ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Ορισμοί Διαιτητών    
 
   Επιλέξτε διαιτητή    
   Επιλέξτε ομάδα      
 
Τετάρτη
  27/02/2019
 21:30
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)
(Α) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Β) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Σ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
Τετάρτη
  27/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(Α) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Β) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Σ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ. 
Τετάρτη
  27/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."
(Α) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Β) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Σ) ΧΑΝΟΥ Κ. 
Τετάρτη
  27/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ
(Α) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Β) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(Σ) ΗΛΙΑ Ε. 
Τετάρτη
  27/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(Β) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Σ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν. 
Τετάρτη
  27/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ
(Α) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Β) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Σ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ. 
Τετάρτη
  27/02/2019
 21:45
 ΠΑΙΔΩΝ/Β΄ΦΑΣΗ/Β΄ΌΜΙΛΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
(Α) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Β) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
 
Τρίτη
  26/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ
(Α) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Β) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Σ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ. 
Δευτέρα
  25/02/2019
 19:30
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ    ΑΙΓΑΛΕΩ
(Α) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Β) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Σ) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ. 
Δευτέρα
  25/02/2019
 21:30
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
(Α) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Β) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Σ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β. 
Δευτέρα
  25/02/2019
 21:30
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
(Α) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Β) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Σ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε. 
Δευτέρα
  25/02/2019
 21:30
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ    ΑΙΓΑΛΕΩ
(Α) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Β) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Σ) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ. 
Δευτέρα
  25/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Β) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Σ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι. 
Κυριακή
  24/02/2019
 10:00
 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Β) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 11:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 9-16  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΛΙΜΟΥ
(Α) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(Β) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 11:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
(Α) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Β) ΤΟΨΙΔΕΛΗΣ Π.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 12:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 9-16  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Β) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 12:00
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
(Α) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Β) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Σ) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Ε. 
Κυριακή
  24/02/2019
 13:00
 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
(Α) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 14:00
 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄- Ε΄/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Β) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 14:15
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 21-25  ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-
(Α) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(Β) ΛΑΔΙΚΟΥ Ο.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 14:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 1-8  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Β) ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ Β.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 15:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 1-8  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
(Α) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 15:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 1-8  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
(Α) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Β) ΧΑΝΟΥ Κ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 15:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 9-16  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)
(Α) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
(Β) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 15:30
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9-12  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
(Α) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Β) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 15:45
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ
(Α) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Β) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 16:00
 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Β) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 16:30
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 13-16  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Β) ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ Β.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 16:30
 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄- Ε΄/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''
(Α) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Β) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 17:00
 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ
(Α) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Β) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 17:30
 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄- Ε΄/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
(Α) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Β) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 17:45
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9-12  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
(Α) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Β) ΗΛΙΑ Ε.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Β) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
(Α) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:00
 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄- Ε΄/Γ΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
(Α) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(Β) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:00
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
(Α) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(Β) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 1-8  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''
(Α) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Β) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:30
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 13-16  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ
(Α) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Β) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:30
 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
(Α) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(Β) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 18:30
 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 19:30
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑMΒΟΣ (2)  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(Α) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Β) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Θ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 20:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Β) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 20:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
(Α) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 20:30
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
(Α) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Β) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 20:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''
(Α) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Β) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 21:15
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ  GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)  ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
(Α) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Β) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 21:30
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (2)  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(Α) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Β) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 21:30
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
(Α) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 21:30
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 21:30
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΣΥΔΠΕ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ
(Α) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Β) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 21:45
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΦΛΥΕΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(Α) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Β) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Θ.
 
Κυριακή
  24/02/2019
 21:45
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
(Α) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Β) ΗΛΙΑ Ε.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 10:15
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
(Α) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Β) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 10:15
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ
(Α) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Β) ΧΑΝΟΥ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 11:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
(Α) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Β) ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ Ε.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 12:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
(Α) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(Β) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 12:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."
(Α) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Β) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 12:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
(Α) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Β) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 13:00
 ΠΑΙΔΩΝ/Β΄ΦΑΣΗ/Β΄ΌΜΙΛΟΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ
(Α) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(Β) ΛΑΔΙΚΟΥ Ο.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 13:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/ΘΕΣΕΙΣ 9-16  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
(Α) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(Β) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 14:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
(Α) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Β) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 14:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 21-25  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ  ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ  ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ
(Α) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 14:30
 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄- Ε΄/Γ΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ
(Α) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Β) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Θ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 15:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
(Α) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Β) ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ Ε.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 15:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17-20  ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ
(Α) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(Β) ΛΑΔΙΚΟΥ Ο.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 15:00
 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄- Ε΄/Γ΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Ε)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
(Α) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Β) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 15:15
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)
(Α) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 15:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Δ΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)
(Α) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Β) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 15:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Δ΄ΟΜΙΛΟΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ
(Α) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(Β) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 15:45
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
(Α) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Β) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 16:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Γ΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Α) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(Β) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 16:45
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(Α) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Β) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 17:00
 ΠΑΙΔΩΝ/ΘΕΣΕΙΣ 9-13  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
(Β) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 17:30
 ΠΑΙΔΩΝ/Β΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ
(Α) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(Β) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 18:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
(Α) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(Β) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 18:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄ΟΜΑΔΕΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ
(Α) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Β) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 18:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
(Α) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Β) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 18:00
 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄- Δ΄- Ε΄/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
(Α) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Β) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 18:45
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β΄ΦΑΣΗ/Γ΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(Α) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 19:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Β) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:00
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  SAB  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
(Α) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(Β) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:00
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ
(Α) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Β) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
(Α) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Β) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:00
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17-20  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Α) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Β) ΧΑΝΟΥ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:00
 ΠΑΙΔΩΝ/Β΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:00
 ΠΑΙΔΩΝ/Β΄ΦΑΣΗ/Β΄ΌΜΙΛΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Β) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Θ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:00
 ΠΑΙΔΩΝ/ΘΕΣΕΙΣ 9-13  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(Α) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Β) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 20:30
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''
(Α) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Β) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
 
Σάββατο
  23/02/2019
 21:00
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ  ΤΕΡΜΙΤΕΣ  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)
(Α) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Β) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
 
Παρασκευή
  22/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
(Α) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(Β) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 19:30
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΙΓΑΛΕΩ
(Α) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Β) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Σ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ. 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:30
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ
(Α) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Σ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ. 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:30
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(Α) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Β) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:30
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Α) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Β) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Σ) ΧΑΝΟΥ Κ. 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ΚΑΤΑΤΑΞΗ 13-16  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
(Α) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Β) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
(Α) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Β) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"
(Α) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(Β) ΗΛΙΑ Ε.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
(Α) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Β) ΤΟΨΙΔΕΛΗΣ Π.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(Α) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Β) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
(Α) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ
(Α) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Β) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Σ) ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ Ε. 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
(Α) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Β) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(Σ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν. 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(Α) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Β) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Σ) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ. 
Πέμπτη
  21/02/2019
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
(Α) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Β) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Σ) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ. 
Τετάρτη
  20/02/2019
 21:30
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Β) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Σ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α. 
Τετάρτη
  20/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."
(Α) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Σ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ. 
Τετάρτη
  20/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ
(Α) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Β) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Σ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β. 
Τετάρτη
  20/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"
(Α) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Β) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Σ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ. 
Τετάρτη
  20/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
(Α) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(Β) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Σ) ΗΛΙΑ Ε. 
Τετάρτη
  20/02/2019
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(Α) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Β) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Σ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π. 
 
   
 
 
  Εκτύπωση