ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα     Περίοδος 2018 - 2019
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
Αγώνες Κυπέλλου
 
 
1η αγωνιστική
 
( Αγώνας 1 )
Κυριακή  30/09/2018  20:30  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  1  3  
( Αγώνας 2 )
Κυριακή  30/09/2018  19:00  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
( Αγώνας 3 )
Τρίτη  02/10/2018  21:30  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
( Αγώνας 4 )
Δευτέρα  01/10/2018  19:30  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  0  3  
( Αγώνας 5 )
Κυριακή  30/09/2018  20:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  2  
( Αγώνας 6 )
Σάββατο  29/09/2018  18:00  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  0  3  
( Αγώνας 7 )
Κυριακή  30/09/2018  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)       Αναβολή
Κυριακή  07/10/2018  12:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  1  3  
( Αγώνας 8 )
Κυριακή  30/09/2018  18:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
 
2η αγωνιστική
 
( Αγώνας 9 )
Τετάρτη  03/10/2018  21:45  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  3  0  
( Αγώνας 10 )
Πέμπτη  04/10/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  1  
( Αγώνας 11 )
Πέμπτη  04/10/2018  21:45  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ  0  3  
( Αγώνας 12 )
Τετάρτη  03/10/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ  0  3  
( Αγώνας 13 )
Πέμπτη  04/10/2018  21:45  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ  0  3  
( Αγώνας 14 )
Τετάρτη  03/10/2018  21:30  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  2  3  
( Αγώνας 15 )
Κυριακή  14/10/2018  20:00  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
( Αγώνας 16 )
Τετάρτη  03/10/2018  21:45  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
 
3η αγωνιστική
 
( Αγώνας 17 )
Σάββατο  06/10/2018  18:00  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0  3  
( Αγώνας 18 )
Σάββατο  06/10/2018  17:30  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  2  
( Αγώνας 19 )
Κυριακή  07/10/2018  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  1  
( Αγώνας 20 )
Κυριακή  21/10/2018  20:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
 
4η αγωνιστική
 
( Αγώνας 21 )
Σάββατο  26/01/2019  20:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  2  
( Αγώνας 22 )
Σάββατο  22/12/2018  19:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  3  0  
 
5η αγωνιστική
 
( Αγώνας 23 )
Κυριακή  21/04/2019  20:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  2  
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση