Δευτέρα 19/11/2018  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  2  
Δευτέρα 19/11/2018  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Δευτέρα 19/11/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 25/11/2018  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  0  Μηδενισμός
Δευτέρα 26/11/2018  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  2  3  
Δευτέρα 26/11/2018  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Δευτέρα 26/11/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  0  3  
Δευτέρα 26/11/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΣΠΕΡΟΥ  3  1  
( 9η αγωνιστική )
Δευτέρα 03/12/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Δευτέρα 03/12/2018  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Δευτέρα 03/12/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Δευτέρα 03/12/2018  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Δευτέρα 03/12/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  2  
( 10η αγωνιστική )
Δευτέρα 10/12/2018  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Δευτέρα 10/12/2018  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  0  
Δευτέρα 10/12/2018  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  Μηδενισμός
Δευτέρα 10/12/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  0  3  
Δευτέρα 10/12/2018  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
( 11η αγωνιστική )
Δευτέρα 17/12/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 17/12/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 17/12/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 17/12/2018  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Δευτέρα 17/12/2018  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Δευτέρα 07/01/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 07/01/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 07/01/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 07/01/2019  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Δευτέρα 07/01/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        
( 2η αγωνιστική )
Δευτέρα 14/01/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 14/01/2019  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Δευτέρα 14/01/2019  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 14/01/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 14/01/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 3η αγωνιστική )
Δευτέρα 21/01/2019    ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        
Δευτέρα 21/01/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 21/01/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 21/01/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 21/01/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ    3  0  
( 4η αγωνιστική )
Δευτέρα 28/01/2019  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 28/01/2019  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
Δευτέρα 28/01/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 28/01/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 28/01/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ        
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 03/02/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 04/02/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 04/02/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 04/02/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        
Δευτέρα 04/02/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
( 6η αγωνιστική )
Δευτέρα 11/02/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 11/02/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 11/02/2019  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 11/02/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ        
Δευτέρα 11/02/2019  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 17/02/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 18/02/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 18/02/2019  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Δευτέρα 18/02/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ  3  0  
Δευτέρα 18/02/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
( 8η αγωνιστική )
Δευτέρα 25/02/2019  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Δευτέρα 25/02/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ        
Δευτέρα 25/02/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 25/02/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 25/02/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 03/03/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 04/03/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  0  
Δευτέρα 04/03/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        
Δευτέρα 04/03/2019  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 04/03/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
( 10η αγωνιστική )
Πέμπτη 14/03/2019    ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Πέμπτη 14/03/2019    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Πέμπτη 14/03/2019    ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Πέμπτη 14/03/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ        
Πέμπτη 14/03/2019    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 11η αγωνιστική )
Κυριακή 17/03/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 18/03/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 18/03/2019  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ      
Δευτέρα 18/03/2019  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  0  
Δευτέρα 18/03/2019    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ        
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση