ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 13/10/2018  20:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Κυριακή 14/10/2018  13:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  2  
Κυριακή 14/10/2018  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  0  
Κυριακή 14/10/2018  10:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 13/10/2018  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Κυριακή 14/10/2018  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
Κυριακή 14/10/2018  19:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
Κυριακή 14/10/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
       ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)        
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 21/10/2018  17:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  2  3  
Σάββατο 20/10/2018  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  13:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  19:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  1  3  
Σάββατο 20/10/2018  18:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  1  3  
Σάββατο 20/10/2018  18:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
     ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)          
Σάββατο 20/10/2018  12:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 04/11/2018  15:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  0  3  
Κυριακή 04/11/2018  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Κυριακή 04/11/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  1  
Κυριακή 04/11/2018  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  1  
Σάββατο 27/10/2018  15:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
Κυριακή 04/11/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
       ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)        
Κυριακή 04/11/2018  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
Κυριακή 04/11/2018  20:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  1  
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 11/11/2018  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 10/11/2018  20:15  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  0  
Κυριακή 11/11/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 10/11/2018  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Κυριακή 11/11/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
     ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)          
Κυριακή 11/11/2018  18:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  0  3  
Σάββατο 10/11/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  1  3  
Κυριακή 11/11/2018  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 17/11/2018  20:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  2  
Κυριακή 18/11/2018  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  0  3  
Κυριακή 18/11/2018  17:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  0  3  
Κυριακή 18/11/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
       ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)        
Κυριακή 18/11/2018  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  1  
Κυριακή 18/11/2018  12:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  2  
Κυριακή 18/11/2018  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  0  
Κυριακή 18/11/2018  20:15  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
( 6η αγωνιστική )
Κυριακή 25/11/2018  14:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  0  
Κυριακή 25/11/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  1  3  
Κυριακή 25/11/2018  10:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
     ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)          
Κυριακή 25/11/2018  17:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  2  
Σάββατο 24/11/2018  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Κυριακή 25/11/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Σάββατο 24/11/2018  19:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
Κυριακή 25/11/2018  16:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 01/12/2018  18:30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  1  3  
Κυριακή 02/12/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
       ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)        
Κυριακή 02/12/2018  19:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  2  
Σάββατο 01/12/2018  12:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
Κυριακή 02/12/2018  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  1  
Κυριακή 02/12/2018  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Κυριακή 02/12/2018  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  1  
Κυριακή 02/12/2018  20:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  2  
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 09/12/2018  11:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
     ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)          
Σάββατο 08/12/2018  18:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      Αναβολή
     ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Σάββατο 08/12/2018  12:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
Κυριακή 09/12/2018  10:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 08/12/2018  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  0  
Κυριακή 09/12/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  2  
Σάββατο 08/12/2018  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Κυριακή 09/12/2018  12:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 9η αγωνιστική )
     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)          
Κυριακή 16/12/2018  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 15/12/2018  12:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Κυριακή 16/12/2018  20:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 16/12/2018  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 16/12/2018  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 15/12/2018  17:15  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Κυριακή 16/12/2018  19:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 16/12/2018  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 10η αγωνιστική )
Κυριακή 13/01/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
       ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)        
Κυριακή 13/01/2019  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 13/01/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 13/01/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Κυριακή 13/01/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 13/01/2019  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Σάββατο 12/01/2019    ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 12/01/2019  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 19/01/2019  20:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Κυριακή 20/01/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
     ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)          
Κυριακή 20/01/2019    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 19/01/2019  20:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 20/01/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 20/01/2019  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 19/01/2019    ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Κυριακή 20/01/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
( 12η αγωνιστική )
Κυριακή 27/01/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 26/01/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 27/01/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Κυριακή 27/01/2019      ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)        
Κυριακή 27/01/2019  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 27/01/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 27/01/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Κυριακή 27/01/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 26/01/2019  20:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
( 13η αγωνιστική )
Σάββατο 02/02/2019  20:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Κυριακή 03/02/2019    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 02/02/2019  20:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 03/02/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)          
Σάββατο 02/02/2019  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Κυριακή 03/02/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 02/02/2019  20:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 03/02/2019  10:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
( 14η αγωνιστική )
Κυριακή 10/02/2019    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 10/02/2019  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 10/02/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 09/02/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 10/02/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
       ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)        
Κυριακή 10/02/2019  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 10/02/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 10/02/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
( 15η αγωνιστική )
Σάββατο 16/02/2019  20:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Κυριακή 17/02/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 17/02/2019  12:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 16/02/2019  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Κυριακή 17/02/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 16/02/2019  20:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
     ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)          
Κυριακή 17/02/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 17/02/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
( 16η αγωνιστική )
Κυριακή 24/02/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Σάββατο 23/02/2019  20:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 24/02/2019    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 24/02/2019  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 24/02/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 23/02/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 24/02/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
       ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)        
Κυριακή 24/02/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
( 17η αγωνιστική )
Σάββατο 02/03/2019  20:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Σάββατο 02/03/2019  12:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Κυριακή 03/03/2019  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 02/03/2019  20:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 03/03/2019  10:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ      
Κυριακή 03/03/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 03/03/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Κυριακή 03/03/2019    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)          
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση