ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
ΕΦΗΒΩΝ(ΝΕΩΝ)/Α΄ΦΑΣΗ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Κυριακή 07/10/2018  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Κυριακή 07/10/2018  14:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 07/10/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  2  
Κυριακή 07/10/2018  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 14/10/2018  15:30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Κυριακή 14/10/2018  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Κυριακή 14/10/2018  18:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  0  3  
Κυριακή 14/10/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  1  3  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 21/10/2018  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 21/10/2018  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Κυριακή 21/10/2018  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
( 4η αγωνιστική )
Τρίτη 30/10/2018  21:45  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      Διακοπή
Τετάρτη 21/11/2018  21:45  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Τρίτη 30/10/2018  21:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ  0  3  
Τρίτη 30/10/2018  21:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  0  3  
Τρίτη 30/10/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  0  3  
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 04/11/2018  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΜΙΛΩΝΑ  3  2  
Κυριακή 04/11/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Κυριακή 04/11/2018  11:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Κυριακή 04/11/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
( 6η αγωνιστική )
Κυριακή 11/11/2018  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ  3  0  
Κυριακή 11/11/2018  20:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Κυριακή 11/11/2018  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 11/11/2018  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 18/11/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  0  3  
Κυριακή 18/11/2018  17:45  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Κυριακή 18/11/2018  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  1  
Κυριακή 18/11/2018  18:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  1  3  
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 25/11/2018  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ  3  0  
Κυριακή 25/11/2018  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  2  
Σάββατο 08/12/2018  17:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 25/11/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 02/12/2018  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Κυριακή 02/12/2018  18:00  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  0  3  
Κυριακή 02/12/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  0  3  
Κυριακή 02/12/2018  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Κυριακή 09/12/2018  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  1  3  
Κυριακή 09/12/2018  18:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  0  3  
Κυριακή 09/12/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  2  3  
Κυριακή 09/12/2018  19:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 16/12/2018  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Κυριακή 16/12/2018  12:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Κυριακή 16/12/2018  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 16/12/2018  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ      
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 23/12/2018  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
Κυριακή 23/12/2018  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Κυριακή 23/12/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 23/12/2018  18:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ      
( 4η αγωνιστική )
Τρίτη 08/01/2019  21:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τρίτη 08/01/2019    ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τρίτη 08/01/2019    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τρίτη 08/01/2019    ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 13/01/2019  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
Κυριακή 13/01/2019  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Κυριακή 13/01/2019  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Κυριακή 13/01/2019  18:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ      
( 6η αγωνιστική )
Κυριακή 20/01/2019  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Κυριακή 20/01/2019  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Κυριακή 20/01/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 20/01/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 27/01/2019  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
Κυριακή 27/01/2019  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Κυριακή 27/01/2019  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 27/01/2019  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 03/02/2019  18:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ      
Κυριακή 03/02/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 03/02/2019  17:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Κυριακή 03/02/2019  18:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 10/02/2019  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
Κυριακή 10/02/2019  17:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Κυριακή 10/02/2019  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 10/02/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση