Νέα & Ανακοινώσεις

30/05/2022 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ17 ΕΣΠΕΔΑ 2021-22 Ο ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ17  ΕΣΠΕΔΑ 2021-22 Ο ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

Ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα Αγόρια Κ17 της Ένωσής μας για την αγων.περίοδο 2021-22 και την πρώτη θέση κατέκτησε η ομάδα του Μίλωνα που νίκησε τον Ιωνικό Νίκαιας με 3-2 σετ στους τελικούς που διεξήχθησαν στο κλειστό γυμναστήριο Μίλωνα Κροίσος Πέρσης το Σαββατοκύριακο 28-29/5

Στον μικρό τελικό που προηγήθηκε ο ΓΣ Ηλιούπολης νίκησε τον ΓΣ Πετρούπολης με 3-1 σετ κατέκτησε την 3η θέση.

Οι διαιτητές των τελικών : ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Μετά τη λήξη του τελικού ακολούθησαν απονομές κυπέλλων και μεταλλίων και  βραβεύτηκε ως MVP της διοργάνωσης ο αθλητής του Μίλωνα ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Επίσης δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα στους διαιτητές των αγώνων

Τους αγώνες τίμησαν με την παρουσία τους εκ μέρους του Δ.Σ. της ΕΣΠΕΔΑ ο  Γεν.Γραμματέας κ.Ξοφάκης Χαράλαμπος και το μέλος του Δ.Σ. κ.Ιατρόπουλος Χάρης

Η Ένωση ευχαριστεί θερμά  όλους όσοι παρευρέθηκαν στο γήπεδο και υποστήριξαν τις ομάδες.