-
1η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
10/10/2020,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
10/10/2020,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
10/10/2020,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20
25
25
17
25
20
25
22
3
1
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
10/10/2020,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
10/10/2020,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
10/10/2020,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
2η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
17/10/2020,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
22
25
25
23
21
25
17
25
1
3
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17/10/2020,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
17/10/2020,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
17/10/2020,
15:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
26
24
19
25
12
25
24
26
1
3
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
17/10/2020,
13:30
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
17/10/2020,
20:00
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
3η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
24/10/2020,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
24/10/2020,
12:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
15
25
25
21
21
25
20
25
1
3
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
24/10/2020,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
24/10/2020,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
24/10/2020,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
25
17
23
25
25
14
25
20
3
1
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
24/10/2020,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
4η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
19/03/2024,
---
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
31/10/2020,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
31/10/2020,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
31/10/2020,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
25
15
25
21
22
25
18
25
15
13
3
2
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
31/10/2020,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
31/10/2020,
16:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
15
25
19
25
25
22
26
24
10
15
2
3
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
31/10/2020,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
5η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
07/11/2020,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
07/11/2020,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
07/11/2020,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
07/11/2020,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
07/11/2020,
16:30
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
07/11/2020,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
6η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
14/11/2020,
---
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
14/11/2020,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
14/11/2020,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
14/11/2020,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
14/11/2020,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
14/11/2020,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
7η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
21/11/2020,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
21/11/2020,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
21/11/2020,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
21/11/2020,
18:00
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
21/11/2020,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
21/11/2020,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
8η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
28/11/2020,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
28/11/2020,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
28/11/2020,
---
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
28/11/2020,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
28/11/2020,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
28/11/2020,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
9η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
05/12/2020,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
05/12/2020,
17:00
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
05/12/2020,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
05/12/2020,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
05/12/2020,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
05/12/2020,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
10η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
12/12/2020,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
12/12/2020,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
12/12/2020,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
12/12/2020,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
12/12/2020,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
12/12/2020,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
11η Αγωνιστική,
1ος Γύρος
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
19/12/2020,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
19/12/2020,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
19/12/2020,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
19/12/2020,
18:00
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
19/12/2020,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
19/12/2020,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
1η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
09/01/2021,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
09/01/2021,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
09/01/2021,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
09/01/2021,
16:30
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
09/01/2021,
---
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
09/01/2021,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
2η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
16/01/2021,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
16/01/2021,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
16/01/2021,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
16/01/2021,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
16/01/2021,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
16/01/2021,
---
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
3η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
23/01/2021,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
23/01/2021,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
23/01/2021,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
23/01/2021,
---
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23/01/2021,
16:30
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
23/01/2021,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
4η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
30/01/2021,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
30/01/2021,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
30/01/2021,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
30/01/2021,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
30/01/2021,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
30/01/2021,
17:00
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
5η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
06/02/2021,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
06/02/2021,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
06/02/2021,
---
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
06/02/2021,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
06/02/2021,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
06/02/2021,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
6η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
13/02/2021,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
13/02/2021,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
13/02/2021,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
13/02/2021,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
13/02/2021,
17:00
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
13/02/2021,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
7η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
20/02/2021,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
20/02/2021,
---
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
20/02/2021,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
20/02/2021,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
20/02/2021,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
20/02/2021,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
8η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
27/02/2021,
17:00
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
27/02/2021,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
27/02/2021,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
27/02/2021,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
27/02/2021,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
27/02/2021,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
9η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
06/03/2021,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
06/03/2021,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
06/03/2021,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
06/03/2021,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
06/03/2021,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
06/03/2021,
18:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
10η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ
13/03/2021,
12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)
13/03/2021,
18:00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
13/03/2021,
17:00
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
-
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
13/03/2021,
14:30
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
-
ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)
13/03/2021,
14:00
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
13/03/2021,
20:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-
11η Αγωνιστική,
2ος Γύρος
-
ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ (7ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ)
20/03/2021,
14:30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"
20/03/2021,
16:00
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ
20/03/2021,
20:00
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΖΑΒΑΡΙΑΝ
20/03/2021,
13:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"
20/03/2021,
13:00
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
-
ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (1ο ΚΛ.ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ)
20/03/2021,
---
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ