Ορισμοί Διαιτητών Αποζημιώσεις

92 Αγώνες  
Ημερομηνία
Πρωτάθλημα
Συνάντηση
Γήπεδο
Διαιτητές
Ημερομηνία 10:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ -
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Γήπεδο ΓΟΥΔΗ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν Ν.
2. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Ι.
Ημερομηνία 10:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Κ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ Σ.
2. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
Ημερομηνία 10:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Κ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΠ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ -
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
2. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
Ημερομηνία 11:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ17/ Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Διαιτητές 1. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
2. ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
Ημερομηνία 11:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Η' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ -
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
2. ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ Μ.
Ημερομηνία 11:15 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Θ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ -
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
2. ΜΠΑΡΤΖΗ Κ.
Ημερομηνία 12:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/ Β' ΦΑΣΗ/ Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Διαιτητές 1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Ημερομηνία 12:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Μ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ Γ.
Ημερομηνία 12:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ -
ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Διαιτητές 1. ΛΙΑΚΟΥ Α.
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ Γ.
Ημερομηνία 13:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Γ'
Συνάντηση ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ -
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Διαιτητές 1. ΚΑΣΣΗ Θ.
2. ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
Ημερομηνία 14:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ17/ Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ -
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
Γήπεδο ΖΑΒΑΡΙΑΝ
Διαιτητές 1. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ Σ.
Ημερομηνία 14:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/ΘΕΣΕΙΣ 9-11
Συνάντηση ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γήπεδο ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Διαιτητές 1. ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
2. ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
Ημερομηνία 14:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ Μ.
2. ΜΕΝΤΗ Κ.
Ημερομηνία 14:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΟΜΑΤΑ Π.
2. ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
Ημερομηνία 14:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Γ'
Συνάντηση ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Διαιτητές 1. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
2. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
Ημερομηνία 14:15 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Ε' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
Διαιτητές 1. ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
2. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
Ημερομηνία 14:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ -
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
2. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
Ημερομηνία 15:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/ Β' ΦΑΣΗ/ Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Διαιτητές 1. ΜΕΚΙΟΣ Α.
2. ΟΣΙΠΙΔΗΣ Π.
Ημερομηνία 15:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ΘΕΣΕΙΣ 17-20
Συνάντηση ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ -
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Διαιτητές 1. ΛΙΑΚΟΥ Α.
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ Γ.
Ημερομηνία 15:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ΘΕΣΕΙΣ 17-20
Συνάντηση ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
2. ΜΠΑΡΤΖΗ Κ.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΘΕΣΕΙΣ 1-6
Συνάντηση ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ -
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Λ Λ.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ17/ Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Β) -
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΒΛΑΧΑΚΗ Ε.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ17/ Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΚΑΣΣΗ Θ.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ17/ Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ -
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Διαιτητές 1. ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
2. ΤΣΟΥΦΗΣ Η.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ -
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ Γ.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Ι' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Διαιτητές 1. ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
2. ΚΟΥΙΜΕΛΗ Ε.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
2. ΚΟΜΑΤΑ Π.
Ημερομηνία 16:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΘΕΣΕΙΣ 1-6
Συνάντηση ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ -
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
Διαιτητές 1. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
2. ΠΑΝΤΖΑΡΗ Β.
Ημερομηνία 16:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΣ ΠΕΡΑ
Διαιτητές 1. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
2. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
Ημερομηνία 16:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Β' /Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γήπεδο ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Διαιτητές 1. ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
2. ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
Ημερομηνία 17:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ -
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π Π.
Ημερομηνία 17:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ -
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
2. ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
Ημερομηνία 17:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΘΕΣΕΙΣ 7-12
Συνάντηση ΑΟ ΚΩΦΩΝ -
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Διαιτητές 1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
2. ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ Μ.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Διαιτητές 1. ΟΣΙΠΙΔΗΣ Π.
2. ΜΕΚΙΟΣ Α.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Η' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
2. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Θ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ -
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Διαιτητές 1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Ι' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ -
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Διαιτητές 1. ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
2. ΤΣΟΥΦΗΣ Η.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Λ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ -
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΒΛΑΧΑΚΗ Ε.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Γ'
Συνάντηση ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
2. ΚΟΥΙΜΕΛΗ Ε.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Διαιτητές 1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΚΑΣΣΗ Θ.
Ημερομηνία 18:15 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ) -
Α.Ε.Κ.
Γήπεδο ΖΑΒΑΡΙΑΝ
Διαιτητές 1. ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
Ημερομηνία 18:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/Β' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ -
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Λ Λ.
Ημερομηνία 19:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΘΕΣΕΙΣ 13-17
Συνάντηση ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ -
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
2. ΜΠΑΡΤΖΗ Κ.
Ημερομηνία 19:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ -
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Διαιτητές 1. ΛΙΑΚΟΥ Α.
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ Γ.
Ημερομηνία 19:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν Ν.
2. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Ι.
Ημερομηνία 19:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ Γ.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ -
ΑΑΣ ΚΟΤΙΝΟΣ
Διαιτητές 1. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
2. ΠΑΝΤΖΑΡΗ Β.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/Β' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π Π.
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Ε' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ -
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Γήπεδο ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Διαιτητές 1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ Γ.
2. ΜΕΝΤΗ Κ.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Γ'
Συνάντηση ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Διαιτητές 1. ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
2. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διαιτητές 1. ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
2. ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΘΕΣΕΙΣ 7-12
Συνάντηση ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
Διαιτητές 1. ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
2. ΚΟΥΙΜΕΛΗ Ε.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Γήπεδο ΑΛΙΜΟΥ
Διαιτητές 1. ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
2. ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Β' /Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣ ΠΕΡΑ -
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΒΛΑΧΑΚΗ Ε.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Β' /Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΕΚΙΟΣ Α.
2. ΟΣΙΠΙΔΗΣ Π.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ -
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΕΤΑΞΑ Γ.
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ Σ.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ -
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Διαιτητές 1. ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
2. ΤΣΟΥΦΗΣ Η.
Ημερομηνία 20:15 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΔΙΩΝΗ ΑΟ -
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Διαιτητές 1. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
2. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
Ημερομηνία 20:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ -
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
Διαιτητές 1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Λ Λ.
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
Ημερομηνία 20:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 Α' /Α' ΦΑΣΗ/ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 -
Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
Διαιτητές 1. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
2. ΙΩΑΝΝΟΥ Μ Μ.
Ημερομηνία 21:00 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1) -
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν Ν.
2. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Ι.
Ημερομηνία 21:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ -
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
Ημερομηνία 21:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΘΕΣΕΙΣ 13-17
Συνάντηση ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ -
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π Π.
Ημερομηνία 21:30 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ -
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Διαιτητές 1. ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Ημερομηνία 21:45 Κυριακή, 5 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
2. ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
Ημερομηνία 18:45 Δευτέρα, 6 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Β' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ -
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
2. ΒΛΑΧΑΚΗ Ε.
Ημερομηνία 20:30 Δευτέρα, 6 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -
ΑΑΣ ΚΟΤΙΝΟΣ
Γήπεδο ΕΣΠΕΡΟΥ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
2. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
3. ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
Ημερομηνία 21:45 Δευτέρα, 6 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ -
ΑΣΠ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
3. ΚΑΣΣΗ Θ.
Ημερομηνία 21:45 Δευτέρα, 6 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΙΩΑΝΝΟΥ Δ Δ.
2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π Π.
3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Ημερομηνία 21:45 Τρίτη, 7 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΘΕΣΕΙΣ 1-6
Συνάντηση ΑΣΤΕΡΑΣ -
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Γήπεδο ΖΑΒΑΡΙΑΝ
Διαιτητές 1. ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
Ημερομηνία 21:00 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/ Β' ΦΑΣΗ/ Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Διαιτητές 1. ΜΕΚΙΟΣ Α.
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Ημερομηνία 21:30 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 -
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
2. ΛΙΑΚΟΥ Α.
3. ΙΩΑΝΝΟΥ Ε Ε.
Ημερομηνία 21:30 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ -
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
2. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
3. ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ -
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
2. ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
3. ΚΟΥΙΜΕΛΗ Ε.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ -
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Γήπεδο ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν Ν.
2. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
3. ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
Διαιτητές 1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
2. ΒΛΑΧΟΣ Γ.
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ Γ.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3. ΒΛΑΧΑΚΗ Ε.
Ημερομηνία 21:30 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ -
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
Γήπεδο ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Διαιτητές 1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
2. ΜΕΚΙΟΣ Α.
Ημερομηνία 21:30 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ -
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
Διαιτητές 1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2. ΒΛΑΧΑΚΗ Ε.
Ημερομηνία 21:30 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ Σ.
2. ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
3. ΚΟΥΙΜΕΛΗ Ε.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΑΣ ΚΟΤΙΝΟΣ -
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΗΕΤΙΩΝ
Διαιτητές 1. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
2. ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ -
ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Γήπεδο ΓΕΡΑΚΑ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π Π.
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ -
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
2. ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ -
Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Διαιτητές 1. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
2. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ -
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Γήπεδο ΑΛΙΜΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
3. ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ -
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
3. ΚΟΜΑΤΑ Π.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΣ ΠΕΡΑ -
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτητές 1. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
2. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
3. ΜΕΝΤΗ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν Ν.
2. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
3. ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 9 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ -
ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
2. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
3. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ Γ.
Ημερομηνία 01:11 Παρασκευή, 10 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ -
Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
Διαιτητές 1. ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π Π.
Ημερομηνία 21:45 Παρασκευή, 10 Φεβρουαρίου 2023
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ -
ΑΣΠ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
Διαιτητές 1. ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
2. ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.