ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2017 - 2018
 
Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Τετάρτη 18/10/2017  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Τετάρτη 18/10/2017  21:45  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
Τετάρτη 18/10/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
Τετάρτη 18/10/2017  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2  3  
Τετάρτη 18/10/2017  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Τετάρτη 18/10/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Τετάρτη 25/10/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
Τετάρτη 25/10/2017  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
Πέμπτη 26/10/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  1  3  
Τετάρτη 25/10/2017  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Τετάρτη 25/10/2017  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  3  1  
Τετάρτη 25/10/2017  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  2  3  
( 3η αγωνιστική )
Τετάρτη 01/11/2017  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
Τετάρτη 01/11/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
Τετάρτη 01/11/2017  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  0  3  
Τετάρτη 01/11/2017  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
Τετάρτη 01/11/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  0  3  
Τετάρτη 01/11/2017  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ  2  3  
( 4η αγωνιστική )
Τετάρτη 08/11/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
Τετάρτη 08/11/2017  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ  0  3  
Τετάρτη 08/11/2017  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Τετάρτη 08/11/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ  3  1  
Τετάρτη 08/11/2017  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Τετάρτη 08/11/2017  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
( 5η αγωνιστική )
Τετάρτη 15/11/2017  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2  3  
Τετάρτη 15/11/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
Τετάρτη 15/11/2017  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Τετάρτη 15/11/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  1  3  
Τετάρτη 15/11/2017  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  3  1  
Τετάρτη 15/11/2017  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  2  
( 6η αγωνιστική )
Τετάρτη 22/11/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  2  
Τετάρτη 22/11/2017  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Τετάρτη 22/11/2017  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  1  
Τετάρτη 22/11/2017  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  2  3  
Τετάρτη 22/11/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Τετάρτη 22/11/2017  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Τετάρτη 29/11/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  3  1  
Τετάρτη 29/11/2017  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Τετάρτη 29/11/2017  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  0  3  
Τετάρτη 29/11/2017  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  3  1  
Τετάρτη 29/11/2017  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Τετάρτη 29/11/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
( 8η αγωνιστική )
Τετάρτη 06/12/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
Τετάρτη 06/12/2017  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ  2  3  
Τετάρτη 06/12/2017  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  3  0  
Τετάρτη 06/12/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
Τετάρτη 06/12/2017  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
Τετάρτη 06/12/2017  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
( 9η αγωνιστική )
Τετάρτη 13/12/2017  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  2  
Τετάρτη 13/12/2017  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  2  3  
Τετάρτη 13/12/2017  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  0  3  
Τετάρτη 13/12/2017  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
Τετάρτη 13/12/2017  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Τετάρτη 13/12/2017  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  0  3  
( 10η αγωνιστική )
Τετάρτη 20/12/2017  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Τετάρτη 20/12/2017  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 20/12/2017  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Τετάρτη 20/12/2017  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 20/12/2017  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 20/12/2017  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 11η αγωνιστική )
Τετάρτη 10/01/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 10/01/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 10/01/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 10/01/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 10/01/2018  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Τετάρτη 10/01/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Τετάρτη 17/01/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 17/01/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 17/01/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 17/01/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 17/01/2018  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Τετάρτη 17/01/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 2η αγωνιστική )
Τετάρτη 24/01/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 24/01/2018  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Τετάρτη 24/01/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 24/01/2018  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 24/01/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 24/01/2018  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
( 3η αγωνιστική )
Τετάρτη 31/01/2018  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Τετάρτη 31/01/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 31/01/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 31/01/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 31/01/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 31/01/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 4η αγωνιστική )
Τετάρτη 07/02/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 07/02/2018  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Τετάρτη 07/02/2018  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 07/02/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 07/02/2018  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Τετάρτη 07/02/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
( 5η αγωνιστική )
Τετάρτη 14/02/2018  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Τετάρτη 14/02/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 14/02/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 14/02/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 14/02/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 14/02/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 6η αγωνιστική )
Τετάρτη 21/02/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 21/02/2018  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 21/02/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 21/02/2018  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Τετάρτη 21/02/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 21/02/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
( 7η αγωνιστική )
Τετάρτη 28/02/2018  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Τετάρτη 28/02/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 28/02/2018  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Τετάρτη 28/02/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 28/02/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 28/02/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 8η αγωνιστική )
Τετάρτη 07/03/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 07/03/2018  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Τετάρτη 07/03/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 07/03/2018  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 07/03/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 07/03/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 9η αγωνιστική )
Τετάρτη 14/03/2018  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Τετάρτη 14/03/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 14/03/2018  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Τετάρτη 14/03/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 14/03/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 14/03/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 10η αγωνιστική )
Τετάρτη 21/03/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 21/03/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 21/03/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 21/03/2018  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ      
Τετάρτη 21/03/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 21/03/2018  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
( 11η αγωνιστική )
Τετάρτη 28/03/2018  21:15  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Τετάρτη 28/03/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 28/03/2018  21:30  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Τετάρτη 28/03/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 28/03/2018  21:30  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 28/03/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση