ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 13/10/2018  20:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  0  3  
Κυριακή 14/10/2018  17:30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ  0  3  
Κυριακή 14/10/2018  17:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Κυριακή 14/10/2018  11:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 13/10/2018  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 21/10/2018  16:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
Κυριακή 21/10/2018  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
Σάββατο 20/10/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Κυριακή 21/10/2018  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  2  3  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 04/11/2018  17:30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ  0  3  
Κυριακή 04/11/2018  18:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  2  
Κυριακή 04/11/2018  11:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  2  
Σάββατο 03/11/2018  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Κυριακή 04/11/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  2  3  
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 11/11/2018  17:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
Κυριακή 11/11/2018  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  0  
Κυριακή 11/11/2018  15:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
Σάββατο 10/11/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Κυριακή 11/11/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 18/11/2018  11:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Κυριακή 18/11/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  1  
Σάββατο 17/11/2018  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  2  3  
Κυριακή 18/11/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  2  
Κυριακή 18/11/2018  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
( 6η αγωνιστική )
Κυριακή 25/11/2018  17:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
Κυριακή 25/11/2018  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  2  3  
Κυριακή 25/11/2018  17:30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ  0  3  
Κυριακή 25/11/2018  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
Σάββατο 24/11/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 01/12/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  2  
Σάββατο 01/12/2018  20:30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Κυριακή 02/12/2018  11:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Κυριακή 02/12/2018  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Κυριακή 02/12/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  1  3  
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 08/12/2018  18:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
Κυριακή 09/12/2018  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  1  3  
Κυριακή 09/12/2018  17:30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ  0  3  
Κυριακή 09/12/2018  17:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Κυριακή 09/12/2018  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 16/12/2018  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 16/12/2018  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Κυριακή 16/12/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 15/12/2018  20:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Σάββατο 15/12/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 10η αγωνιστική )
Κυριακή 23/12/2018    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 23/12/2018  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 23/12/2018  17:30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ      
Κυριακή 23/12/2018  17:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Κυριακή 23/12/2018  11:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 11η αγωνιστική )
Κυριακή 13/01/2019  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 12/01/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 13/01/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 13/01/2019  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Κυριακή 13/01/2019  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση