ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Πέμπτη 18/10/2018  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
Πέμπτη 18/10/2018  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
Πέμπτη 18/10/2018  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  2  
Πέμπτη 18/10/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  1  
Κυριακή 14/10/2018  14:15  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
Πέμπτη 18/10/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Πέμπτη 25/10/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
Πέμπτη 25/10/2018  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 25/10/2018  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Πέμπτη 25/10/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  2  3  
Πέμπτη 25/10/2018  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  2  
Κυριακή 21/10/2018  14:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
( 3η αγωνιστική )
Πέμπτη 01/11/2018  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
Πέμπτη 01/11/2018  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  1  3  
Πέμπτη 01/11/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Κυριακή 04/11/2018  18:30  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
Κυριακή 04/11/2018  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  1  3  
Πέμπτη 01/11/2018  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
( 4η αγωνιστική )
Πέμπτη 08/11/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  2  
Πέμπτη 08/11/2018  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
Πέμπτη 08/11/2018  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  2  
Πέμπτη 08/11/2018  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Κυριακή 11/11/2018  12:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 08/11/2018  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
( 5η αγωνιστική )
Πέμπτη 15/11/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  1  
Πέμπτη 15/11/2018  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  0  
Πέμπτη 15/11/2018  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
Κυριακή 18/11/2018  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
Πέμπτη 15/11/2018  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  1  3  
Πέμπτη 15/11/2018  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
( 6η αγωνιστική )
Πέμπτη 22/11/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  2  
Πέμπτη 22/11/2018  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
Πέμπτη 22/11/2018  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
Κυριακή 25/11/2018  12:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 22/11/2018  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Τετάρτη 21/11/2018  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 02/12/2018  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Πέμπτη 29/11/2018  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
Πέμπτη 29/11/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  1  
Πέμπτη 29/11/2018  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
Πέμπτη 29/11/2018  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  1  
Πέμπτη 29/11/2018  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  0  3  
( 8η αγωνιστική )
Πέμπτη 06/12/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
Κυριακή 09/12/2018  14:00  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 06/12/2018  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  2  
Πέμπτη 06/12/2018  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  1  3  
Πέμπτη 06/12/2018  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  2  
Πέμπτη 06/12/2018  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
( 9η αγωνιστική )
Πέμπτη 13/12/2018  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  2  
Πέμπτη 13/12/2018  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  0  
Κυριακή 16/12/2018  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Πέμπτη 13/12/2018  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
Πέμπτη 13/12/2018  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Πέμπτη 13/12/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  2  3  
( 10η αγωνιστική )
Πέμπτη 20/12/2018  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  0  
Πέμπτη 20/12/2018  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
Πέμπτη 20/12/2018  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  2  
Κυριακή 23/12/2018  14:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  0  
Πέμπτη 20/12/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  1  
Πέμπτη 20/12/2018  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  1  
( 11η αγωνιστική )
Πέμπτη 10/01/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 10/01/2019  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  1  3  
Πέμπτη 10/01/2019  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
Πέμπτη 10/01/2019  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  1  
Σάββατο 05/01/2019  12:15  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Πέμπτη 10/01/2019  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  2  
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Πέμπτη 17/01/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 17/01/2019  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  1  3  
Τετάρτη 16/01/2019  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Πέμπτη 17/01/2019  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  2  3  
Κυριακή 13/01/2019  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Πέμπτη 17/01/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
( 2η αγωνιστική )
Πέμπτη 24/01/2019  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  1  
Πέμπτη 24/01/2019  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Πέμπτη 24/01/2019  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  1  
Πέμπτη 24/01/2019  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  2  
Τετάρτη 23/01/2019  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
Κυριακή 20/01/2019  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  1  
( 3η αγωνιστική )
Πέμπτη 31/01/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  2  
Πέμπτη 31/01/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 31/01/2019  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Πέμπτη 31/01/2019  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Κυριακή 27/01/2019  14:30  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  2  
Πέμπτη 31/01/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
( 4η αγωνιστική )
Πέμπτη 07/02/2019  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  1  
Πέμπτη 07/02/2019  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
Πέμπτη 07/02/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  2  3  
Πέμπτη 07/02/2019  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
Κυριακή 03/02/2019  12:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Πέμπτη 07/02/2019  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  2  
( 5η αγωνιστική )
Πέμπτη 14/02/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
Πέμπτη 14/02/2019  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  1  3  
Πέμπτη 14/02/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  1  
Κυριακή 10/02/2019  12:00  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Τετάρτη 13/02/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Πέμπτη 14/02/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  1  3  
( 6η αγωνιστική )
Πέμπτη 21/02/2019  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
Πέμπτη 21/02/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Πέμπτη 21/02/2019  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  1  
Κυριακή 17/02/2019  12:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  2  3  
Πέμπτη 21/02/2019  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 21/02/2019  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 24/02/2019  12:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      Αναβολή
Κυριακή 24/03/2019  12:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  0  
Πέμπτη 28/02/2019  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
Πέμπτη 28/02/2019  21:45  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Πέμπτη 28/02/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2  3  
Πέμπτη 28/02/2019  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Πέμπτη 28/02/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
( 8η αγωνιστική )
Πέμπτη 07/03/2019  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  1  3  
Κυριακή 03/03/2019  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  1  
Πέμπτη 07/03/2019  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
Πέμπτη 07/03/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Πέμπτη 07/03/2019  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
Πέμπτη 07/03/2019  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
( 9η αγωνιστική )
Πέμπτη 14/03/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  2  3  
Πέμπτη 14/03/2019  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  1  3  
Κυριακή 10/03/2019  12:30  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Πέμπτη 14/03/2019  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  2  3  
Πέμπτη 14/03/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
Πέμπτη 14/03/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
( 10η αγωνιστική )
Πέμπτη 21/03/2019  21:30  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  1  3  
Πέμπτη 21/03/2019  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Πέμπτη 21/03/2019  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  1  
Κυριακή 17/03/2019  12:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  2  
Πέμπτη 21/03/2019  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  2  
Πέμπτη 21/03/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  0  3  
( 11η αγωνιστική )
Πέμπτη 28/03/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
Πέμπτη 28/03/2019  21:45  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  3  1  
Πέμπτη 28/03/2019  21:45  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  2  
Πέμπτη 28/03/2019  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  1  3  
Κυριακή 31/03/2019  13:30  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Πέμπτη 28/03/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση