ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ/Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ ΦΑΣΗ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 14/10/2017  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Σάββατο 14/10/2017  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
Κυριακή 15/10/2017  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  1  
Σάββατο 14/10/2017  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
Σάββατο 14/10/2017  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  1  3  
Σάββατο 14/10/2017  20:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  1  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 22/10/2017  12:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 21/10/2017  14:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  2  3  
Κυριακή 22/10/2017  15:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  0  3  
Κυριακή 22/10/2017  19:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Σάββατο 21/10/2017  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 21/10/2017  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 04/11/2017  15:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
Σάββατο 04/11/2017  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  1  3  
Σάββατο 04/11/2017  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
Κυριακή 05/11/2017  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 04/11/2017  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 04/11/2017  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 11/11/2017  20:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  0  3  
Σάββατο 11/11/2017  14:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      Αναβολή
Πέμπτη 04/01/2018  12:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Σάββατο 11/11/2017  18:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 11/11/2017  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  1  3  
Σάββατο 11/11/2017  19:30  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Σάββατο 11/11/2017  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  1  
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 18/11/2017  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
Κυριακή 19/11/2017  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  1  
Σάββατο 18/11/2017  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 18/11/2017  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 18/11/2017  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
Σάββατο 18/11/2017  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 25/11/2017  20:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  1  3  
Σάββατο 25/11/2017  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Σάββατο 25/11/2017  12:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Σάββατο 25/11/2017  18:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 25/11/2017  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  0  
Σάββατο 25/11/2017  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  2  3  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 02/12/2017  18:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  2  3  
Σάββατο 02/12/2017  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Σάββατο 02/12/2017  14:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      Αναβολή
Τρίτη 30/01/2018  13:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Σάββατο 02/12/2017  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 02/12/2017  10:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  2  
Σάββατο 02/12/2017  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 10/12/2017  19:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 09/12/2017  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Σάββατο 09/12/2017  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  1  
Σάββατο 09/12/2017  20:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 09/12/2017  18:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 09/12/2017  18:15  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 17/12/2017  19:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  2  
Σάββατο 16/12/2017  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 16/12/2017  13:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Κυριακή 17/12/2017  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  2  
Σάββατο 16/12/2017  18:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ  1  3  
Σάββατο 16/12/2017  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 23/12/2017  20:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  2  
Σάββατο 23/12/2017  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Σάββατο 23/12/2017  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
Κυριακή 07/01/2018  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  2  3  
Σάββατο 23/12/2017  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  2  
Σάββατο 23/12/2017  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 13/01/2018  18:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 13/01/2018  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  1  
Σάββατο 13/01/2018  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Σάββατο 13/01/2018  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 13/01/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  1  
Σάββατο 13/01/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  1  
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 20/01/2018  18:15  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 20/01/2018  13:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  0  3  
Κυριακή 21/01/2018  19:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Σάββατο 20/01/2018  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 20/01/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 20/01/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 27/01/2018  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Σάββατο 27/01/2018  13:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ  0  3  
Σάββατο 27/01/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  2  
Σάββατο 27/01/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
Κυριακή 28/01/2018  15:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Σάββατο 27/01/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 03/02/2018  12:30  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  1  
Σάββατο 03/02/2018  18:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 03/02/2018  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  1  
Κυριακή 04/02/2018  19:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
Σάββατο 03/02/2018  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  2  
Σάββατο 03/02/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  0  
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 11/02/2018  15:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  1  3  
Σάββατο 10/02/2018  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
Σάββατο 10/02/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  2  3  
Σάββατο 10/02/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Σάββατο 10/02/2018  19:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  2  
Σάββατο 10/02/2018  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 24/02/2018  17:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  0  
Σάββατο 24/02/2018  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Σάββατο 24/02/2018  18:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 24/02/2018  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  0  3  
Κυριακή 25/02/2018  19:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  0  
Σάββατο 24/02/2018  12:30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 03/03/2018  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 03/03/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
Σάββατο 03/03/2018  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
Σάββατο 03/03/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  0  3  
Σάββατο 03/03/2018  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Κυριακή 04/03/2018  19:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 10/03/2018  16:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  1  
Σάββατο 10/03/2018  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Σάββατο 10/03/2018  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  0  
Σάββατο 10/03/2018  18:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Σάββατο 10/03/2018  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  1  
Σάββατο 10/03/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  2  3  
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 17/03/2018  18:00  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 17/03/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 17/03/2018  13:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  0  3  
Σάββατο 17/03/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Κυριακή 18/03/2018  19:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Σάββατο 17/03/2018  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  3  2  
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 24/03/2018  17:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  3  1  
Σάββατο 24/03/2018  19:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Σάββατο 24/03/2018  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  1  
Σάββατο 24/03/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  1  3  
Σάββατο 24/03/2018  15:30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  2  3  
Σάββατο 24/03/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  3  1  
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 31/03/2018  17:45  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  1  3  
Σάββατο 31/03/2018  11:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  3  1  
Σάββατο 31/03/2018  12:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Σάββατο 31/03/2018  15:00  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  1  
Σάββατο 31/03/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  2  
Σάββατο 31/03/2018  18:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 14/04/2018  16:00  ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ  1  3  
Σάββατο 14/04/2018  18:30  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
Σάββατο 14/04/2018  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  3  1  
Σάββατο 14/04/2018  14:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
Σάββατο 14/04/2018  19:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Σάββατο 14/04/2018  10:00  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση