ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 13/10/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  2  3  
Σάββατο 13/10/2018  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Σάββατο 13/10/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 13/10/2018  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 13/10/2018  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 13/10/2018  17:15  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  1  
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 20/10/2018  18:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  1  3  
Σάββατο 20/10/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  2  
Σάββατο 20/10/2018  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Σάββατο 20/10/2018  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
Σάββατο 20/10/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 27/10/2018  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
Σάββατο 27/10/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Σάββατο 27/10/2018  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 27/10/2018  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 27/10/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 27/10/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  1  
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 03/11/2018  17:15  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  2  3  
Σάββατο 03/11/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  2  
Σάββατο 03/11/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  2  
Σάββατο 03/11/2018  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Σάββατο 03/11/2018  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
Κυριακή 04/11/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 10/11/2018  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 10/11/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 10/11/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  1  3  
Κυριακή 11/11/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  1  
Σάββατο 10/11/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
Σάββατο 10/11/2018  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  1  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 17/11/2018  17:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  0  3  
Σάββατο 17/11/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  0  3  
Σάββατο 17/11/2018  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Σάββατο 17/11/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  2  
Σάββατο 17/11/2018  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Κυριακή 18/11/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  2  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 24/11/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 24/11/2018  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 24/11/2018  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 24/11/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Σάββατο 24/11/2018  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
Σάββατο 24/11/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 01/12/2018  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  1  
Σάββατο 01/12/2018  14:45  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  0  3  
Σάββατο 01/12/2018  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
Σάββατο 01/12/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  2  3  
Σάββατο 01/12/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 01/12/2018  10:15  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 08/12/2018  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  2  3  
Σάββατο 08/12/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Σάββατο 08/12/2018  15:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 08/12/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 08/12/2018  15:15  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Σάββατο 08/12/2018  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 15/12/2018  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 15/12/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 15/12/2018  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 15/12/2018  20:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 15/12/2018  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 15/12/2018  10:15  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 22/12/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 22/12/2018  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 22/12/2018  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 22/12/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Σάββατο 22/12/2018  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 22/12/2018  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 12/01/2019  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 12/01/2019  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 12/01/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 12/01/2019  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Σάββατο 12/01/2019  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 12/01/2019  10:15  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 19/01/2019  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 19/01/2019  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 19/01/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 19/01/2019  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 19/01/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 20/01/2019  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 26/01/2019  16:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 26/01/2019  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 26/01/2019  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 26/01/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 26/01/2019  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Σάββατο 26/01/2019  10:15  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 02/02/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 02/02/2019  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 02/02/2019  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 02/02/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 03/02/2019  12:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 02/02/2019  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 09/02/2019  16:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 09/02/2019  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 09/02/2019  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 09/02/2019  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 09/02/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 09/02/2019    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 16/02/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 16/02/2019  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 16/02/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 16/02/2019  14:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 16/02/2019  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Σάββατο 16/02/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 23/02/2019  16:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 23/02/2019  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 23/02/2019  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 23/02/2019  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 23/02/2019  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 23/02/2019    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 02/03/2019  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Σάββατο 02/03/2019    ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 02/03/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 02/03/2019  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 02/03/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 02/03/2019  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 09/03/2019  16:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 09/03/2019  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 09/03/2019  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 09/03/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 09/03/2019  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Κυριακή 10/03/2019  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 16/03/2019  16:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 16/03/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 16/03/2019  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Σάββατο 16/03/2019    ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 16/03/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 16/03/2019  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 23/03/2019  16:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 23/03/2019  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 23/03/2019  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 23/03/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 23/03/2019  15:45  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Κυριακή 24/03/2019  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση