Ορισμοί Διαιτητών Αποζημιώσεις

65 Αγώνες  
Ημερομηνία
Πρωτάθλημα
Συνάντηση
Γήπεδο
Διαιτητές
Ημερομηνία 10:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΜΕΝΤΗ Κ.
Ημερομηνία 11:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ -
Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Γήπεδο ΜΕΤΣ
Διαιτητές 1. ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
2. ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
Ημερομηνία 11:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ -
ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Διαιτητές 1. ΜΕΚΙΟΣ Α.
2. ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
Ημερομηνία 12:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
2. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
Ημερομηνία 12:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Β' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
2. ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
Ημερομηνία 12:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Γ' -Δ' -Ε' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ) -
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
Διαιτητές 1. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
2. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
Ημερομηνία 13:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
2. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
Ημερομηνία 13:15 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
Ημερομηνία 13:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ -
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Διαιτητές 1. ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
2. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
Ημερομηνία 15:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Γ' -Δ' -Ε' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ) -
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
Διαιτητές 1. ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
2. ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
Ημερομηνία 15:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
2. ΠΛΙΤΣΗ Μ.
Ημερομηνία 15:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ -
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Γήπεδο ΑΛΙΜΟΥ
Διαιτητές 1. ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
2. ΜΕΝΤΗ Κ.
Ημερομηνία 15:45 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Διαιτητές 1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Β' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ -
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Διαιτητές 1. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
Ημερομηνία 16:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Γ' -Δ' -Ε' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ) -
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
Διαιτητές 1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
2. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Ημερομηνία 16:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ -
ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ
Γήπεδο ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
Ημερομηνία 16:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ -
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γήπεδο ΖΑΒΑΡΙΑΝ
Διαιτητές 1. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
2. ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
Ημερομηνία 17:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ -
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
Ημερομηνία 17:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ -
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
Διαιτητές 1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2. ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
Ημερομηνία 17:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Β' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ -
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
2. ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
Ημερομηνία 17:15 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Γ' -Δ' -Ε' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ) -
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΜΕΤΑΞΑ Γ.
Ημερομηνία 17:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΚΩΦΩΝ -
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
Διαιτητές 1. ΒΛΑΧΟΣ Γ.
2. ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
Ημερομηνία 17:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Β' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γήπεδο ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΑΓΟΡΙΑ Κ21/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ -
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διαιτητές 1. ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
2. ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ -
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
Ημερομηνία 18:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
2. ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
Ημερομηνία 18:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Β' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ -
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
Διαιτητές 1. ΜΕΚΙΟΣ Α.
2. ΚΑΣΣΗ Θ.
Ημερομηνία 19:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση Α.Ε.Κ. -
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Γήπεδο Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ "ΑΠ.ΚΟΝΤΟΣ"
Διαιτητές 1. ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
2. ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
Ημερομηνία 19:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ -
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
2. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
Ημερομηνία 19:15 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ) -
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Διαιτητές 1. ΜΕΤΑΞΑ Γ.
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ -
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Διαιτητές 1. ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΔΙΩΝΗ ΑΟ -
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
Διαιτητές 1. ΒΛΑΧΟΣ Γ.
2. ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Συνάντηση ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1) -
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Ημερομηνία 19:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Γ' -Δ' -Ε' ΟΜΑΔΕΣ
Συνάντηση ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ) -
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
Διαιτητές 1. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
2. ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ -
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
2. ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
Ημερομηνία 20:00 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Διαιτητές 1. ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
Ημερομηνία 21:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΚΤΗΣΙΦΩΝ -
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
Γήπεδο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
2. ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
Ημερομηνία 21:30 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
Διαιτητές 1. ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
2. ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
Ημερομηνία 21:45 Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
Διαιτητές 1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
2. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
Ημερομηνία 20:30 Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
Γήπεδο ΕΣΠΕΡΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΕΤΑΞΑ Γ.
2. ΒΛΑΧΟΣ Γ.
3. ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
Ημερομηνία 20:30 Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20/ Α' ΦΑΣΗ/Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Ημερομηνία 21:45 Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2) -
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
Ημερομηνία 21:45 Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ/Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ -
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Ημερομηνία 21:45 Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
Διαιτητές 1. ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
2. ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
3. ΜΕΝΤΗ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2. ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
3. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Δευτέρα, 29 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ -
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
2. ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
3. ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
Ημερομηνία 21:45 Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
Γήπεδο ΖΑΒΑΡΙΑΝ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
Ημερομηνία 21:45 Τρίτη, 30 Νοεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ/Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α' ΦΑΣΗ
Συνάντηση ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
2. ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
Ημερομηνία 21:15 Τετάρτη, 1 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ /Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ -
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
Διαιτητές 1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
3. ΠΛΙΤΣΗ Μ.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 1 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ /Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ -
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
3. ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 1 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ /Α' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ -
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
3. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 1 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ/ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
Διαιτητές 1. ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
2. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 1 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ/ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Διαιτητές 1. ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
2. ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
3. ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
Ημερομηνία 21:45 Τετάρτη, 1 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα Β' ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ/ Β' ΟΜΙΛΟΣ
Συνάντηση ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ -
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
Διαιτητές 1. ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
2. ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Ημερομηνία 21:30 Πέμπτη, 2 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ -
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Διαιτητές 1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 2 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτητές 1. ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 2 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
Διαιτητές 1. ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
2. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 2 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ -
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
Διαιτητές 1. ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
2. ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
3. ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 2 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Διαιτητές 1. ΚΑΝΤΛΗ Κ.
2. ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
3. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 2 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ -
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
Διαιτητές 1. ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
3. ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
Ημερομηνία 21:45 Πέμπτη, 2 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΣ ΠΕΡΑ -
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
Διαιτητές 1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
3. ΜΕΝΤΗ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Παρασκευή, 3 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ -
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
Διαιτητές 1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
2. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
Ημερομηνία 21:45 Παρασκευή, 3 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ -
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
Γήπεδο ΖΑΒΑΡΙΑΝ
Διαιτητές 1. ΒΛΑΧΟΣ Γ.
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
Ημερομηνία 21:45 Παρασκευή, 3 Δεκεμβρίου 2021
Πρωτάθλημα ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Συνάντηση ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ -
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Διαιτητές 1. ΜΕΤΑΞΑ Γ.
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.