ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2019 - 2020
 
ΑΓΟΡΙΑ Κ18/Α΄ΦΑΣΗ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
     ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 05/10/2019  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  0  3  
Σάββατο 05/10/2019  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ  3  0  
Σάββατο 05/10/2019  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  1  3  
Σάββατο 05/10/2019  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 05/10/2019  17:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 12/10/2019  19:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
     ΡΕΠΟ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ        
Σάββατο 12/10/2019  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  2  3  
Σάββατο 12/10/2019  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 12/10/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  0  3  
Σάββατο 12/10/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 19/10/2019  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  0  3  
     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 19/10/2019  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
Σάββατο 19/10/2019  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 19/10/2019  19:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Σάββατο 19/10/2019  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 26/10/2019  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
Σάββατο 26/10/2019  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
     ΡΕΠΟ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ        
Τετάρτη 30/10/2019  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  1  
Σάββατο 26/10/2019  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  0  Μηδενισμός
Σάββατο 26/10/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 02/11/2019  15:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
Σάββατο 02/11/2019  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ  0  3  
     ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 02/11/2019  18:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 02/11/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  0  3  
Σάββατο 02/11/2019  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  2  3  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 09/11/2019  16:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Σάββατο 09/11/2019  20:30  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
Σάββατο 09/11/2019  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  0  3  
     ΡΕΠΟ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        
Σάββατο 09/11/2019  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Σάββατο 09/11/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 16/11/2019  19:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 16/11/2019  19:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 16/11/2019  15:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  1  3  
     ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 16/11/2019  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 16/11/2019  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ  3  0  
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 23/11/2019  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 23/11/2019  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      Αναβολή
     ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Σάββατο 23/11/2019  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  0  3  
Σάββατο 23/11/2019  16:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
     ΡΕΠΟ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ        
Σάββατο 23/11/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 30/11/2019  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  1  3  
Σάββατο 30/11/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  0  3  
Σάββατο 30/11/2019  19:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
Σάββατο 30/11/2019  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 30/11/2019  10:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 07/12/2019  16:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 07/12/2019  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Σάββατο 07/12/2019  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Σάββατο 07/12/2019  17:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Σάββατο 07/12/2019  15:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΠΟ        
( 11η αγωνιστική )
     ΡΕΠΟ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        
Σάββατο 14/12/2019  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 14/12/2019  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Σάββατο 14/12/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 14/12/2019  19:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 14/12/2019  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
     ΡΕΠΟ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ        
Σάββατο 21/12/2019  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 21/12/2019  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Σάββατο 21/12/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 21/12/2019  18:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 21/12/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 11/01/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
     ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 11/01/2020  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
Σάββατο 11/01/2020  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Σάββατο 11/01/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 11/01/2020  19:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 18/01/2020  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
     ΡΕΠΟ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ        
Σάββατο 18/01/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 18/01/2020  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Σάββατο 18/01/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 18/01/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 25/01/2020  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
Σάββατο 25/01/2020  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
     ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 25/01/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 25/01/2020  20:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 25/01/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 01/02/2020  17:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 01/02/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
     ΡΕΠΟ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ        
Σάββατο 01/02/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 01/02/2020  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Σάββατο 01/02/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 08/02/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 08/02/2020  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Σάββατο 08/02/2020  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
     ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 08/02/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 08/02/2020  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 15/02/2020  17:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 15/02/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Σάββατο 15/02/2020  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
     ΡΕΠΟ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ        
Σάββατο 15/02/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 15/02/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 22/02/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 22/02/2020  14:30  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 22/02/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 22/02/2020  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
     ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 22/02/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 29/02/2020  17:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 29/02/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Σάββατο 29/02/2020  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Σάββατο 29/02/2020  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
     ΡΕΠΟ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        
Σάββατο 29/02/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 07/03/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 07/03/2020  13:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Σάββατο 07/03/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 07/03/2020  20:00  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 07/03/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
     ΡΕΠΟ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        
( 11η αγωνιστική )
     ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΠΟ        
Σάββατο 14/03/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Σάββατο 14/03/2020  16:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Σάββατο 14/03/2020  12:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ      
Σάββατο 14/03/2020  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Σάββατο 14/03/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση