ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Ορισμοί Διαιτητών    
 
   Επιλέξτε διαιτητή    
 
Παρασκευή
  23/02/2018
 21:30
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β΄ΦΑΣΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
(Β) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:00
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ
(Α) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Β) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Σ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ. 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:30
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Α) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(Α) ΚΑΤΕΡΛΗ Χ.
(Β) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ"
(Α) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Β) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
(Α) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Β) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
(Α) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Β) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
(Α) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΤΟΥΡΙΚΗΣ Σ.
(Σ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι. 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
(Α) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Β) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
 
Πέμπτη
  22/02/2018
 21:45
 ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(Α) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(Β) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
 
Τετάρτη
  21/02/2018
 21:30
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
(Α) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(Β) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Σ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ. 
Τετάρτη
  21/02/2018
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ
(Α) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Β) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Σ) ΧΝΑΡΗ Γ. 
Τετάρτη
  21/02/2018
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
(Α) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Β) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Σ) ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ Ε. 
Τετάρτη
  21/02/2018
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."
(Α) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Β) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Σ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
Τετάρτη
  21/02/2018
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Α) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Β) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Σ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι. 
Τετάρτη
  21/02/2018
 21:45
 Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(Α) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Β) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Σ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β. 
Τρίτη
  20/02/2018
 21:00
 VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β΄ΦΑΣΗ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(Α) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(Β) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
 
 
   
 
 
  Εκτύπωση