ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Ανακοινώσεις
 
 22/02/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/2/17 ΜΙΛΩΝΑ 18.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/17 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 19.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/2/17 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΙΤΣΙΚΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/2/17 Α΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/17 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 
 20/02/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Ο ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
 

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το Σαββατοκύριακο 18 & 19 Φεβρουαρίου στο κλειστό γήπεδο του Μίλωνα η Τελική φάση του Πρωταθλήματος Εφήβων της  Ένωσης, αγων. περιόδου 2016-17.

Τον τίτλο κατέκτησε η ομάδα του Μίλωνα η οποία επικράτησε  με 3-0 σετ του Ολυμπιακού. 

Τα σετ : 25-23,25-22,25-17.

 

Διαιτητές: ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΚΑΣΤΑΝΗ ΒΙΚΗ.

Επόπτες: ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

Οι συνθέσεις των ομάδων: 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΣΦΠ(Καμπερίδης,Κυριακάκης):Μαγγανάς,Μπεζάνι,Μελιγγιώτης,Μπαρμπού-νης(αρχ.),Δημούδης,,Στράτος,Συναδινός-λ  (Μελιάδης,Κοβάτσεβ,Δασκαλερος,Θεοδώρου,Ζωγραφάκης)

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ:(Γεωργούντζος-  Αποστόλου):Σαλωνίτης,Κανάσαρος,Παπαδόπουλος(αρχ),Χάκας,Χρήστου,Σπυριούνης,Φιλίππου-λ,Κοτοματάς-λ(Λειβαδάς,Κωνσταντακόπουλος,Μοιανος,,Κάτσικας,Γεωργίου, Θεοδωρίδης).

 

Στον μικρό τελικό η ΑΕ Αρμενική  κατέλαβε την 3η θέση κερδίζοντας την ΑΓΟΓ Ευρυάλη  3-0

Αναλυτικά τα σετ: 26-24,25-23,25-21.

Διαιτητές:  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ,ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,ΚΑΣΤΑΝΗ ΒΙΚΗ.

Επόπτες: ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

Οι συνθέσεις:

ΑΕΑΡΜΕΝΙΚΗ(Τσιόκας):ΣπυρόπουλοςΣαχινίδης,Λολάκης,Τσεμενιάν(αρχ),Περζανόφσκι,Κικιάν,Γιδόπουλος-λ,Γεωργόπουλος-λ(Βαβουλας,Πογοσιάν,Τσιόκας,Μαρτιροσιάν,Κοτσέτας,Μαρτιροσιάν).

ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Χαμπίπης,Γκούντας): Καλαθάκης,Σουγιουλτζόγλου(αρχ),Ιωαννίδης,Νάρτα,Διαμαντόπουλος,Λύτρας,Περπερίδης-λ,Κοπιτας-λ(Σαμοθράκης Κρ,Καλαθάκης,Καλλέρης,Δημητρόπουλος,Σαμοθράκης Αρ.,Λουκαδάκης,)

 

Μετά τη λήξη του τελικού,  απονεμήθηκαν Κύπελλα και μετάλλια στις ομάδες.

Επίσης μετά από ψηφοφορία βραβεύτηκαν οι καλύτεροι αθλητές των τελικών :

Καλύτερος πασαδόρος : ΣΑΛΩΝΙΤΗΣ Ν.  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

Καλύτερος επιθετικός:  ΤΣΕΜΕΝΙΑΝ Α.   ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ

Καλύτερος υποδοχέας: ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ Σ.  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

Καλύτερος μπλοκέρ: ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ Α. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

MVP :   ΧΑΚΑΣ ΣΠ.  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 

Στο γήπεδο παρέστησαν ο πρόεδρος της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. Γιώργος Κογκαλίδης, ο γεν.γραμματέας της ΕΣΠΕΔΑ και της Ε.Ο.ΠΕ. Νεκτάριος Χαλβατζής, ο ειδικός γραμματέας της Ένωσης Σαρατσόπουλος Ρωμύλος, ο αναπληρωτής ταμίας της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. και Β΄αντιπρόεδρος της Ε.Ο.ΠΕ. Λευτέρης Κογκαλίδης ,το μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου  Ιατρόπουλος Χάρης, το μέλος του Δ.Σ. της Ε.Ο.ΠΕ. Καρράς Σπύρος, ο πρόεδρος της ΟΔΒΕ Μαυρικίδης,ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Γκούντας Κώστας και ο πρώην Γεν.Γραμματέας  της ΕΟΠΕ κ.Μπεργελές.

 Η ΕΣΠΕΔΑ ευχαριστεί θερμά το σωματείο ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ για την συμβολή του στην διοργάνωση των τελικών αγώνων Εφήβων.

Επίσης η ΕΣΠΕΔΑ ευχαριστεί και τα τέσσερα σωματεία ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ, ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΦΠ  και ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ καθώς και όλους όσους παρευρέθηκαν στο γήπεδο γονείς, αθλητές, παράγοντες, προπονητές και διαιτητές για το αθλητικό πνεύμα που επέδειξαν και συνέβαλαν στην ομαλή διεξαγωγή των αγώνων.

 

 ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

1992-93

1.ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2.ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

3.ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

1993-94

1. ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2. ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ

3. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

1994-95

1. ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2. ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ

3. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

1995-96

1. ΑΓΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2. ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

1996-97

1. ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ

2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

3. ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

1997-98

1. ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ

2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

3. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

1998-99

1. ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ

2. ΑΟ ΜΙΛΩΝ

3. ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

1999-00

1. ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ

2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

3. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2000-01

1. ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ

2. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3. ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2001-02

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

3. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

2002-03

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

3. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

2003-04

1. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

2.  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

3. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

2004-05

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

3. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

2005-06

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

3. ΑΟ Γ. ΖΩΗ

2006-07

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

3. ΑΟ Γ.ΖΩΗ

2007-08

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

2008-09

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

2009-10

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

3. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

2010-11

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

3. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2011-12

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

3. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2012-13

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

3. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

2013-14

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

3. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

2014-15

1.ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

2. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2015-16

1.ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

3.ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ

 
 20/02/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΠΕΔΑ 2016-2017 Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρωτάθλημα Νεανίδων της Ένωσής μας, με τους τελικούς αγώνες που διεξήχθησαν την Κυριακή 19/2/17 στο κλειστό γυμναστήριο Νέας Σμύρνης.

Την 1η θέση και πρόκριση στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατέκτησε η ομάδα του Πανιωνίου καθώς επικράτησε του Αιγάλεω με 3-0 σετ (26-24,25-18,25-22).

Διαιτητές του αγώνα : Α΄ διαιτητής Κατσούλης Βασίλης, Β΄διαιτητής Βελώνης Γιώργος, Πεσίνογλου Κατερίνα (σημειώτρια) & επόπτες : Μιχαλίτσης Σπύρος-Βενεκές Κώστας

Οι συνθέσεις των ομάδων :

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ : (Καλαρά Μαρία) : Λακασά, Χόρμη, Φλιάκου (αρχηγός), Μπακοδήμου, Αγγελοκωνσταντή, Παναγοπούλου/ Παγώνη (λ), Πατέρη (λ) /  Μουχτούρη, Κώτση, Αγάλου, Καραμπακάκη, Σερέτη,  Βασιλική

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ : (Αντωνιάδη, Ιωάννου (βοηθ.προπονητή) : Βλάχου (αρχηγός),  Κουλοπούλου Αικ, Κράνη, Σολωμού, Χαριτωνίδη, Εξακουστίδου/ Αναστασιάδη (λ), Κουλοπούλου Ελε (λ)/ Μάλτσιου, Διαμαντοπούλου, Βαρβέλη, Παύλου, Κικιρίκου, Αρχιμανδρίτη

Την 3η θέση κατέκτησε η ομάδα ΓΣ Ηλιούπολης καθώς νίκησε τον Ολυμπιακό με 3-1 σετ (10-25, 25-14, 25-15, 26-24). Οι διαιτητές του αγώνα : Διαιτητές του αγώνα : Α΄ διαιτητής Βελώνης Γιώργος  Β΄διαιτητής   Κατσούλης Βασίλης,  , Πεσίνογλου Κατερίνα (σημειώτρια) & επόπτες : Μιχαλίτσης Σπύρος-Βενεκές Κώστας

Μετά τη λήξη του τελικού,  απονεμήθηκαν Κύπελλα και μετάλλια στις ομάδες. Επίσης μετά από ψηφοφορία βραβεύτηκαν οι καλύτερες αθλήτριες των τελικών :

Καλύτερη πασαδόρος : ΒΛΑΧΟΥ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

Καλύτερη επιθετικός: ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

Καλύτερη υποδοχέας: ΠΑΓΩΝΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

Καλύτερη μπλοκέρ: ΚΡΑΝΗ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

MVP :   ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

 

Στο γήπεδο παρέστησαν ο πρόεδρος της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. Γιώργος Κογκαλίδης,ο γεν.γραμματέας της ΕΣΠΕΔΑ και της Ε.Ο.ΠΕ. Νεκτάριος Χαλβατζής, ο ειδικός γραμματέας της Ένωσης Σαρατσόπουλος Ρωμύλος, ο αναπληρωτής ταμίας της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. και Β΄αντιπρόεδρος της Ε.Ο.ΠΕ. Λευτέρης Κογκαλίδης  ,τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου Νικολούζος Στάθης και Ιατρόπουλος Χάρης, το μέλος του Δ.Σ. της Ε.Ο.ΠΕ. Παντελής Βλάχος ενώ από πλευράς διαιτητών ο αντιπρόεδρος του ΣΥΔΠΕ ΔΑΠ Βασίλης Κατσούλης και το μέλος της Επιτροπής Διαιτησίας της Ένωσης Θεοφάνης Τσάκωνας. Η ΕΣΠΕΔΑ ευχαριστεί θερμά το σωματείο ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΓΣ για την συμβολή του στην διοργάνωση των τελικών αγώνων νεανίδων.

Ακόμα η ΕΣΠΕΔΑ ευχαριστεί και τα τέσσερα σωματεία ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΓΣ, ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΦΠ  καθώς και όλους όσοι παρευρέθηκαν στο γήπεδο γονείς, αθλητές, παράγοντες, προπονητές και διαιτητές. που επέδειξαν υψηλό αθλητικό πνεύμα και συνέβαλαν στην ομαλή διεξαγωγή των αγώνων.

 

ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1992-93

1.ΓΣ Ηλιούπολη

2. ΓΝΟΝ Αρης

3. Απολλώνιος ΦΠΟ

1993-94

1.ΑΟ Φιλία Ηλιούπολης

2. ΓΝΟΝ Αρης

3. ΓΣ Ηλιούπολης

1994-95

1. Ολυμπιακός ΣΦΠ

2. ΓΝΟΝ Αρης

3. ΓΣ Ηλιούπολης

1995-96

1. ΓΝΟΝ Αρης

2. ΓΣ Πανιώνιος

3. ΓΣ Ηλιούπολης

1996-97

1. ΓΣ Πανιώνιος

2. Παντζιτζιφιακός ΑΟ

3. ΓΝΟΝ Αρης

1997-98

1. ΓΣ Πετρούπολη

2. ΑΠΣΑΒ Φιλία

3. ΟΦΑ Απολλώνιος

1998-99

1. ΓΝΟΝ Αρης

2. ΓΣ Πετρούπολη

3. ΟΦΑ Απολλώνιος

1999-00

1. ΓΝΟΝ Αρης

2. ΟΦΑ Απολλώνιος

3. Ολυμπιακός ΣΦΠ

2000-01

1. ΓΝΟΝ Αρης

2. ΟΦΑ Απολλώνιος

3. Ολυμπιακός ΣΦΠ

2001-02

1. ΟΦΑ Απολλώνιος

2. ΓΝΟΝ Αρης

3. ΑΟΝΣ Μίλων

2002-03

1. ΑΠΣΑΒ Φιλία

2. ΑΕ Νίκαια

3. ΑΟ Τράχωνες

2003-04

1. ΑΕ Νίκαια

2. ΑΟ Ενωση Ιλίου

3.ΓΣ Πετρούπολη

2004-05

1. ΓΣ Πετρούπολη

2. ΑΕ Νίκαια

3. ΑΟ Αιγάλεω

2005-06

1. ΓΣ Πετρούπολη

2. ΑΟ Αιγάλεω

3. ΑΟ Προοδευτική

2006-07

1. ΓΣ Πετρούπολη

2. ΑΟ Αιγάλεω

3. ΑΟ Προοδευτική

2007-08

1. ΑΟ Τράχωνες

2. ΑΟΝ Αργυρούπολη

3. ΓΣ Πετρούπολη

2008-09

1. ΑΟ Αιγάλεω

2. Ολυμπιακός ΣΦΠ

3. ΑΟΝ Αργυρούπολη

2009-10

1. ΑΓΣ Αρτεμις

2. Ολυμπιακός ΣΦΠ

3. ΑΟ Αιγάλεω

2010-11

1. Ολυμπιακός ΣΦΠ

2. ΑΓΣ  Αρτεμις

3. ΑΟΝ Αργυρούπολη

2011-12

1. Ολυμπιακός ΣΦΠ

2. ΑΟΝ Αργυρούπολη

3. ΑΟ Ενωση Ιλίου

2012-13

1. ΓΣ Πανιώνιος

2. ΑΟ Ενωση Ιλίου

3. ΑΟΝ Αργυρούπολη

2013-14

1. ΓΣ Ηλιούπολη

2. ΑΓΣ  Αρτεμις

3. ΑΟ Τράχωνες

2014-15

1. ΓΣ Ηλιούπολη

2. ΑΟΝ Αργυρούπολη

3. ΓΣ Πανιώνιος

2015-16

1.ΑΟ Αιγάλεω

2.ΑΟΝ Αργυρούπολη

3.ΑΠΣ Αλίμου

 
 20/02/2017  FINAL 4 Κυπέλλου Γυναικών Ε.Ο.ΠΕ. 2016-2017
 

Οι προϋποθέσεις σχετικά με την είσοδο στους αγώνες που διεξάγονται 4-5/3 έχει σταλεί και σχετικό mail στα σωματεία-μέλη της Ένωσης από την Ε.Ο.ΠΕ. είναι οι παρακάτω:

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Ο.ΠΕ., με σκοπό να δώσει την ευκαιρία στους ανθρώπους του βόλεϊ να παρακολουθήσουν το Final 4 Κυπέλλου Γυναικών 2016-2017, που θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» (4 & 5 Μαρτίου 2017), αποφάσισε να επιτρέψει την ελεύθερη είσοδο στην διοργάνωση στα Σωματεία-Μέλη της.

Συγκεκριμένα, κάθε Σωματείο - Μέλος της ΕΟΠΕ, θα έχει το δικαίωμα ελεύθερης εισόδου για τους:

·       Αθλητές/Αθλήτριες Μέλη των Ομάδων τους (οι ενήλικοι αθλητές/αθλήτριες εφόσον έχουν εκδώσει Δελτίο μέχρι 16.2.2017)

·       τους Γονείς-Κηδεμόνες τους (εως ισο αριθμό με αυτό των αθλητών/αθλητριών που θα δηλωθούν)

·       τους Προπονητές των Σωματείων

·       στα Μέλη των Διοικητικών Συμβουλίων.

Τα Σωματεία που επιθυμούν να παρακολουθήσουν την διοργάνωση, θα πρέπει να αποστείλουν αναλυτική κατάσταση στην ΕΟΠΕ (anaptyxiako@volleyball.gr)  μέχρι την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου 2017, σημειώνοντας όλα τα στοιχεία που απαιτούνται καθώς και τις ημερομηνίες που επιθυμούν να παρακολουθήσουν. Η τελική κατανομή των εισιτηρίων ανά σωματείο θα εξαρτηθεί από τον αριθμό των αιτήσεων προεγγραφής, ενώ θα τηρηθεί και σειρά προτεραιότητας.

Τέλος, ελεύθερη είσοδο θα έχουν και οι Μη εν ενεργεία αθλητές και αθλήτριες που βρίσκονται στο Αρχείο Μητρώου της ΕΟΠΕ, καταθέτοντας και αυτοί Φόρμα Προεγγραφής μέχρι την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου 2017

Οι καταστάσεις που πρέπει να συμπληρωθούν και έχουν σταλεί στα σωματεία θα πρέπει να επιστραφούν μέχρι την Τρίτη 28 Φεβρουαρίου 2017 στο email: anaptyxiako@volleyball.gr

 

 

 
 17/02/2017  ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 Σας ενημερώνουμε ότι στην ενότητα "προκηρύξεις" υποενότητα vintage του διαδικτυακού μας τόπου έχει αναρτηθεί η προκήρυξη vintage Ανδρών & Γυναικών 2016-17. Δηλώσεις συμμετοχής έως και την Κυριακή 26/2/2017.
 
 15/02/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ. & ΕΠΟΠΤΕΣ FINAL 4 ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/17 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 18.30

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/17 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/17 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 19.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ FINAL 4 ΕΦΗΒΩΝ 

ΜΙΛΩΝΑ 18.00 & 20.00

ΚΑΤΕΡΛΗ - ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ FINAL 4 ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 15.00 & 17.00

ΒΕΝΕΚΕΣ - ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 

 

 

 

 

 

 
 10/02/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές ΚώσταςΓκούνταςκαι Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 13/02/2017 στοΚλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 13.45 (διάρκεια προπόνησης 14.00 - 15.30).

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

ΜηλιάνναΠετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

ΜαλέναΚομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

ΜπιάνκαΓκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

 

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κώστας Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 13/02/2017 στοΚλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 - 17.00).

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)

Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)

ΓεωργίναΑντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

 

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτριος Φλώρος και ο συνεργάτης του Κώστας  Γκούντας καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 13/02/2017 στοΚλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 16.45  (διάρκεια προπόνησης 17.00 - 19.00).

 

Ελένη Καρακάση (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Μαρία Μικέλη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Όλγα Ζαμπάτη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Έλενα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Ιωάννα - Φωτεινή Χαριτωνίδη (ΑΟ Αιγάλεω)

Ευφροσύνη Μπακοδήμου (ΓΣ Πανιώνιος)

Ιωάννα Βογιατζόγλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Γεωργία Τσελέπη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Χριστίνα Κόττα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Σπυριδούλα Χούντα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Λίντα-Μαρία Νταλ (Σ.Φ.Α Μ.Φοίβος)

Κοραλία Μπόκη (Φ.Ο Βριλησσίων)

Παναγιώτα Γεωργιλά (Γ.Α.Σ Μεσσαρά)

Ευαγγελία Κουτσάλη (ΑΟ Θρίαμβος)

 
 09/02/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/17  ΜΙΛΩΝΑ 16.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΟΦΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/17 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 12.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/17 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 14.00

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/17 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/17 Α΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ


 

 

 
 08/02/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ 11/2 ΩΣ ΚΑΙ 17/2
 Σας ενημερώνουμε ότι οι ορισμοί αγώνων για το διάστημα από 11/2 ως και 17/2 εκτάκτως θα αναρτηθούν την Πέμπτη 9/2 και από ώρα 11.30 και μετά.
 
 03/02/2017  ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις ανωτέρω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 06/02/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαιωάννου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις ανωτέρω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 06/02/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 - 17.30).

 
 01/02/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/17 ΜΙΛΩΝΑ 18.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/17 12.30 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/17 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 18.30

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/17 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 20.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/2/17 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

 

 

 
 30/01/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΑΔΕΣ Ο ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
 

Την 1η θέση στο πρωτάθλημα κορασίδων Δ΄ ομάδες κατέκτησε η ομάδα του Πορφύρα, καθώς στην τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος νίκησε τον Ολυμπιακό με 3-1 σετ (15-25,25-19,25-17,25-23).
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  : Κατσίνα, Δελασούδα, Βαρθολομάτου, Κυριακοπούλου, Βλάση, Γαμπιεράκη, Μητροπούλου(Λ), Κωστούρου,(Λ)/  Τζίρτη, Βελλίνη, Μακρή, Αργυρέα, Μουζάκη,Λιαρμακοπούλου.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ( Τσαγκαλίδου-Ζωγραφάκης ) : Φαρμακίδου, Τσάνι, Παναγιωταράκου, Σαββίδου, Βίκτωρ, Τσίτουρα/ Λιάκου, Τσούμπρη  Φέρρα,  Κουτσονικολή,  Τζιοβαρίδου, Κλαριδοπούλου.

 Οι διαιτητές του αγώνα : ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

Την Ένωση εκπροσώπησαν και έκαναν τις απονομές ο Πρόεδρος της ΕΣΠΕΔΑ Κος Γιώργος Κογκαλίδης μαζί με τον Β΄ αντιπρόεδρο Κο Νίκο Δελαγραμμάτικα.

 
 26/01/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γκρουπ Αθήνας)
 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις ανωτέρω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 30/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 12.45 (διάρκεια προπόνησης 13.00 - 14.30).

 

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις ανωτέρω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 30/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 
 26/01/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος (Παναθηνα'ι'κός Α.Ο)

Αριστείδης Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς καλεί τους ανωτέρω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 30/01/2017 στο δημοτικό κλειστό  γυμναστήριο Νέας Ερυθραίας <Στέλιος Καλαϊτζής>  στις 13.00 (διάρκεια προπόνησης 13.15 - 15.30).

 
 25/01/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΕΟΠΕ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/17 15.00 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/17 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΕΘΝΙΚΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/1/17 ΕΣΠΕΡΟΥ 21.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ-ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.

 

 

 

 

 

 
 24/01/2017  ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΔΑ
 

Σας ενημερώνουμε ότι οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων παμπαίδων και παγκορασίδων της Ένωσής μας, αγωνιστικής περιόδου 2016-2017, θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 26/1/17 και ώρα 18.00 στην αίθουσα του 3ου ορόφου του πρώην δημαρχείου Δραπετσώνας (διεύθυνση: Αγωνιστών Πολυτεχνείου και Γ. Καραϊσκάκη, Δραπετσώνα).

 
 19/01/2017  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

Επίσης καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 23/01/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45  (διάρκεια προπόνησης 16.00 - 17.30).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

 
 18/01/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ. & ΕΠΟΠΤΕΣ
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/1/17 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΝΙΣΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 16.30 ΜΙΛΩΝΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 12.00 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 20.00 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 16.00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΝΙΣΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΙΤΣΙΚΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 20.15

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΖΑΟΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΝΙΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΣΦΠΦ ΤΕΛΧΙΝΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 Α΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.00

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΦΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΧΑΛΚΟΥ

 

ΕΠΟΠΤΕΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΘΝΙΚΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/17 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ- ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/17 ΜΙΛΩΝΑ 21.15 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ

 

 

 

 

 

 

 
 16/01/2017  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ VINTAGE ΜΙΚΤΟ
 Η κλήρωση της Β΄ φάσης του τουρνουά vintage μικτό θα διεξαχθεί την Τρίτη 17/1/16 και ώρα 14.00 στα γραφεία της Ένωσης, στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη-Μ.Μερκούρη.
Η έναρξη των αγώνων είναι άμεση 
 
 16/01/2017  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ Β΄ ΟΜΑΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 Η κλήρωση της Β΄ φάσης των Β΄ ομάδων κορασίδων θα διεξαχθεί την Τρίτη 17/1/17 και ώρα 13.45 στα γραφεία της Ένωσης, στο κλειστό γυμναστήριο Ρέντη-Μερκούρη.
Η έναρξη των αγώνων είναι άμεση το Σαβ/κο 21-22/1.
 
 12/01/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ 13/1/17 ΩΣ ΚΑΙ 19/1/17
 

Οι παρακάτω ορισμοί είναι πλέον αναρτημένοι και στους τρέχοντες ορισμούς διαιτητών.

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ ΑΓΩΝΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ 18.00

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ-ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

Γ2(ΟΣΦΠ ή ΜΙΛΩΝ)-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΛΙΑΚΟΥ-ΒΕΝΕΚΕΣ

ΟΣΦΠ ή ΜΙΛΩΝ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΜΕΤΑΞΑ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.30

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΑΝΤΛΗ-ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.

 
 11/01/2017  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ 13/1/17 ΩΣ ΚΑΙ 19/1/17
 
Σας ενημερώνουμε ότι οι ορισμοί των αγώνων για το χρονικό διάστημα από 13/1/17 ως και 19/1/17 θα αναρτηθούν εκτάκτως, αύριο Πέμπτη 12/1/17 και από ώρα 11.30 και μετά, λόγω κλήρωσης Β΄ φάσης παίδων.
 
 05/01/2017  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΠΕΔΑ 2016-2017
 
Σας ενημερώνουμε ότι στην ενότητα "προκηρύξεις" του διαδικτυακού μας τόπου (υποενότητα ΕΣΠΕΔΑ), έχει αναρτηθεί η Προκήρυξη των πρωταθλημάτων Παμπαίδων και Παγκορασίδων της Ένωσής μας, 2016-2017. 
Δηλώσεις συμμετοχής έως και την Πέμπτη 12/1/2017.
 
 04/01/2017  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 3η Αγωνιστική

Δευτέρα 9/1/17 Αργυρούπολης 21.45

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.

 
 29/12/2016  ΣΧΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΒΟΛΕΪ
 

Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Πετοσφαίρισης Δυτικής Αττικής & Πειραιά (ΣΥ.Δ.ΠΕ.Δ.Α.Π) σας καλεί να μεγαλώσετε την παρέα του και να ζήσετε το άθλημα μας... μια ανάσα από το φιλέ !

Ημερομηνίες Διεξαγωγής:

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη, 10-11-12 & 17-18-19 Ιανουαρίου 2017

Τόπος Διεξαγωγής:

Δημοτικό Γήπεδο Αιγάλεω, "Σταύρος Μαυροθαλασσίτης"  και συγκεκριμένα στην αίθουσα τύπου του γηπέδου στην συμβολή των οδών Κοραή & Μάκρης.

Υποψήφιοι διαιτητές μπορεί να είναι ενήλικες 18-55 ετών, με καθαρό ποινικό μητρώο, όρεξη και αγάπη για τον αθλητισμό.

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

- φωτοτυπίες ταυτότητας, απολυτηρίου λυκείου ή πτυχίου σχολής

- ποινικό μητρώο (γενικής χρήσης)

- Παράβολο συμμετοχής.

(Οι εγγραφές και η προσκόμιση των δικαιολογητικών θα γίνει στον χώρο της σχολής την 1η ημέρα, 17:30-18:00)

Δηλώστε συμμετοχή στέλνοντας το ονοματεπώνυμο σας, τηλέφωνο επικοινωνίας και μια φωτογραφία προσώπου στο info@sydpedap.gr

(Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας)

Πληροφορίες στα τηλέφωνα :6942491068

 
 22/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Πέμπτη 29/12/2016 στο κλειστό  γήπεδο  Μετς  στις 13.30 (διάρκεια προπόνησης 14.00 - 16.30).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)

Θεόδωρος Στείρος (ΦΟΚ Χίου)

 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Παρασκευή 30/12/2016 στο κλειστό γήπεδο Μίλωνα στις 12.30 (διάρκεια προπόνησης 13.00 - 14.00) και φιλικό με ΑΟΝΣ Μίλων (14.00-16.00).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)

Θεόδωρος Στείρος (Φ.Ο Καμποχώρων)

 
 21/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Β΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 

Σας γνωρίζουμε ότι η γραμματεία  που ορίστηκε από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνα ΕΟΠΕ είναι:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 3η Αγωνιστική

ΠΕΜΠΤΗ 22/12/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΩΡΑ 18.45

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

 
 16/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γκρουπ Αθήνας)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 19/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

 

Επίσης καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 19/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45  (διάρκεια προπόνησης 16.00 - 17.30).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

Βασιλική-Ματθαία Φράγκου (Α.Σ.Σ.Αναγέννησις)

 
 14/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 20.30

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 20.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16 Β΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.00

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΦΠΦ ΤΕΛΧΙΝΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

 

 
 12/12/2016  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
 
Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση για την Β΄φάση Νεανίδων καθώς και για τις Θέσεις Κατάταξης 13-18, αγων.περ. 2016-17, θα γίνει την Τρίτη 13/12 στις 11.30 στο γραφείο της Ενωσης (Κλ.Γυμναστήριο Μ.Μερκούρη).
Η έναρξη της επόμενης φάσης του πρωταθλήματος Νεανίδων προγραμματίζεται για την Κυριακή 18/12.
 
 08/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Ζαλμάς και ο συνεργάτης του Αριστείδης Γιαμακίδης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 13/12/2016 στο κλειστό  γήπεδο  Μέτς  στις 18.15 (διάρκεια προπόνησης 18.30 - 20.00).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος (Παναθηναϊκός ΑΟ)

Βαγγέλης Δοροβάτας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Φοίβος Παυλόπουλος (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Κωνσταντίνος Λαμπαδάρης (ΑΣ Πανερυθραϊκός)

Απόστολος Στράτος (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Σπύρος Χάκας (ΑΟΝΣ Μίλων)

Αναστάσιος Σονάκης (ΑΕΚ Αθηνών)

Βασίλης Μάρης (ΑΕΚ Αθηνών)

Σπύρος Χανδρινός (ΑΟ Καλαμάτα 80)


 
 08/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΓΚΡΟΥΠ ΑΘΗΝΑΣ)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτριος Φλώρος και ο συνεργάτης του Κώστας  Γκούντας καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 12.12.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.30).

 

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Ελένη Καρακάση (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Μαρία Μικέλη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Όλγα Ζαμπάτη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Έλενα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Ιωάννα - Φωτεινή Χαριτωνίδη (ΑΟ Αιγάλεω)

Ευφροσύνη Μπακοδήμου (ΓΣ Πανιώνιος)

Ιωάννα Βογιατζόγλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθηνά Βογιατζόγλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Γεωργία Τσελέπη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Χριστίνα Κόττα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αναστασία Γαληνού (Α.Σ.ΠΕ Θέτις)

Λίντα-Μαρία Νταλ (Σ.Φ.Α Μ.Φοίβος)

Μαρία Καλαμπόγια (Παναθηναϊκός Α.Ο)

 
 07/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/12/16 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 21.00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΠΕΜΠΤΗ 8/12/16 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 13.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16 Α.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 18.30

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ- ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16 ΜΙΛΩΝΑ 19.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΟΦΠΦ ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 2η Αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 21.45

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤ.ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΔΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/16 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 21.45

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΤΣΑΚΑΣ Γ.-ΧΑΤΣΙΚΙΑΝ

 

 

 
 01/12/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 05/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

Επίσης καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 05/12/2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45  (διάρκεια προπόνησης 16.00 - 17.30).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)

Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)

Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

 Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

 
 01/12/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 ΜΙΛΩΝΑ 18.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-1ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 18.00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17.00

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΒΕΝΕΚΕΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 Α΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17.30

ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΖΑΟΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/16 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 19.00

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

 

 

ΕΠΟΠΤΕΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΔΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/12/16 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ-ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/12/16 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ-ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΕΠΟΠΤΕΣ : ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ-ΒΕΝΕΚΕΣ
 
 30/11/2016  ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ 3/12/16 ΕΩΣ ΚΑΙ 8/12/16
 Σας ενημερώνουμε ότι οι ορισμοί των αγώνων για το χρονικό διάστημα από 3/12/16 έως και 8/12/16 θα αναρτηθούν εκτάκτως την Πέμπτη 1/12/16 και από ώρα 11.30
 
 29/11/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ 29/11/16 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 21.30

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΕ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 20.30

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΖΟΥΜΠΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 20.30

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΕ ΑΘΗΝΑ «ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ»

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 21.45

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 2ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 21.45

ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/16 ΑΛΙΜΟΥ 21.45

ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ : Β΄ ΦΑΣΗ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ 29/11/16 ΜΙΛΩΝΑ 21.45

ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ

 
 28/11/2016  ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α΄- Β΄- Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση για την Β΄φάση Α΄,Β΄και Γ΄ Κατηγορίας Κορασίδων 2016-17, θα γίνει την Τετάρτη 30/11 στις 11.30 στο γραφείο της Ενωσης (Κλ.Γυμναστήριο Μ.Μερκούρη).
Σας εφιστούμε την προσοχή, καθώς η έναρξη του Πρωταθλήματος Α΄και Β΄κατηγορίας Κορασίδων προγραμματίζεται για το Σάββατο 3/12.
Οι αγώνες της Γ΄κατηγορίας θα ξεκινήσουν το Σαβ/κο 10-11/12.
 
 25/11/2016  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γκρουπ Αθήνας)
 

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής  Κώστας  Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 28.11.2016 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15  (διάρκεια προπόνησης 14.30 - 16.00).

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

 

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)

Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Κωνσταντίνα Μιχαλέα (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)

Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)

Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)

Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

 

 
 23/11/2016  ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Ο.ΠΕ.
 

Σας γνωρίζουμε ότι οι γραμματείες  που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΣΠΕΔΑ σε αγώνες ΕΟΠΕ είναι οι παρακάτω:

 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ-2ο΅ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΦΑΣΗ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 13.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΩΝ ΚΩ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 ΜΙΛΩΝΑ 19.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΕΚ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΤΟΥΧΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21.45

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΧΑΛΚΟΥ



 

 

 
 
 
 
Χορηγοί
 
 
Ορισμοί Διαιτητών
 
Τρέχοντες Ορισμοί Διαιτητών
 
Αποζημιώσεις Διαιτητών
 
Αποζημιώσεις Διαιτητών ανά Κατηγορία
 
Φωτογραφίες
 
VINTAGE ΑΝΔΡΩΝ 2015-16
 
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2015-16 - ΓΗΠ: ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
FINAL 4 VINTAGE ΜΙΚΤΟ 2015-2016
 
 
Σωματεία Ένωσης
 
  ΦΛΟΓΑ  
  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  
  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  
  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  
  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  
  ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  
  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  
  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ    
  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  
  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  
  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  
  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  
  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  
  ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ  
  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  
  ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  
  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  
  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  
  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  
  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  
  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  
  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  
  ΑΠΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ  
  ΑΠΣΑΒ ΦΙΛΙΑ  
  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  
  ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
  ΑΣ ΠΕΡΑ  
  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  
  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  
  ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ  
  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  
  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  
  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  
  ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  
  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  
  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ  
  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  
  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  
  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ  
  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  
  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  
  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  
  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  
 
Σχετικοί Σύνδεσμοι
 
 
 
 
 
 
  Εκτύπωση