ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
       ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)        
Πέμπτη 08/11/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  0  3  
Δευτέρα 12/11/2018  21:15  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  1  3  
Κυριακή 11/11/2018  21:45  ΣΥΔΠΕ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
Σάββατο 10/11/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΑΣΤΕΡΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
Πέμπτη 08/11/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΦΛΥΕΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  1  
Πέμπτη 15/11/2018  21:45  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  0  3  
( 2η αγωνιστική )
     ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ          
Κυριακή 18/11/2018  21:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 18/11/2018  17:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Παρασκευή 16/11/2018  21:45  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΣΥΔΠΕ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
Σάββατο 17/11/2018  20:00  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
Τρίτη 20/11/2018  21:45  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  1  
Πέμπτη 22/11/2018  21:45  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΦΛΥΕΣ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  3  0  
( 3η αγωνιστική )
Πέμπτη 22/11/2018  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  1  3  
Δευτέρα 26/11/2018  21:30  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Κυριακή 25/11/2018  21:45  ΣΥΔΠΕ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
Κυριακή 25/11/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
Πέμπτη 22/11/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  2  3  
Τρίτη 27/11/2018  21:30  ΦΛΥΕΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
       ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ        
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 02/12/2018  21:00  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ  3  0  
       ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ        
Κυριακή 02/12/2018  16:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΣΥΔΠΕ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Πέμπτη 13/12/2018  21:00  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Παρασκευή 30/11/2018  21:45  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
Κυριακή 02/12/2018  20:00  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΦΛΥΕΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
Πέμπτη 06/12/2018  21:45  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  3  1  
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 09/12/2018  21:45  ΣΥΔΠΕ  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
     ΑΣΣ ΑΙΑΣ      0  3  
Κυριακή 09/12/2018  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  2  3  
Κυριακή 09/12/2018  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  1  3  
Σάββατο 08/12/2018  21:00  ΦΛΥΕΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  0  3  
Τρίτη 11/12/2018  21:30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Σάββατο 08/12/2018  21:30  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  0  3  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 22/12/2018  21:45  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
       ΣΥΔΠΕ        
Κυριακή 16/12/2018  21:30  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  3  0  Μηδενισμός
Πέμπτη 20/12/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 15/12/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΦΛΥΕΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Σάββατο 15/12/2018  20:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  1  3  
Κυριακή 16/12/2018  20:00  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 19/01/2019  21:30  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      Αναβολή
Πέμπτη 24/01/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      Διακοπή
Κυριακή 10/02/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  1  3  
     ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)          
Κυριακή 23/12/2018  21:45  ΣΥΔΠΕ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
Δευτέρα 28/01/2019  21:30  ΦΛΥΕΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Τρίτη 08/01/2019  21:45  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Σάββατο 05/01/2019  19:30  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
Δευτέρα 10/12/2018  21:30  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 13/01/2019  00:00  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΦΛΥΕΣ    0  3  Απώλεια
       ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ        
Κυριακή 13/01/2019  21:30  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  1  3  
Κυριακή 13/01/2019  20:30  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΣΥΔΠΕ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Κυριακή 13/01/2019  20:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Κυριακή 13/01/2019  17:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Πέμπτη 10/01/2019  21:45  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  2  3  
( 9η αγωνιστική )
Τρίτη 22/01/2019  21:30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
     ΦΛΥΕΣ          
Πέμπτη 17/01/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Κυριακή 20/01/2019  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Σάββατο 19/01/2019  18:00  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
Παρασκευή 18/01/2019  21:45  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  0  3  
Κυριακή 20/01/2019  21:45  ΣΥΔΠΕ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  1  
( 10η αγωνιστική )
Τρίτη 05/02/2019  21:30  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  3  0  
       ΑΣΤΕΡΑΣ        
Κυριακή 27/01/2019  21:30  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΦΛΥΕΣ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  1  3  
Δευτέρα 28/01/2019  21:45  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  1  3  
Κυριακή 27/01/2019  21:45  ΣΥΔΠΕ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  2  
Κυριακή 27/01/2019  18:00  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Πέμπτη 31/01/2019  21:45  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  3  2  
( 11η αγωνιστική )
Κυριακή 03/02/2019  21:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      Αναβολή
Παρασκευή 15/02/2019  21:45  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  0  3  
     ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ          
Τρίτη 05/02/2019  21:30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Κυριακή 03/02/2019  21:00  ΦΛΥΕΣ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  Μηδενισμός
Πέμπτη 31/01/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΥΔΠΕ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
Πέμπτη 07/02/2019  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Σάββατο 02/02/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      Αναβολή
Σάββατο 16/02/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
( 12η αγωνιστική )
Κυριακή 17/02/2019  21:45  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
       ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)        
Κυριακή 10/02/2019  21:30  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ  1  3  
Κυριακή 10/02/2019  00:00  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  Μηδενισμός
Κυριακή 10/02/2019  21:45  ΣΥΔΠΕ  ΦΛΥΕΣ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  Μηδενισμός
Σάββατο 09/02/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Κυριακή 10/02/2019  21:00  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ-  3  1  
( 13η αγωνιστική )
Κυριακή 24/02/2019  21:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)  ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
     ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ          
Σάββατο 23/02/2019  20:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  0  
Κυριακή 17/02/2019  00:00  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  ΑΣΣ ΑΙΑΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  Μηδενισμός
Κυριακή 24/02/2019  21:30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΣΥΔΠΕ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
Κυριακή 24/02/2019  21:45  ΦΛΥΕΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Κυριακή 24/02/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  Μηδενισμός
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση