ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/Α΄ΦΑΣΗ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 13/10/2018  13:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  0  
Κυριακή 14/10/2018  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  0  3  
Κυριακή 14/10/2018  14:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Κυριακή 14/10/2018  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  0  
Κυριακή 14/10/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 20/10/2018  16:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  2  3  
Κυριακή 21/10/2018  18:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  16:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
Σάββατο 20/10/2018  17:00  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
Κυριακή 21/10/2018  18:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 04/11/2018  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  1  
Κυριακή 04/11/2018  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 04/11/2018  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  1  
Κυριακή 04/11/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  1  3  
Σάββατο 03/11/2018  20:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  0  3  
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 11/11/2018  16:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  0  3  
Σάββατο 10/11/2018  13:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  2  3  
Κυριακή 11/11/2018  18:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Κυριακή 11/11/2018  16:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Σάββατο 10/11/2018  14:30  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 18/11/2018  14:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  1  
Κυριακή 18/11/2018  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 18/11/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
Σάββατο 17/11/2018  20:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      Αναβολή
Κυριακή 02/12/2018  18:30  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ  0  3  
Κυριακή 18/11/2018  20:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 24/11/2018  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  0  
Σάββατο 24/11/2018  13:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  0  3  
Κυριακή 25/11/2018  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  2  
Κυριακή 25/11/2018  18:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
Κυριακή 25/11/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 01/12/2018  20:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  0  3  
Κυριακή 02/12/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  2  3  
Κυριακή 02/12/2018  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  2  
Σάββατο 01/12/2018  18:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
Σάββατο 01/12/2018  19:30  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 08/12/2018  16:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  1  3  
Σάββατο 08/12/2018  13:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  0  
Σάββατο 08/12/2018  17:15  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 09/12/2018  18:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Κυριακή 09/12/2018  18:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 15/12/2018  19:30  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
Σάββατο 15/12/2018  20:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
Σάββατο 15/12/2018  20:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  1  3  
Κυριακή 16/12/2018  15:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  1  3  
Κυριακή 16/12/2018  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 22/12/2018  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  0  3  
Σάββατο 22/12/2018  13:30  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  2  3  
Σάββατο 22/12/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  1  
Σάββατο 22/12/2018  19:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 22/12/2018  19:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  1  
( 11η αγωνιστική )
Κυριακή 13/01/2019  18:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Κυριακή 13/01/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
Σάββατο 12/01/2019  19:00  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
Σάββατο 12/01/2019  18:00  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  2  
Σάββατο 12/01/2019  20:00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  0  3  
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση