ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Ανακοινώσεις
 
 19/01/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

Επίσης καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45  (διάρκεια προπόνησης 16.00 - 17.30).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

 
 18/01/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ. & ΕΠΟΠΤΕΣ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 16.30 ΜΙΛΩΝΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 12.00 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 20.00 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 16.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΝΙΣΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΙΤΣΙΚΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 20.15

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΖΑΟΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΝΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΣΦΠΦ ΤΕΛΧΙΝΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 Α΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.00

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΦΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΧΑΛΚΟΥ

 

ΕΠΟΠΤΕΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΘΝΙΚΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/17 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ-ΓΑΡΓΑΡΩΝΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/17 ΜΙΛΩΝΑ 21.15 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ

 

 

 

 

 

 

 
 16/01/2017  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ VINTAGE ΜΙΚΤΟ
 Η κλήρωση της Β΄ φάσης του τουρνουά vintage μικτό θα διεξαχθεί την Τρίτη 17/1/16 και ώρα 14.00 στα γραφεία της Ένωσης, στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη-Μ.Μερκούρη.
Η έναρξη των αγώνων είναι άμεση 
 
 16/01/2017  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ Β΄ ΟΜΑΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 Η κλήρωση της Β΄ φάσης των Β΄ ομάδων κορασίδων θα διεξαχθεί την Τρίτη 17/1/17 και ώρα 13.45 στα γραφεία της Ένωσης, στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη-Μερκούρη.
Η έναρξη των αγώνων είναι άμεση το Σαβ/κο 21-22/1.
 
 12/01/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ 13/1/17 ΩΣ ΚΑΙ 19/1/17
 

Οι παρακάτω ορισμοί είναι πλέον αναρτημένοι και στους τρέχοντες ορισμούς διαιτητών.

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ 18.00

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ-ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

Γ2(ΟΣΦΠ ή ΜΙΛΩΝ)-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΛΙΑΚΟΥ-ΒΕΝΕΚΕΣ

ΟΣΦΠ ή ΜΙΛΩΝ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΜΕΤΑΞΑ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.30

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΑΝΤΛΗ-ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.

 
 11/01/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ 13/1/17 ΩΣ ΚΑΙ 19/1/17
 
Σας ενημερώνουμε ότι οι ορισμοί των αγώνων για το χρονικό διάστημα από 13/1/17 ως και 19/1/17 θα αναρτηθούν εκτάκτως, αύριο Πέμπτη 12/1/17 και από ώρα 11.30 και μετά, λόγω κλήρωσης Β΄ φάσης παίδων.
 
 05/01/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΔΑ 2016-2017
 
Σας ενημερώνουμε ότι στην ενότητα "προκηρύξεις" του διαδικτυακού μας τόπου (υποενότητα ΕΣΠΕΔΑ), έχει αναρτηθεί η Προκήρυξη των πρωταθλημάτων Παμπαίδων και Παγκορασίδων της Ένωσής μας, 2016-2017. 
Δηλώσεις συμμετοχής έως και την Πέμπτη 12/1/2017.
 
 04/01/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 3η Αγωνιστική

Δευτέρα 9/1/17 Αργυρούπολης 21.45

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.

 
 29/12/2016  ΣΧΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΒΟΛΕΪ
 

Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Πετοσφαίρισης Δυτικής Αττικής & Πειραιά (ΣΥ.Δ.ΠΕ.Δ.Α.Π) σας καλεί να μεγαλώσετε την παρέα του και να ζήσετε το άθλημα μας... μια ανάσα από το φιλέ !

Ημερομηνίες Διεξαγωγής:

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη, 10-11-12 & 17-18-19 Ιανουαρίου 2017

Τόπος Διεξαγωγής:

Δημοτικό Γήπεδο Αιγάλεω, "Σταύρος Μαυροθαλασσίτης"  και συγκεκριμένα στην αίθουσα τύπου του γηπέδου στην συμβολή των οδών Κοραή & Μάκρης.

Υποψήφιοι διαιτητές μπορεί να είναι ενήλικες 18-55 ετών, με καθαρό ποινικό μητρώο, όρεξη και αγάπη για τον αθλητισμό.

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

- φωτοτυπίες ταυτότητας, απολυτηρίου λυκείου ή πτυχίου σχολής

- ποινικό μητρώο (γενικής χρήσης)

- Παράβολο συμμετοχής.

(Οι εγγραφές και η προσκόμιση των δικαιολογητικών θα γίνει στον χώρο της σχολής την 1η ημέρα, 17:30-18:00)

Δηλώστε συμμετοχή στέλνοντας το ονοματεπώνυμο σας, τηλέφωνο επικοινωνίας και μια φωτογραφία προσώπου στο info@sydpedap.gr

(Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας)

Πληροφορίες στα τηλέφωνα :6942491068

 
 22/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Πέμπτη 29/12/2016 στο κλειστό  γήπεδο  Μετς  στις 13.30 (διάρκεια προπόνησης 14.00 - 16.30).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)

Θεόδωρος Στείρος (ΦΟΚ Χίου)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Παρασκευή 30/12/2016 στο κλειστό γήπεδο Μίλωνα στις 12.30 (διάρκεια προπόνησης 13.00 - 14.00) και φιλικό με ΑΟΝΣ Μίλων (14.00-16.00).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)

Θεόδωρος Στείρος (Φ.Ο Καμποχώρων)

 
 21/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Β΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι η γραμματεία  που ορίστηκε από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνα ΕΟΠΕ είναι:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 3η Αγωνιστική

ΠΕΜΠΤΗ 22/12/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΩΡΑ 18.45

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

 
 16/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γκρουπ Αθήνας)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 19/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

 

Επίσης καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 19/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45  (διάρκεια προπόνησης 16.00 - 17.30).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

Βασιλική-Ματθαία Φράγκου (Α.Σ.Σ.Αναγέννησις)

 
 14/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 20.30

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 20.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16 Β΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.00

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΦΠΦ ΤΕΛΧΙΝΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

 

 
 12/12/2016  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
 
Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση για την Β΄φάση Νεανίδων καθώς και για τις Θέσεις Κατάταξης 13-18, αγων.περ. 2016-17, θα γίνει την Τρίτη 13/12 στις 11.30 στο γραφείο της Ενωσης (Κλ.Γυμναστήριο Μ.Μερκούρη).
Η έναρξη της επόμενης φάσης του πρωταθλήματος Νεανίδων προγραμματίζεται για την Κυριακή 18/12.
 
 08/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς και ο συνεργάτης του Αριστείδης Γιαμακίδης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 13/12/2016 στο κλειστό  γήπεδο  Μέτς  στις 18.15 (διάρκεια προπόνησης 18.30 - 20.00).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)


 
 08/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτριος Φλώρος και ο συνεργάτης του Κώστας  Γκούντας καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 12.12.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.30).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Ελένη Καρακάση (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Μαρία Μικέλη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Όλγα Ζαμπάτη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Έλενα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Ιωάννα - Φωτεινή Χαριτωνίδη (ΑΟ Αιγάλεω)

Ευφροσύνη Μπακοδήμου (ΓΣ Πανιώνιος)

Ιωάννα Βογιατζόγλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθηνά Βογιατζόγλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Γεωργία Τσελέπη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Χριστίνα Κόττα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αναστασία Γαληνού (Α.Σ.ΠΕ Θέτις)

Λίντα-Μαρία Νταλ (Σ.Φ.Α Μ.Φοίβος)

Μαρία Καλαμπόγια (Παναθηναϊκός Α.Ο)

 
 07/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/12/16 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 21.00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΠΕΜΠΤΗ 8/12/16 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 13.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 18.30

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ- ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16 ΜΙΛΩΝΑ 19.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΟΦΠΦ ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 21.45

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤ.ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΔΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/16 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 21.45

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΤΣΑΚΑΣ Γ.-ΧΑΤΣΙΚΙΑΝ

 

 

 
 01/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 05/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

Επίσης καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 05/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45  (διάρκεια προπόνησης 16.00 - 17.30).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

 
 01/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 ΜΙΛΩΝΑ 18.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΒΕΝΕΚΕΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 Α΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΖΑΟΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 19.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

 

 

ΕΠΟΠΤΕΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΔΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/12/16 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ-ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/12/16 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ-ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ-ΒΕΝΕΚΕΣ
 
 30/11/2016  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ 3/12/16 ΕΩΣ ΚΑΙ 8/12/16
 Σας ενημερώνουμε ότι οι ορισμοί των αγώνων για το χρονικό διάστημα από 3/12/16 έως και 8/12/16 θα αναρτηθούν εκτάκτως την Πέμπτη 1/12/16 και από ώρα 11.30
 
 29/11/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ 29/11/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 21.30

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΕ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 20.30

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 20.30

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ «ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ»

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 21.45

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 2ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 21.45

ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 ΑΛΙΜΟΥ 21.45

ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ 29/11/16 ΜΙΛΩΝΑ 21.45

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

 
 28/11/2016  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α΄- Β΄- Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση για την Β΄φάση Α΄,Β΄και Γ΄ Κατηγορίας Κορασίδων 2016-17, θα γίνει την Τετάρτη 30/11 στις 11.30 στο γραφείο της Ενωσης (Κλ.Γυμναστήριο Μ.Μερκούρη).
Σας εφιστούμε την προσοχή, καθώς η έναρξη του Πρωταθλήματος Α΄και Β΄κατηγορίας Κορασίδων προγραμματίζεται για το Σάββατο 3/12.
Οι αγώνες της Γ΄κατηγορίας θα ξεκινήσουν το Σαβ/κο 10-11/12.
 
 25/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γκρουπ Αθήνας)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 28.11.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

 
 23/11/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΦΑΣΗ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 13.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΩΝ ΚΩ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 ΜΙΛΩΝΑ 19.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΕΚ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21.45

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΧΑΛΚΟΥ



 

 

 
 17/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γκρουπ Αθήνας)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 21.11.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

 

 
 17/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 21/11/2016 στο κλειστό  γήπεδο  Μίλωνα  στις 17.15 (διάρκεια προπόνησης 17.30 - 19.30).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Φάνης Ρουσόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Αντώνης Παυλάκος (ΑΟ Παλλήνη)

 
 16/11/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ.ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/16 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 18.30

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 16.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/16 Α΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20/11/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΕ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

 

 

 

 

 
 10/11/2016  ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΗΣ ΕΣΠΕΔΑ
 

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

ΣΕ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ-ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΗΣ Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.

                   Καλούνται σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων περί «Γενικών Συνελεύσεων» του Καταστατικού της Ένωσης Σωματείων Πετοσφαίρισης Δυτικής Αττικής (Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.) τα μέλη-σωματεία της δύναμής της και οι κ.κ. αντιπρόσωποι αυτών, σε τακτική Γενική Συνέλευση που θα διεξαχθεί την Κυριακή 27  Νοεμβρίου 2016 και ώρα 10.00 στην αίθουσα του πρώην Δημαρχείου Δραπετσώνας - 3ος όροφος - (διεύθυνση: Αγωνιστών Πολυτεχνείου & Γ. Καραϊσκάκη, Δραπετσώνα). 

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

                1.Εκλογή Προέδρου και Γραμματέα Γενικής Συνέλευσης.

                2.Ανακοίνωση Ταμειακού Απολογισμού Χρήσεως από 16/11/2012 έως 15/11/2016.

          3.Ανακοίνωση Έκθεσης Εξελεγκτικής Επιτροπής επί της οικονομικής διαχείρισης χρήσης από 16/11/2012 έως 15/11/2016.

                4.Έγκριση πεπραγμένων Διοικητικού Συμβουλίου και ταμειακού απολογισμού καθώς και απαλλαγή του από πάσης ευθύνης.

               5.Εκλογή εφορευτικής επιτροπής.

               6.Εκλογή μελών Δ.Σ. και εξελεγκτικής επιτροπής

                 Σε περίπτωση μη επίτευξης απαρτίας κατά την ανωτέρω ημέρα και ώρα η Γεν. Συνέλευση θα συνέλθει εκ νέου και χωρίς περαιτέρω πρόσκληση, την ίδια ημέρα και ώρα 11.00,στον ίδιο χώρο, οπότε (και σύμφωνα με το καταστατικό ) η Γενική Συνέλευση θα θεωρηθεί ότι βρίσκεται σε απαρτία, ανεξαρτήτως παρισταμένων μελών.

                Ο διορισμός-νομιμοποίηση κ.κ. Αντιπροσώπων και η υποβολή τους, θα γίνει σύμφωνα με το Καταστατικό και σύμφωνα με την αναλυτική Εγκύκλιο που θα σταλεί.

                                                                             

                                                                                                                            Αγ. Ιωάννης Ρέντης  10/11/2016


 
 10/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γκρουπ Αθήνας)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 14.11.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠΕ Θέτις)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

 
 10/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 14/11/2016 στο γήπεδο «Στ. Καλαϊτζής» στην Ερυθραία στις 18.00 (διάρκεια προπόνησης 18.15 - 20.00)

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Φάνης Ρουσόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Αλέξανδρος Κεχαγιάς (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Δημήτρης Παλαιολόγος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Ανδρεόπουλος Χαράλαμπος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Νίκος Παπαδάκης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Πέτρος Μαγγανάς (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Χρήστος Σουγιουλτζόγλου (ΑΓΟΓ Ευρυάλη)

Άγγελος  Κανάσαρος (ΑΟΝΣ Μίλων)

 
 09/11/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ.ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/16 ΜΙΛΩΝΑ 18.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΕΚ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΒΕΝΕΚΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 19.30

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

 
 04/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(Γκρουπ Αθήνας)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 07.11.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.30).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ  Αθήνας)

 

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα  Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Νίκη Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Μυρτώ Χρυσοβέργη (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)

Βασιλική Χριστοπούλου (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)

Ευγενία Μπαλακανάκη (ΓΣ Άργους) 

 
 04/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 07/11/2016 στο γήπεδο «Στ. Καλαϊτζής» στην Ερυθραία στις 18.00 (διάρκεια προπόνησης 18.15 - 20.00)

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Φάνης Ρουσόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Αλέξανδρος Κεχαγιάς (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Δημήτρης Παλαιολόγος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Νίκος Παπαδάκης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Πέτρος Μαγγανάς (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Χρήστος Σουγιουλτζόγλου (ΑΓΟΓ Ευρυάλη)

Άγγελος  Κανάσαρος (ΑΟΝΣ Μίλων)

 
 04/11/2016  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΩΦΩΝ (ΕΟΑΚ) ΤΜΗΜΑ ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
 

Η  Ε.Ο.Α.Κ. ιδρύθηκε το 1988, αποτελεί δευτεροβάθμια αθλητική ομοσπονδία ΑΜΕΑ-Κωφών, αναγνωρίστηκε επισήμως από την Ελληνική Πολιτεία με την υπ΄αριθμ.πρωτ. Γ/18446/27.7.1999 Υπουργική Απόφαση του Υπουργείου Πολιτισμού και διέπεται από τις αρχές του Νόμου 2725/1999 και των συμπληρωματικών Ν.2947/9.10.2001. Τα πρωταθλήματα στα οποία συμμετέχουν αφορούν μόνο κωφούς αθλητές και διοργανώνονται από την I.C.S.D. (Διεθνής Επιτροπή Αθλητισμού Κωφών), την E.D.S.O. (Ευρωπαϊκή Οργάνωση Αθλητισμού Κωφών) και των αγώνων της.


Η Ελληνική Ομοσπονδία Αθλητισμού Κωφών  προκειμένου να στελεχώσει τις Εθνικές Ομάδες Ανδρών-Νέων-Γυναικών στο άθλημα του Μπιτς Βόλεϊ ενδιαφέρεται και ζητά από όλες της ομάδες της Ελλάδας εάν υπάρχουν παίκτες-αθλητές-τριες που είναι βαρήκοοι ή κωφοί, ή προπονητές-παράγοντες που γνωρίζουν αντίστοιχους αθλητές να επικοινωνήσουν με τα τηλέφωνα  της Ομοσπονδίας ή του προπονητή των εθνικών ομάδων.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία σας.


Τα γραφεία της Ελληνική Ομοσπονδία Αθλητισμού Κωφών (Ε.Ο.Α.Κ.) είναι Σ.Ε.Φ. Εθν. Μακαρίου 1, Νέο Φάληρο 18547.



ΤΗΛ: 210-8829631 ΦΑΞ: 210-8214435
Ώρες επικοινωνίας: (09:00 - 17:00)

Τεχνικός Σύμβουλος Ομοσπονδίας :              Διονύσης: Γαζής             6948074558 
Προπονητής της Εθνικής Ομάδας                 Παυλάκης Αριστοφάνης  6937831185

E-mail: hafdeaf@otenet.gr  

Ιστοσελίδα : www.hafdeaf.gr

 
 03/11/2016  ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ BEACH VOLLEY 2015-2016
 

Από την Τετάρτη (2/11) ξεκίνησε η ηλεκτρονική διαδικασία της εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τις θέσεις Περιφερειακών Ομοσπονδιακών Προπονητών Beach Volley περιόδου 2016-2017.

Οι δηλώσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος, πρέπει να κατατεθούν από τους ενδιαφερόμενους μόνο ηλεκτρονικά και μέχρι την Παρασκευή 11 Νοεμβρίου 2016.

Οι αιτήσεις πραγματοποιούνται ηλεκτρονικά: ΕΔΩ

 

Οι Προπονητές θα επιλεγούν με βάση τις ανάγκες και τις ιδιαιτερότητες της κάθε Ένωσης - Τοπικής Επιτροπής και θα είναι υπεύθυνοι για τη λειτουργία των κλιμακίων beach volley της περιοχής τους με στόχο την καλλιέργεια του αθλήματος καθ' όλη τη διάρκεια του έτους σε όλες τις περιοχές της χώρας.

Οι Περιφερειακοί Ομοσπονδιακοί Προπονητές Beach Volley θα καθοδηγούνται από την Ομοσπονδία, καθώς θα υπάρχει συχνή επικοινωνία με το Τμήμα beach volley της ΕΟΠΕ με σκοπό την επιλογή, προπόνηση και παρακολούθηση ταλαντούχων αθλητών και αθλητριών.

 
 03/11/2016  ΚΛΗΡΩΣΗ VINTAGE ΜΕΙΚΤΟ 2016-2017
 
Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση για το τουρνουά vintage μεικτό θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 7 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 18.30 στην αίθουσα 2ου ορόφου του πρώην Δημαρχείου Δραπετσώνας διεύθυνση : Αγων.Πολυτεχνείου και Γ. Καραϊσκάκη - Δραπετσώνα.
 
 02/11/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ.ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/11/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/11/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/11/16 Α΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/11/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 

 

 

 
 31/10/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ(γκρουπ Αθήνας)
 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Φάνης Ρουσόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Αντώνης Παυλάκος (ΑΟ Παλλήνη)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς καλεί τους ανωτέρω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τετάρτη, 2/11/2016 στο γήπεδο «Στ. Καλαϊτζής» στην Ερυθραία στις 12.15 (διάρκεια προπόνησης 12.30 - 14.30)

 
 26/10/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΖΑΟΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 19.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ

 

 
 26/10/2016  ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)
 

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Ελένη Καρακάση (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Μαρία Μικέλη(Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Όλγα Ζαμπάτη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Ιωάννα Χαριτωνίδη (ΑΟ Αιγάλεω)

Ευφροσύνη Μπακοδήμου (ΓΣ Πανιώνιος)

Ιωάννα Βογιατζόγλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Γεωργία Τσελέπη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Χριστίνα Κόττα (ΓΣΚ Ηρακλής)


Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτριος Φλώρος και ο συνεργάτης του Κώστας  Γκούνταςκαλούν τις ανωτέρω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 31.10.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας»στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.30).

 

 
 
 
 
Χορηγοί
 
 
Ορισμοί Διαιτητών
 
Τρέχοντες Ορισμοί Διαιτητών
 
Αποζημιώσεις Διαιτητών
 
Αποζημιώσεις Διαιτητών ανά Κατηγορία
 
Φωτογραφίες
 
VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ 2015-16
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2015-16 - ΓΗΠ: ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
 
Σωματεία Ένωσης
 
  ΦΛΟΓΑ  
  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  
  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  
  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  
  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  
  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  
  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  
  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ    
  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  
  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  
  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  
  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  
  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  
  ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ  
  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  
  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  
  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  
  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  
  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  
  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  
  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  
  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  
  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  
  ΑΠΣΑΒ ΦΙΛΙΑ  
  ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ  
  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  
  ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
  ΑΣ ΠΕΡΑ  
  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  
  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  
  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  
  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  
  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  
  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  
  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  
  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ  
  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  
  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  
  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  
  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  
 
Σχετικοί Σύνδεσμοι
 
 
 
 
 
 
  Εκτύπωση