ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Ανακοινώσεις
 
 17/11/2017  1΄σιγή στους αγώνες της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. έως & 20/11/2017
 

1΄ σιγή θα τηρηθεί σε όλους τους αγώνες που διοργανώνονται από την Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. έως και τη Δευτέρα 20/11/2017. Η Ένωση  συμπαραστέκεται σε όλες τις ομάδες της και ειδικά της Δυτικής Αττικής,  που αντιμετωπίζουν σοβαρό πρόβλημα μετά την τελευταία θεομηνία.

Ακολουθεί η ανακοίνωση του Υφυπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού

Ο Υφυπουργός Πολιτισμού κι Αθλητισμού Γιώργος Βασιλειάδης, κάλεσε όλες τις αθλητικές Ομοσπονδίες και Ενώσεις να τηρήσουν ενός λεπτού σιγή σε όλες τις αθλητικές εκδηλώσεις της χώρας, μέχρι και τη Δευτέρα.

Η ανακοίνωση

Η οικογένεια του αθλητισμού πενθεί για την τραγωδία που έπληξε τους αδικοχαμένους συμπολίτες μας και τις οικογένειές τους στη Δυτική Αττική. Με απόφαση του Υφυπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού Γιώργου Βασιλειάδη καλούνται όλες οι αθλητικές Ομοσπονδίες και Ενώσεις να τηρήσουν ενός λεπτού σιγή σε όλες τις αθλητικές εκδηλώσεις της χώρας, μέχρι και τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2017. Η αθλητική Ηγεσία θα σταθεί αρωγός στην αποκατάσταση των συνεπειών της καταστροφής την επόμενη μέρα.

 

 
 16/11/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 Στο πλαίσιο της λειτουργίας του Κλιμακίου Αγοριών της ΄Ενωσης, σας ενημερώνουμε ότι κάθε Τρίτη στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη "Μ.Μερκούρη" από ώρες 14.45-16.15, θα πραγματοποιείται σε τακτική εβδομαδιαία βάση προπόνηση υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Πλήθη Γιάννη και Κυριακάκη Σπύρου.
Οι αθλητές που θα λαμβάνουν μέρος είναι:

ΚΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ,
ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΜΟΥΡΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΤΖΙΑΜΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ(ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ),ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,ΤΣΑΒΑΝΙ ΝΙΚΟΣ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΓΛΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ(ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ),ΚΑΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ(ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΑΡΑ,ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΡΑΦΑΕΛ(ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ),ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ),ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΜΑΡΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ),ΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ,ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ(ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ),ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ(ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ)
 
 15/11/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/17 Α΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ

 
 13/11/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 ΤηνΤετάρτη 15 Νοεμβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Γλυφάδας "ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ" από ώρες 14.30-16.00(προσέλευση 15΄ νωρίτερα) καλούνται για προπόνηση, υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Μιχαηλίδου Μελπομένης και Φαρμάκη Κατερίνας, οι παρακάτω αθλήτριες:

ΣΠΑΝΑΚΗ  ΙΩΑΝΝΑ,ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ,ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ,ΤΣΟΥΠΗ ΟΛΓΑ(ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ),ΡΑΠΤΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ),ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΤΥΛΙΠΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΚΟΡΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ,(ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ),ΜΑΡΙΝΟΥ  ΜΕΛΙΝΑ(ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ),ΚΑΝΤΑΡΗ ΣΟΦΙΑ,ΝΤΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,ΚΟΝΤΟΥΔΗ  ΑΝΤΩΝΙΝΑ (ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ),ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ),ΓΡΑΤΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ,ΑΧΜΑΤΑΪ ΑΝΤΩΝΙΑ,ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ,(ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ),ΜΠΟΥΤΖΙΩΚΑ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ),ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ (ΑΟΠΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ).

Σε περίπτωση αδυναμίας των αθλητριών να παρευρεθούν στη προπόνηση παρακαλούμε να ενημερώσουν τις προπονήτριες στα ακόλουθα τηλέφωνα

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ      6977395075

ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              6984427027

 
 09/11/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 Την Τρίτη 14 Νοεμβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη "Μ.Μερκούρη" από ώρες 14.45-16.15 καλούνται για προπόνηση, υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Πλήθη Γιάννη και Κυριακάκη Σπύρου, οι παρακάτω αθλητές του κλιμακίου αγοριών της ΄Ενωσης:

ΚΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ,
ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΜΟΥΡΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΤΖΙΑΜΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ(ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ),ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,ΤΣΑΒΑΝΙ ΝΙΚΟΣ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΓΛΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ(ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ),ΚΑΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ(ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΑΡΑ,ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΡΑΦΑΕΛ(ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ),ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ),ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ,ΜΑΡΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ),ΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ,ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ(ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ),ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ(ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ)
 
 08/11/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/17 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 13.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ


Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/17 Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/17 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 18.30

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΙΤΣΙΚΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/17 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00

ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

 
 08/11/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 Τη Δευτέρα 13 Νοεμβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Αλίμου από ώρες 16.30-18.00(προσέλευση 15΄ νωρίτερα) καλούνται για προπόνηση, υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Μιχαηλίδου Μελπομένης και Φαρμάκη Κατερίνας, οι παρακάτω αθλήτριες:

ΚΑΝΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,ΠΕΡΕΡΑ ΜΑΙΡΗ-ΑΝΤΖΕΛΑ,ΚΟΚΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΕΓΚΑΪ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ,ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ), ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ(ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ),ΒΙΛΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ,ΒΙΛΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΛΑΪΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ,ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ(ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ),ΓΕΡΟΝΤΑΤΗ ΑΡΕΤΗ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΥ ΑΓΑΠΗ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ),ΠΑΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΠΑΡΑΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ,ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΤΣΙΦΡΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ(ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),ΜΠΑΞΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ,ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ,ΚΙΚΡΙΛΗ ΜΑΡΙΑ,ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΤΣΟΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ(ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ),ΔΙΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ(ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ),ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΓΚΕΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ,ΣΥΡΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ).

Σε περίπτωση αδυναμίας των αθλητριών να παρευρεθούν στη προπόνηση παρακαλούμε να ενημερώσουν τις προπονήτριες στα ακόλουθα τηλέφωνα

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ     6977395075

ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              6984427027


 
 06/11/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 

Την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017  στο κλειστό γυμναστήριο Γλυφάδας "Μάκης Λιούγκας" θα πραγματοποιηθεί προπόνηση του κλιμακίου κοριτσιών, ώρες 14.45-16.30 (προσέλευση 15΄ νωρίτερα) υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Φαρμάκη Κατερίνας και Μιχαηλίδου Μελπομένης, ως εξής:

1.ΣΠΑΝΑΚΗ  ΙΩΑΝΝΑ                     ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
2.ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ            ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
3. ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ           ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
4.ΤΣΟΥΠΗ  ΟΛΓΑ                              ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
5.ΡΑΠΤΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
6.ΑΤΣΙΓΚΜΠΑΣΗ ΗΛΙΑΝΑ            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
7.ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                     ΑΟΝΑ
8.ΤΥΛΙΠΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                      ΑΟΝΑ
9.ΚΟΡΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ                               ΑΟΝΑ
10.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΛΗΤΩ               ΑΟΝΑ
11.ΜΑΡΙΝΟΥ  ΜΕΛΙΝΑ                         ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
12. ΚΑΝΤΑΡΗ  ΣΟΦΙΑ                           Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
13.ΝΤΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ     Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
14.ΚΟΝΤΟΥΔΗ  ΑΝΤΩΝΙΝΑ                 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
15.ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ               ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
16.ΜΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                      ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
17.ΓΡΑΤΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ                              ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
18.ΑΧΜΑΤΑΙ  ΑΝΤΩΝΙΑ                        ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
19.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ                    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
20.ΜΠΟΝΑΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΑΛΗ              ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
21.ΜΠΟΥΤΖΙΩΚΑ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ           ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
22.ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ      ΑΟΠΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
23.ΤΣΑΜΟΥΛΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ                   ΑΟΠΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
24.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ                  ΓΑΝΣ  ΙΡΙΣ

Σε περίπτωση αδυναμίας των αθλητριών να παρευρεθούν στη προπόνηση παρακαλούμε να ενημερώσουν τις προπονήτριες στα ακόλουθα τηλέφωνα

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 6977395075

ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              6984427027

Θα ακολουθήσει νεώτερη ενημέρωση και για άλλα γκρουπ αθλητριών

 
 07/11/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 7 Νοεμβρίου 2017 στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη "Μ.Μερκούρη" και από ώρα 14.45-16.15, θα πραγματοποιηθεί προπόνηση του κλιμακίου αγοριών (με έτος γέννησης 2003-2004) , υπό την επίβλεψη των Περιφερειακών Ομοσπονδιακών Προπονητών κ.κ. Κυριακάκη Σπύρου και Πλήθη Γιάννη.
Οι αθλητές είναι:

ΚΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ,
ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΜΟΥΡΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΤΖΙΑΜΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ(ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ),ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,ΤΣΑΒΑΝΙ ΝΙΚΟΣ,ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ,ΓΛΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ(ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ),ΚΑΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ(ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΑΡΑ,ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΡΑΦΑΕΛ(ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ),ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ),ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ,ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ),ΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ,ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ(ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ),ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ,
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ,ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ(ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ)
 
 01/11/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ος ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/17 Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/17 Α΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ

 
 30/10/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 

Την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017  στο κλειστό γυμναστήριο Γλυφάδας "Μάκης Λιούγκας" θα πραγματοποιηθεί προπόνηση του κλιμακίου κοριτσιών, υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Φαρμάκη Κατερίνας και Μιχαηλίδου Μελπομένης, ως εξής:

15.00-16.30 (προσέλευση 15΄  νωρίτερα

1.ΤΣΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                  Α.Ο.Π.Ε ΜΟΣΧΑΤΟΥ
2.ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΥ  ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ    Α.Ο.Π.Ε.ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3.ΚΑΝΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ                    Α.Ο.Φ.ΠΟΡΦΥΡΑΣ
4.ΜΠΕΓΚΑ'Ι ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ                  Α.Ο.Φ.ΠΟΡΦΥΡΑΣ
5.ΚΟΚΚΟΝΗ  ΜΑΡΙΑ                       Α.Ο.Φ.ΠΟΡΦΥΡΑΣ
6.ΠΕΡΕΡΑ ΜΑΙΡΗ-ΑΝΤΖΕΛΑ            Α.Ο.Φ.ΠΟΡΦΥΡΑΣ
7.ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ            Α.Ο.Φ.ΠΟΡΦΥΡΑΣ
8.ΚΑΝΤΑΡΗ  ΣΟΦΙΑ                          Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
9.ΚΟΝΤΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΝΑ                  Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
10.ΝΤΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ     ΓΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
11.ΑΡΩΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ                        ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
12.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ                ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
13.ΑΧΜΑΤΑΙ  ΑΝΤΩΝΙΑ                     ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
14.ΓΡΑΤΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ                         ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
15.ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ              ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
16.ΣΠΑΝΑΚΗ   ΙΩΑΝΝΑ                    ΑΠΣ  ΑΛΙΜΟΥ
17.ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ              ΑΠΣ  ΑΛΙΜΟΥ
18.ΤΣΟΥΠΗ ΟΛΓΑ                             ΑΠΣ  ΑΛΙΜΟΥ
19.ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑ  ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ      ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20.ΡΑΠΤΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ                      ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21.ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ              ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
22.ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΡΙΚΑ         ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
23.ΜΠΟΥΖΙΩΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ              ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 


16.30-18.00(Προσέλευση 15΄ νωρίτερα)

 1.ΠΑΡΑΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ                    ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

2.ΓΕΡΟΝΤΑΤΗ ΑΡΕΤΗ                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
4.ΤΣΟΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ                      ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
5.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ          ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
6.ΚΑΡΒΟΥΝΗ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ             ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
7.ΚΙΚΡΙΛΗ  ΜΑΡΙΑ                          ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
8.ΜΑΝΩΛΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
9.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΥ ΑΓΑΠΗ         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
10.ΜΠΑΞΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
11.ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ            ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
12.ΠΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                    ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
13,ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   ΑΟ  ΤΕΛΑΜΩΝ
14.ΑΛΑΙΣΚΑ   ΙΩΑΝΝΑ                   ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
15.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
16.ΜΠΟΥΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
17.ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ                ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
18.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19.ΥΦΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ                   ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
20.ΚΛΕΙΔΩΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ -ΙΩΑΝΝΑ  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 

 

Σε περίπτωση αδυναμίας των αθλητριών να παρευρεθούν στη προπόνηση παρακαλούμε να ενημερώσουν τις προπονήτριες στα ακόλουθα τηλέφωνα

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 6977395075

ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              6984427027

 
 27/10/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 31 Οκτωβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη "Μ.Μερκούρη" και από ώρα 14.45-16.15, θα πραγματοποιηθεί προπόνηση του κλιμακίου αγοριών (με έτος γέννησης 2003-2004) , υπό την επίβλεψη των Περιφερειακών Ομοσπονδιακών Προπονητών κ.κ. Κυριακάκη Σπύρου και Πλήθη Γιάννη.
Οι αθλητές είναι:

1)ΚΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ- ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2)ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3)ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

4)ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

5)ΚΑΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ- ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

6)ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΑΡΑ- ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ

7)ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

8)ΜΑΓΚΟΡΙΑΝ ΡΑΦΑΕΛ-ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ

9)ΜΟΥΡΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10)ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

11)ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

12)ΤΣΑΒΑΝΙ ΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

13)ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

14)ΓΛΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

15)ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

16)ΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

17)ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

18)ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

19)ΤΖΙΑΜΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

20)ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

21)ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

22)ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

23)ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

24)ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

 

 

 
 25/10/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΟΠΕ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/17 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.00

ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΛΥΚΟΥΔΗ

 
 25/10/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 

Την Παρασκευή  27  Οκτωβρίου 2017  στο κλειστό γυμναστήριο Δίδυμα Χωράφας, στο Περιστέρι και από ώρα 13.00-15.00 καλούνται τα παρακάτω κορίτσια για προπόνηση, υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Φαρμάκη Κατερίνας και Μιχαηλίδου Μελπομένης.Σε περίπτωση αδυναμίας των αθλητριών να παρευρεθούν στη προπόνηση παρακαλούμε να ενημερώσουν τις προπονήτριες στα ακόλουθα τηλέφωνα

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 6977395075

ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              6984427027

1.       ΠΑΝΤΖΗ Β.          ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

2.       ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ Λ.                   ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

3.       ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ Δ. ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

4.       ΠΙΣΑΡΗ Β.                             ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

5.       ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ Ε.                 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

6.       ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ  Ι.,      ΑΕ ΡΕΝΤΗ

7.       ΚΑΓΙΑΛΗ Ε.                            ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ,

8.       ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜ.,        ΓΑΣΙΑΣΩΝΝΙΚΑΙΑΣ

9.       ΜΑΝΤΑΚΗΑ.,ΦΕΡΟΥΣΗ .   ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ

10.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΥ Α.,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

11.   ΓΕΡΟΝΤΑΤΗ Α. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

12.   ΜΠΟΥΤΣΙΟΥ Γ.                         ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ,

13.   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  Ε. . ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ

14.   ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε.             ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ.

15.   ΚΑΛΛΙΓΑ Κ. .                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

16.   ΚΛΩΝΑΡΗ Ε. .                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

17.   ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

18.   ΔΗΜΑ Β.ΓΑΣ ΙΑΣΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ

19.   ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ. ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

20.   ΖΗΛΙΕΡΗ Λ.                                 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

21.   ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ Α., ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ

22.   ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ Α.ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ

23.   ΜΙΝΑΣΙΑΝ Α. ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ

24.   ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ.

25.   ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Ν. . ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

26.   ΠΑΓΚΑΛΟΥ Σ. ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

27.   ΤΣΑΒΑΡΗ Ε. ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

28.   ΑΛΑΪΣΚΑ Ι., ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ

29.   ΒΙΛΛΙΩΤΗ Ε., ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ

30.   ΒΙΛΛΙΩΤΗ Μ. ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ

31.   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                     ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 32.  ΖΟΝΓΙΟ ΠΑΣΜΙΝΑ ΟΝΤ ΚΑΜΙΛΑ                 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 33. ΤΖΩΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ                                         ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 34  ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΑ  ΚΑΛΛΙΡΟΗ         ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 35  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ          ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 36.  ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                       ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 37  ΚΙΚΡΙΛΗ ΜΑΡΙΑ                 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 38  .ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                          ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

 39   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ        ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

Θα ακολουθήσει νεώτερη ανάρτηση εντός των προσεχών ημερών και για άλλα γκρουπ κοριτσιών.

 
 20/10/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 24 Οκτωβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη "Μ.Μερκούρη" και από ώρα 14.30-16.00, θα πραγματοποιηθεί προπόνηση του κλιμακίου αγοριών (με έτος γέννησης 2003-2004) , υπό την επίβλεψη των Περιφερειακών Ομοσπονδιακών Προπονητών κ.κ. Κυριακάκη Σπύρου και Πλήθη Γιάννη.
 
 19/10/2017  ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση των τουρνουά vintage ανδρών και γυναικών θα γίνει τη Δευτέρα 23/10/17 και ώρα 19.00 στο Πνευματικό Κέντρο (αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου) του Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου (διεύθυνση : Σολωμού και Κωνσταντινουπόλεως, Μοσχάτο).
 
 18/10/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι η γραμματεία  που ορίστηκε από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνα ΕΟΠΕ είναι:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 Α΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.00

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΚΥΔΩΝ


ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
 
 18/10/2017  ΕΠΟΠΤΕΣ ΑΓΩΝΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 Β ΕΘΝΙΚΗ-ΕΘΝΙΚΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/10/17 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 21.45
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟΠΤΕΣ : ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
 
 13/10/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.
 

Στο πλαίσιο της συνέχειας λειτουργίας των  κλιμακίων αγοριών & κοριτσιών της Ένωσής μας καλούνται την Τρίτη 17 Οκτωβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη "Μ.Μερκούρη" και από ώρα 14.30-16.00, αγόρια  με έτος γέννησης 2003-2004 για προπόνηση , υπό την επίβλεψη των Περιφερειακών Ομοσπονδιακών Προπονητών κ.κ. Κυριακάκη Σπύρου και Πλήθη Γιάννη.

Επίσης την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου στο κλειστό γυμναστήριο Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» και από ώρα 14.30-16.30 καλούνται τα κορίτσια (με έτος γέννησης 2004 & 2005) που συμμετείχαν στο κλιμάκιο και έχουν καταγραφεί την προηγούμενη περίοδο, υπό την επίβλεψη των Π.Ο.Π. κ.κ. Φαρμάκη Κατερίνας και Μιχαηλίδου Μελπομένης.

 
 11/10/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ. - ΕΠΟΠΤΕΣ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΣΠΕΔΑ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/17 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00

ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ


ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/17 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.45
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΕΠΟΠΤΕΣ : ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
 
 04/09/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ
 Σας ενημερώνουμε ότι αναρτήθηκαν οι ορισμοί αγώνων από 7/10 ως και 9/10. Λόγω διεξαγωγής αγώνων κυπέλλου από όπου θα προκύψουν τα επόμενα ζευγάρια αγώνων  οι ορισμοί για τις ημερομηνίες 11 & 12 / 10 θα αναρτηθούν από Δευτέρα 9/10, ενώ και τα γήπεδα και ώρες θα επικαιροποιούνται εντός των προσεχών ημερών.
 
 28/09/2017  ΑΝΑΒΟΛΗ MINI VOLLEY FESTIVAL - BE ACTIVE 2017
 
Σας ενημερώνουμε ότι η προγραμματισμένη για το Σάββατο 30/9/17 εκδήλωση Mini Volley Festival Be Active 2017 της Ε.Ο.ΠΕ. αναβάλλεται λόγω αναμενόμενης κακοκαιρίας.
 
 27/09/2017  ΔΕΛΤΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
 Σας ενημερώνουμε ότι από την Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου θα είναι διαθέσιμοι στο γραφείο της ΄Ενωσης οι φάκελοι των σωματείων-μελών μας με τα δελτία των αθλητών-τριών τους  αγων.περιόδου 2017-18.
 
 27/09/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ
 
Σας ενημερώνουμε ότι στους "τρέχοντες ορισμοί διαιτητών" του διαδικτυακού μας τόπου, έχουν αναρτηθεί οι πρώτοι ορισμοί αγώνων της Ένωσης για τη νέα αγωνιστική περίοδο 2017-18.
 
 26/09/2017  VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18
 
Σας ενημερώνουμε ότι στην ενότητα "Προκηρύξεις" υποενότητα "Vintage" του διαδικτυακού μας τόπου, έχει αναρτηθεί η προκήρυξη των τουρνουά vintage ανδρών και γυναικών αγωνιστικής περιόδου 2017-18. Δηλώσεις συμμετοχής έως και 11/10/2017.
Μετά την ολοκλήρωση των vintage ανδρών και γυναικών θα ακολουθήσει το τουρνουά vintage μεικτές ομάδες.
 
 26/09/2017  MINI VOLLEY FESTIVAL - BE ACTIVE 2017
 

Η αντίστροφή μέτρηση για το Mini Volley Festival - Be Active 2017 (30 Σεπτεμβρίου, Στοά Καλατράβα, ΟΑΚΑ) έχει ξεκινήσει, ενώ έχει κυκλοφορήσει και η αφίσα της εκδήλωσης.

 

Το Mini Volley Festival έχει ενταχθεί στο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα «Be Active» ενδυναμώνοντας την Ευρωπαϊκή δράση για την ανάδειξη του πολυδιάστατου αθλητικού ρόλου στη κοινωνία. Η Ευρωπαϊκή εβδομάδα αθλητισμού είναι μια νέα πρωτοβουλία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής για την προαγωγή του αθλητισμού και της σωματικής άσκησης σε όλη την Ευρώπη. Η εβδομάδα θα δημιουργήσει νέες δραστηριότητες και, επίσης, θα αξιοποιήσει ήδη υφιστάμενες επιτυχείς πρωτοβουλίες σε ευρωπαϊκό, εθνικό, περιφερειακό ή τοπικό πλαίσιο.

 

Υπενθυμίζεται για τις δηλώσεις συμμετοχής υπάρχουν 2 κατηγορίες δεξιοτήτων.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α' κατηγορία: Κορίτσια 2005 και 2006 (Κανονικό παιχνίδι μίνι βόλεϊ 3Χ3)

Β' κατηγορία: Κορίτσια 2007, 2008 και 2009 (Πιάνω και πετώ)

Σε περίπτωση που υπάρχουν κορίτσια ηλικιακά της Β' κατηγορίας που μπορούν να αγωνιστούν στην Α' κατηγορία είναι δυνατόν να δηλωθούν στην Α κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την οργανωτική επιτροπή.

Επίσης, αν συμβαίνει κορίτσια ηλικιακά της Α' κατηγορίας να μπορούν να αγωνιστούν στη Β' κατηγορία, μπορούν να δηλωθούν στη Β' κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την Οργανωτική επιτροπή.

ΑΓΟΡΙΑ

Α' κατηγορία: Αγόρια 2004, 2005 και 2006 (Κανονικό παιχνίδι μίνι βόλει 3Χ3)

Β' κατηγορία: Αγόρια 2007, 2008 και 2009 (Πιάνω και πετώ)

Σε περίπτωση που υπάρχουν αγόρια ηλικιακά της Β' κατηγορίας που μπορούν να αγωνιστούν στην Α' κατηγορία είναι δυνατόν να δηλωθούν στην Α' κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την οργανωτική επιτροπή.

Σε περίπτωση που υπάρχουν αγόρια της Β' κατηγορίας που μπορούν να αγωνιστούν στην Α κατηγορία είναι δυνατόν να δηλωθούν στην Α κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την οργανωτική επιτροπή.

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017 (12.00') μέσω της Ειδικής Φόρμας που βρίσκεται στην ιστοσελίδα της ΕΟΠΕ www.volleyball.gr και στο link:

 

https://docs.google.com/forms/d/1aKa6H5xAtwupEQIwsNqgUKbxTZuOMytAkJ1d0pkkJ8E/viewform?edit_requested=true
 
 19/09/2017  MINI VOLLEY FESTIVAL BE ACTIVE 2017 Ε.Ο.ΠΕ.
 

Το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου και ώρες 10.00 - 14.00 θα πραγματοποιηθεί το Mini Volley Festival - Be Active 2017. Η μεγάλη γιορτή του βόλεϊ θα φιλοξενηθεί στον εντυπωσιακό χώρο της Αγοράς Καλατράβα του Ολυμπιακού Σταδίου.

Το Mini Volley Festival έχει ενταχθεί στο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα «Be Active» ενδυναμώνοντας την Ευρωπαϊκή δράση για την ανάδειξη του πολυδιάστατου αθλητικού ρόλου στη κοινωνία. Η Ευρωπαϊκή εβδομάδα αθλητισμού είναι μια νέα πρωτοβουλία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής για την προαγωγή του αθλητισμού και της σωματικής άσκησης σε όλη την Ευρώπη. Η εβδομάδα θα δημιουργήσει νέες δραστηριότητες και, επίσης, θα αξιοποιήσει ήδη υφιστάμενες επιτυχείς πρωτοβουλίες σε ευρωπαϊκό, εθνικό, περιφερειακό ή τοπικό πλαίσιο.

Για τις δηλώσεις συμμετοχής υπάρχουν 2 κατηγορίες δεξιοτήτων.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α' κατηγορία: Κορίτσια 2005 και 2006 (Κανονικό παιχνίδι μίνι βόλει 3Χ3)

Β' κατηγορία: Κορίτσια 2007, 2008 και 2009 (Πιάνω και πετώ)

Σε περίπτωση που υπάρχουν κορίτσια ηλικιακά της Β' κατηγορίας που μπορούν να αγωνιστούν στην Α' κατηγορία είναι δυνατόν να δηλωθούν στην Α κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την οργανωτική επιτροπή.

Επίσης, αν συμβαίνει κορίτσια ηλικιακά της Α' κατηγορίας να μπορούν να αγωνιστούν στη Β' κατηγορία, μπορούν να δηλωθούν στη Β' κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την Οργανωτική επιτροπή.

ΑΓΟΡΙΑ

Α' κατηγορία: Αγόρια 2004, 2005 και 2006 (Κανονικό παιχνίδι μίνι βόλει 3Χ3)

Β' κατηγορία: Αγόρια 2007, 2008 και 2009 (Πιάνω και πετώ)

Σε περίπτωση που υπάρχουν αγόρια ηλικιακά της Β' κατηγορίας που μπορούν να αγωνιστούν στην Α' κατηγορία είναι δυνατόν να δηλωθούν στην Α' κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την οργανωτική επιτροπή.

Σε περίπτωση που υπάρχουν αγόρια της Β' κατηγορίας που μπορούν να αγωνιστούν στην Α κατηγορία είναι δυνατόν να δηλωθούν στην Α κατηγορία με τη σχετική επισήμανση προς την οργανωτική επιτροπή.

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017 (12.00') μέσω της Ειδικής Φόρμας που βρίσκεται στην ιστοσελίδα της ΕΟΠΕ www.volleyball.gr και στο link: 

 

https://docs.google.com/forms/d/1aKa6H5xAtwupEQIwsNqgUKbxTZuOMytAkJ1d0pkkJ8E/edit

 
 12/09/2017  ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΣΠΕΔΑ 2017-2018
 

Σας ενημερώνουμε ότι οι κληρώσεις Κυπέλλου Ανδρών & Γυναικών, καθώς και των πρωταθλημάτων Β΄ εθνική-εθνικό περιφερειακό πρωτάθλημα Ανδρών & Γυναικών Β΄ όμιλος, Τοπικής κατηγορίας & Τοπικής κατηγορίας 2 Γυναικών, Εφήβων(Νέων)-Νεανίδων-Παίδων-Κορασίδων της Ένωσής μας, για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018, θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 15/9/2017 και από ώρα 18.00, στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου, αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου (διεύθυνση : Σολωμού και Κωνσταντινουπόλεως, Μοσχάτο).

 

 
 11/09/2017  ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΣΠΕΔΑ
 
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του Δημήτρη Ράπτη, επί σειρά ετών προέδρου του Μίλωνα και ενεργού παράγοντα στο δρώμενα του βόλεϊ.
 
 06/09/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ & ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΠΕΔΑ 2017-2018
 Σας ενημερώνουμε ότι στην ιστοσελίδα της Ένωσης, ενότητα "προκηρύξεις" είναι διαθέσιμες όλες οι προκηρύξεις πρωταθλημάτων και κυπέλλου αγωνιστικής περιόδου 2017-18.
Δηλώσεις συμμετοχής έως και την Παρασκευή 8/9/17.

 
 30/08/2017  ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΝΑΝΕΩΣΕΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ 2017-18
 
Σας ενημερώνουμε ότι από την Πέμπτη 31 Αυγούστου  είναι διαθέσιμοι στο γραφείο της ΄Ενωσης(εντός κλειστού γυμναστηρίου Ρέντη "Μ.Μερκούρη"), οι φάκελοι με τα αυτοκόλλητα των ανανεώσεων από την Ε.Ο.ΠΕ. των αθλητών/τριών των σωματείων-μελών μας για τη νέα αγων.περίοδο 2017-18.
 
 21/08/2017  Εκδήλωση ενδιαφέροντος για τους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές (Π..Ο.Π.) 2017-2018
 

Ξεκίνησε η ηλεκτρονική διαδικασία της εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές περιόδου 2017-2018.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να καταθέσουν ηλεκτρονικά το ενδιαφέρον τους, συμπληρώνοντας την ηλεκτρονική αίτηση στο link:

 

https://docs.google.com/forms/d/1hAjeFAtlk5prSsXNpqiOSdHbAOSV82rOzyOPmaPZlQg/viewform?edit_requested=true

 

 

 

Η προθεσμία υποβολής των δηλώσεων λήγει την ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017.

 
 06/07/2017  ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY JUNIORS REGIONAL Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. (Κ-17, Κ-19) 3-4-5/7/17
 Με επιτυχία διεξήχθη το τουρνουά beach volley juniors regional Κ-17 & Κ-19 της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. στο γήπεδο beach volley του Kokomo beach bar στην πλαζ του Αγίου Κοσμά στο Ελληνικό, στις 3-4-5/7 με τη συμμετοχή 5 ομάδων Κ-17 αγοριών, 7 ομάδων Κ-17 κοριτσιών και 6 ομάδων Κ-19 κοριτσιών. Πραγματοποιήθηκαν δυνατά παιχνίδια υπό εξαιρετικές καιρικές συνθήκες και την πρώτη θέση κατέκτησαν στα αγόρια Κ-17 οι Μέξας Απ/Μέξας Π, στα κορίτσια Κ-17 οι Παυλοπούλου/Μπέρμπερη και στα κορίτσια Κ-19 οι Αγάλου/Φλιάκου.
Στους αγώνες παρευρέθηκαν ο πρόεδρος της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. Κογκαλίδης Γιώργος, ο γεν.γραμματέας (Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. & Ε.Ο.ΠΕ) Χαλβατζής Νεκτάριος, ο αναπλ.ταμίας της Ένωσης και αντιπρόεδρος της Ε.Ο.ΠΕ. Κογκαλίδης Λευτέρης, ενώ και τις τρεις μέρες του τουρνουά παρευρισκόταν στο γήπεδο ο πρόεδρος της επιτροπής beach volley και μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Ένωσης Νικολούζος Στάθης.
Σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες που συμμετείχαν δόθηκαν αναμνηστικά μπλουζάκια και μπουστάκια. Η Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. ευχαριστεί θερμά τον Κο Τσαμήτα και την Κα Πόλα Κίτσου για την παραχώρηση της εγκατάστασης και την ευγενική τους βοήθεια και υποστήριξη, την Κα Παναγιώτου Μαρία φυσικοθεραπεύτρια για τις πολύτιμες υπηρεσίες της, καθώς και τους διαιτητές κ.κ. Θεοδωρίδου Χρύσα, Κατσιάρα Γιώργο και Μπαρμπάτση Κώστα για τη συμβολή τους στην ομαλή διεξαγωγή των αγώνων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η βαθμολογία:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ-17

  1. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ-BYE 2-0 (21-0, 21-0)
  2. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ/ΓΡΕΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ/ΣΚΑΛΤΣΗ 2-0 (21-12, 21-12)
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΞΗΡΑΔΑΚΗ-ΓΡΕΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ/ΔΗΛΕΡΗ 0-2 (14-21, 16-21)
  4. ΤΣΑΛΙΚΟΥΣΗ/ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΜΟΥΧΤΟΥΡΗ/ΠΑΝΑΓΟΥ 2-0 (21-14, 21-14)
  5. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ-ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ/ΓΡΕΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2-1 (21-16, 18-21, 15-11)
  6. ΓΡΕΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ/ΔΗΛΕΡΗ-ΤΣΑΛΙΚΟΥΣΗ/ΚΑΜΠΟΥΡΗ 0-2 (11-21, 15-21)
  7. BYE-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ/ΣΚΑΛΤΣΗ 0-2 (0-21, 0-21)
  8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΞΗΡΑΔΑΚΗ-ΜΟΥΧΤΟΥΡΗ/ΠΑΝΑΓΟΥ 2-0 (21-19, 21-18)
  9. ΓΡΕΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ/ΔΗΛΕΡΗ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ/ΣΚΑΛΤΣΗ 1-2 (18-21, 26-24, 8-15)
  10. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ/ΓΡΕΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΞΗΡΑΔΑΚΗ 2-0 (21-16, 21-16)
  11. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ/ΣΚΑΛΤΣΗ 2-0 (21-8, 21-8) Α΄ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
  12. ΤΣΑΛΙΚΟΥΣΗ/ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ/ΓΡΕΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0-2 (19-21, 19-21) Β΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
  13. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ-ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ/ΓΡΕΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2-1(21-10, 15-21, 15-7)ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΑΔΑ

1η ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ

2η ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ/ΓΡΕΤΟΥ ΕΙΡ

3η-4η ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ/ΣΚΑΛΤΣΗ

 «»    ΤΣΑΛΙΚΟΥΣΗ/ΚΑΜΠΟΥΡΗ

5η-6η ΓΡΕΤΟΥ ΑΣΠ/ΔΗΛΕΡΗ

5η-6η  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΞΗΡΑΔΑΚΗ

7η ΜΟΥΧΤΟΥΡΗ/ΠΑΝΑΓΟΥ

8η  BYE

ΑΓΟΡΙΑ Κ-17

  1. ΜΕΞΑΣ ΑΠ/ΜΕΞΑΣ Π-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ./ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ 2-0 (21-1, 21-7)
  2. ΛΙΑΠΗΣ/ΒΑΚΟΥΛΗΣ-ΤΣΙΟΚΑΣ/ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ 2-0 (21-15, 21-10)
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ/ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ/ΜΕΞΑΣ ΑΠ/ΜΕΞΑΣ Π. 1-2 (21-16, 18-21, 13-15)
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ/ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ-ΛΙΑΠΗΣ/ΒΑΚΟΥΛΗΣ 0-2 (16-21, 12-21)
  5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ/ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ-ΤΣΙΟΚΑΣ/ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ 2-0 (21-9, 21-15)
  6. ΜΕΞΑΣ ΑΠ/ΜΕΞΑΣ Π-ΛΙΑΠΗΣ/ΒΑΚΟΥΛΗΣ 2-0 (21-15, 21-10)
  7. ΤΣΙΟΚΑΣ/ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ/ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ 2-0 (21-4, 21-18)
  8. ΛΙΑΠΗΣ/ΒΑΚΟΥΛΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ/ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 0-2 (10-21, 16-21)
  9. ΤΣΙΟΚΑΣ/ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ-ΜΕΞΑΣ ΑΠ/ΜΕΞΑΣ Π 0-2 (4-21, 12-21)

 ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1η θέση : ΜΕΞΑΣ ΑΠ/ΜΕΞΑΣ Π

2η θέση : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ/ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

3η θέση : ΛΙΑΠΗΣ/ΒΑΚΟΥΛΗΣ

4η θέση : ΤΣΙΟΚΑΣ/ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ

5η θέση : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ/ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ-19

  1. ΑΓΑΛΟΥ/ΦΛΙΑΚΟΥ-BYE 2-0 (21-0, 21-0)
  2. ΚΟΜΝΗΝΟΥ/ΤΣΙΠΑ-ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ/ΠΑΓΑΝΕΛΗ 1-2 (14-21,21-14,14-16)
  3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ/ΚΑΡΑΛΗ-ΚΑΡΟΥΣΟΥ/ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 2-0 (21-12,21-16)
  4. BYE-ΚΑΡΑΦΕΡΗ Δ/ΚΑΡΑΦΕΡΗ Χ 0-2 (0-21,0-21)
  5. ΑΓΑΛΟΥ/ΦΛΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ/ΠΑΓΑΝΕΛΗ 2-1 (21-14,19-21,16-14)
  6. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ/ΚΑΡΑΛΗ-ΚΑΡΑΦΕΡΗ Δ/ΚΑΡΑΦΕΡΗ Χ 2-0 (21-13,21-16)
  7. BYE-ΚΟΜΝΗΝΟΥ/ΤΣΙΠΑ 0-2(0-21, 0-21)
  8. ΚΑΡΟΥΣΟΥ/ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ-BYE 2-0 (21-0, 21-0)
  9. ΚΑΡΑΦΕΡΗ Δ/ΚΑΡΑΦΕΡΗ Χ-ΚΟΜΝΗΝΟΥ/ ΤΣΙΠΑ 2-0 (23-21,21-19)
  10. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ/ΠΑΓΑΝΕΛΗ-ΚΑΡΟΥΣΟΥ/ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 2-0 (21-12,21-9)
  11. ΑΓΑΛΟΥ/ΦΛΙΑΚΟΥ-ΚΑΡΑΦΕΡΗ Δ/ΚΑΡΑΦΕΡΗ Χ 2-1(22-20,14-21,16-14)Α΄ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
  12. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ/ΚΑΡΑΛΗ-ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ/ΠΑΓΑΝΕΛΗ 2-0(21-18,21-17) Β΄ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
  13. ΑΓΑΛΟΥ/ΦΛΙΑΚΟΥ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ/ΚΑΡΑΛΗ 2-1(13-21,22-20,15-13) ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΜΑΔΑ

1η ΑΓΑΛΟΥ/ΦΛΙΑΚΟΥ

2η ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ/ΚΑΡΑΛΗ

3η-4η ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ/ΠΑΓΑΝΕΛΗ

 «»    ΚΑΡΑΦΕΡΗ Δ/ΚΑΡΑΦΕΡΗ Χ

5η-6η ΚΑΡΟΥΣΟΥ/ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ

5η-6η  ΚΟΜΝΗΝΟΥ/ΤΣΙΠΑ

7η-8η  BYE

 
 06/07/2017  ΠΑΙΖΩ ΒΟΛΕΪ 2017-2018
 

Σας γνωρίζουμε ότι ξεκίνησαν οι δηλώσεις συμμετοχής για το Πρόγραμμα «Παίζω βόλεϊ» 2017-18

Για 6η συνεχόμενη χρονιά το πρωτοποριακό πρόγραμμα 'Παίζω Βόλεϊ' που αποτελεί μια ακόμη αναπτυξιακή δράση της ΕΟΠΕ σε συνεργασία με το Υπουργείο Παιδείας ανοίγει τις πύλες του.

Όλες οι προετοιμασίες για την εφαρμογή του προγράμματος και τη σχολική περίοδο 2017-2018 έχουν ξεκινήσει και τα σωματεία που ενδιαφέρονται να δηλώσουν συμμετοχή μπορούν να βρουν τη σχετική δήλωση συμμετοχής στο link:

https://docs.google.com/forms/d/1074NgF9cQy9OSLjIRp-6GcmucRXamJVZK1paeqTWzD8/edit

 Οι Φόρμες πρέπει να συμπληρωθούν και να αποσταλούν μέχρι την Τρίτη 1 Αυγούστου 2017.

 
 30/06/2017  ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY JUNIORS REGIONAL Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. (Κ-17, Κ-19)
 

Σας ενημερώνουμε ότι οι τεχνικές συσκέψεις για τα τουρνουά beach volley juniors regional Κ-17 & Κ-19 της Ένωσής μας θα διεξαχθούν ως εξής:

Κ-17 ΚΟΡΙΤΣΙΑ & ΑΓΟΡΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 3/7/2017 ώρα 08.30

Παρακαλούνται όλες οι ομάδες που έχουν δηλώσει συμμετοχή στο Κ-17 να παρευρίσκονται στο γήπεδο beach volley του Kokomo beach bar στην πλαζ Αγίου Κοσμά - Ελληνικό), καθώς μετά την τεχνική σύσκεψη θα ξεκινήσουν οι αγώνες.

Κ-19 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΙΤΗ 4/7/2017 ώρα 08.30

Παρακαλούνται όλες οι ομάδες που έχουν δηλώσει συμμετοχή στο Κ-19 να παρευρίσκονται στο γήπεδο beach volley του Kokomo beach bar στην πλαζ Αγίου Κοσμά - Ελληνικό), καθώς μετά την τεχνική σύσκεψη θα ξεκινήσουν οι αγώνες.

 
 26/06/2017  ΠΡΟΣΦΟΡΑ MOLTEN ΓΙΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΣΠΕΔΑ
 

Προς τα σωματεία-μέλη της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.

Σας ενημερώνουμε  ότι κατόπιν επικοινωνίας μας με τον αποκλειστικό αντιπρόσωπο ειδών Molten στη χώρα μας, βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε την ειδική προσφορά της εταιρείας προς τα σωματεία-μέλη της Ένωσής μας.

Η προσφορά αφορά την διάθεση στην προνομιακή τιμή των 30 ευρώ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ) της επίσημης μπάλας αγώνων V5M5000 Flista Tec, εγκεκριμένης από την Ομοσπονδία για αγώνες ανδρών και γυναικών όλων των κατηγοριών.        Η μπάλα V5M5000 Flight Stability Technology  διαθέτει τεχνολογία αιχμής που επιτρέπει σταθερή πορεία της μπάλας, ακρίβεια στο παιχνίδι, αποτελεσματικότερη πάσα. Η FliSta Tec επανάσταση βασίζεται στη microfiber τεχνολογία επίστρωσης δημιουργώντας την καλύτερη μπάλα βόλεϊ στον κόσμο.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στη ΣΠΟΣΑ Ε.Π.Ε., τηλ. 210 9646236 & 210 9626005 (Υπεύθυνος κ. Σέργης).

 
 22/06/2017  ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY JUNIORS REGIONAL Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. (Κ-17, Κ-19)
 

                Σας ενημερώνουμε ότι η Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. θα διοργανώσει ένα(1) τουρνουά beach volley Παίδων-Κορασίδων Κ-17, Εφήβων-Νεανίδων Κ-19 2017, σύμφωνα με τους όρους διεξαγωγής που αναγράφονται στις προκηρύξεις που έχουν εκδοθεί από την Ε.Ο.ΠΕ.

ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Ø   Το τουρνουά θα διεξαχθεί στο Kokomo beach bar πλαζ Αγίου Κοσμά-Ελληνικού  (2η στάση Αγίου Κοσμά τραμ) στις 3-4 Ιουλίου 2017.

Ø  Δικαίωμα συμμετοχής έχουν αθλητές-τριες που ανήκουν στη δύναμη της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. (αγωνιστική ή φυσική εντοπιότητα) όπως αυτή καθορίζεται (απαραίτητα δικαιολογητικά) από τις προκηρύξεις beach volley Κ-17 & Κ-19 της Ε.Ο.ΠΕ.

Ø  Ηλικίες  Κ-17 : δικαίωμα συμμετοχής έχουν αγόρια και κορίτσια που έχουν γεννηθεί μετά την 1η Ιανουαρίου 2001      και

               Κ-19 : δικαίωμα συμμετοχής έχουν αγόρια και κορίτσια που έχουν γεννηθεί μετά  την 1η Ιανουαρίου 1999

Ø  Παράβολο συμμετοχής : Κ-17 & Κ-19 10? (δέκα ευρώ ανά αθλητή/τρια). Το παράβολο καταβάλλεται με την κατάθεση της δήλωσης συμμετοχής και δεν επιστρέφεται σε περίπτωση αποχώρησης/αλλαγής αθλητή/τριας/ομάδας.

Ø  Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές έως την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2017 και ώρα 12.00 με τους εξής τρόπους: στα γραφεία της Ένωσης (κλειστό γυμναστήριο Ρέντη-Μ.Μερκούρη) ή με e-mail (espeda@espeda.gr). Για να γίνουν δεκτές οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να κατατεθούν πλήρως συμπληρωμένα τα ειδικά έντυπα όπως είναι αναρτημένα στο site της ΕΟΠΕ (ενότητα beach volley - αθλητές) όπως επίσης και στο site της Ένωσης ενότητα προκηρύξεις-beach volley και οι αθλητές/τριες να είναι εγγεγραμμένοι στο Μητρώο Beach VolleyBall της Ε.Ο.ΠΕ. για την αγωνιστική περίοδο 2017.

Ø  Ο τρόπος διεξαγωγής θα καθοριστεί αναλόγως του αριθμού των ομάδων που θα δηλώσουν συμμετοχή, ενώ για την ώρα της τεχνικής σύσκεψης και προσέλευσης των ομάδων θα ακολουθήσει νεώτερη ενημέρωση-ανακοίνωση στην ιστοσελίδα της Ένωσης.

 
 16/06/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 Σας ενημερώνουμε ότι  την Τρίτη 20/6 και την Τετάρτη 21/6 και από ώρα 15.00 ως 16.30, θα πραγματοποιηθούν προπονήσεις στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη-Μ.Μερκούρη για αγόρια με έτος γέννησης 2003 & 2004, για τη συμμετοχή τους στο κλιμάκιο αγοριών της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. υπό την καθοδήγηση των ΠΟΠ κ.κ. Κυριακάκη Σπύρου και Πλήθη Γιάννη.
 
 12/06/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ 2016-17 Η ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
 

Το Σαββατοκύριακο 10 & 11 Ιουνίου ολοκληρώθηκε  η Τελική Φάση Vintage Ανδρών  2016-17 στο κλειστό γυμναστήριο Δραπετσώνας "Γ.Κασιμάτης".

Την πρόκρισή τους στον μεγάλο τελικό εξασφάλισαν οι ομάδες ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ και ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ καθώς επικράτησαν στους ημιτελικούς αγώνες επί των ομάδων ΣΥΔΠΕ και ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ αντίστοιχα.

Στο μικρό τελικό η ομάδα Συδπε  επικράτησε με 3-0 της  ΑΕΓ Αιξωνη ενώ στον Τελικό η ομάδα της Αγ.Βαρβάρας κέρδισε με το ίδιο σκορ τη Δραπετσώνα και κατέκτησε την 1η θέση στο Vintage Ανδρών για την αγων.περ. 2016-17.

Αναλυτικά:

ΣΥΔΠΕ-ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ 3-0 (30-28,25-17,25-21)

ΣΥΔΠΕ(Πανουργιάς):Κίτσιος,Καρατζάς,Μασουράκης,Μπαρμπούνης,Κοτσίνης,Νέρης/Βελώνης-λ,Τριανταφυλλόπουλος-λ((Μπαρμπάτσης,Μπαγορδάκης,Πανάγος)

ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Κομνηνός):Ευσταθίου,Μαραγκός,Λανίτης,Γαλιώτος,Σιδέρης,Μιχαηλίδης/Ρωμανάς-λ(Παπανικολάου,Σταυρόπουλος,Παπαδόπουλος,Μπότσης

 

Διαιτητές: Μπολοβίνος Δημήτρης-Παπαστάμος Παναγιώτης

 

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 0-3 (18-25.16-25,28-30)

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ:Χριστοφίλης,Καγιαλής,Σκαρτάδος Π.,Σκαρτάδος Δ.,Ταμπάκης,Ραμμόπουλος/Χαλαβαζής-λ(Αλτης,Βελελέκος,Καλόβολος,Σιδέρης,Σαββίδης,Βραδής)
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ(Πατρικάκος  Ηλ):Πατρικάκος Π.,Λαζαρίδης,Μανίκας,Διακονίδης,Κουβουτσάκης,Θωμόπουλος(Στέφανος,Μανουσάκης,Κανελλόπουλος,Κακολύρης).

 

Διαιτητές:   Παπαστάμος Παναγιώτης-Μπολοβίνος Δημήτρης

Κατόπιν ψηφοφορίας  καλύτεροι αθλητές αναδείχτηκαν:

Πασαδόρος: ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΣ Π.  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

Επιθετικός:   ΔΙΑΚΟΝΙΔΗΣ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

Υποδοχέας:  ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ         ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

Μπλοκέρ :   ΡΑΜΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

MVP:            ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

Στο γήπεδο παρευρέθηκαν  ο Πρόεδρος της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. Γιώργος Κογκαλίδης, ο Φάνης Τσάκωνας από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΄Ενωσης , ο Γεν.Γραμματέας της ΟΔΒΕ Λάμπρος Κίτσιος , το μέλος του ΣΥΔΠΕ ΔΑΠ  Καντλή Κωνσταντίνα καθώς και φίλοι του αθλήματος .

Τέλος η ΕΣΠΕΔΑ ευχαριστεί θερμά και τις 19 ομάδες Ανδρών που δήλωσαν συμμετοχή στο φετινό τουρνουά Vintage και συνέβαλλαν στη ομαλή  διεξαγωγή του για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά.  

 
 12/06/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ VINTAGE ΓΥΝΑΙΚΩΝ Η ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το τουρνουά vintage γυναικών της Ένωσής μας, με την τελική φάση που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 10-11/6 στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη σχολικό συγκρότημα.

Το πρωτάθλημα κατέκτησε   η ομάδα ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ, καθώς νίκησε στον τελικό την ΑΕ ΡΕΝΤΗ με 3-2 σετ (23-25,22-25,25-21,25-22,15-12).

Οι συνθέσεις των ομάδων:

ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ (ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ προπ) : ΔΡΟΥΤΣΑ (αρχηγός), ΑΓΓΕΛΑΚΗ, ΓΚΑΡΙΛΑ, ΚΩΣΤΑΚΗ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ/ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ(Λ), ΜΠΑΚΑ(Λ), ΜΟΥΖΑΚΑ, ΣΟΡΜΑΪΝΗ, ΖΑΡΚΑΔΑ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ, ΚΙΣΣΑ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ (ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ προπ) : ΝΟΪΤΑΚΗ, ΘΗΡΑΙΟΥ, ΔΑΜΑΪ, ΤΣΑΠΟΥΡΗ(αρχηγός), ΒΙΔΑΛΗ, ΖΑΡΑΗ/ΧΡΗΣΤΟΥ(Λ), ΧΑΛΚΙΑ, ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ, ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΤΟΥΡΙΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Στον μικρό τελικό η ομάδα του ΣΥΔΠΕ νίκησε την ομάδα ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(1) με 3-1 σετ (19-25,25-18,25-14,25-20) και κατέκτησε την τρίτη θέση.

Κατόπιν ψηφοφορίας βραβεύτηκαν οι καλύτερες αθλήτριες της τελικής φάσης :

Καλύτερη πασαδόρος: ΔΡΟΥΤΣΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ

Καλύτερη επιθετικός: ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ

Καλύτερη υποδοχέας: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ

Καλύτερη μπλοκέρ: ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ ΣΥΔΠΕ

MVP: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ

Τους αγώνες παρακολούθησαν ο αντιπρόεδρος της ΕΣΠΕΔΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ και ο ειδικός γραμματέας της Ένωσης ΡΩΜΥΛΟΣ ΣΑΡΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, καθώς επίσης και το μέλος της Επιτροπής Διαιτησίας ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΦΑΝΗΣ.  Η ΕΣΠΕΔΑ ευχαριστεί θερμά τις συμμετέχουσες ομάδες ΑΕ ΡΕΝΤΗ (που συμμετείχε στη διοργάνωση του final 4 και φιλοξένησε τους αγώνες στο γήπεδό του) ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(1)-ΣΥΔΠΕ, καθώς και όλους τους φιλάθλους που παρακολούθησαν τους αγώνες και συνέβαλαν στην  ομαλή διεξαγωγή τους.

 
 
 
 
Χορηγοί
 
 
Ορισμοί Διαιτητών
 
Τρέχοντες Ορισμοί Διαιτητών
 
Αποζημιώσεις Διαιτητών
 
Αποζημιώσεις Διαιτητών ανά Κατηγορία
 
Φωτογραφίες
 
VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ 2015-16
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2015-16 - ΓΗΠ: ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
 
Σωματεία Ένωσης
 
  ΦΛΟΓΑ  
  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  
  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  
  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  
  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  
  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  
  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  
  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ    
  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  
  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  
  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  
  ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ  
  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  
  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  
  ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ  
  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  
  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  
  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  
  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  
  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  
  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  
  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  
  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  
  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  
  ΑΠΣΑΒ ΦΙΛΙΑ  
  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  
  ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
  ΑΣ ΠΕΡΑ  
  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  
  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  
  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  
  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  
  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  
  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  
  ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  
  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  
  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  
  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ  
  ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ  
  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  
  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  
  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  
  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  
 
Σχετικοί Σύνδεσμοι
 
 
 
 
 
 
  Εκτύπωση