ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2018 - 2019
 
Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Τετάρτη 10/10/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Τετάρτη 10/10/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Τετάρτη 10/10/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Τετάρτη 10/10/2018  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  3  1  
Τετάρτη 10/10/2018  21:30  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  1  3  
Τετάρτη 10/10/2018  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Τετάρτη 17/10/2018  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  0  
Τετάρτη 17/10/2018  21:15  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Τετάρτη 17/10/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  1  3  
Τετάρτη 17/10/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Τετάρτη 17/10/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ  0  3  
Τετάρτη 17/10/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  1  3  
( 3η αγωνιστική )
Τετάρτη 24/10/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Τετάρτη 24/10/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  1  
Τετάρτη 24/10/2018  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  3  0  
Τετάρτη 24/10/2018  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
Τετάρτη 24/10/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Τετάρτη 24/10/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
( 4η αγωνιστική )
Τετάρτη 31/10/2018  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
Τετάρτη 31/10/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Τετάρτη 31/10/2018  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Τετάρτη 31/10/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Τετάρτη 31/10/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Τετάρτη 31/10/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
( 5η αγωνιστική )
Τετάρτη 07/11/2018  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  3  0  
Τετάρτη 07/11/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  Μηδενισμός
Τετάρτη 07/11/2018  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
Τετάρτη 07/11/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Τετάρτη 07/11/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Τετάρτη 07/11/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  2  3  
( 6η αγωνιστική )
Τετάρτη 14/11/2018  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
Τετάρτη 14/11/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Τετάρτη 14/11/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  0  
Τετάρτη 14/11/2018  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
Τετάρτη 14/11/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  3  1  
Τετάρτη 14/11/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Τετάρτη 21/11/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Τετάρτη 21/11/2018  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
Τετάρτη 21/11/2018  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  3  2  
Τετάρτη 21/11/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Τετάρτη 21/11/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Τετάρτη 21/11/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ  1  3  
( 8η αγωνιστική )
Τετάρτη 28/11/2018  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  0  
Τετάρτη 28/11/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Τετάρτη 28/11/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
Τετάρτη 28/11/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  2  
Τετάρτη 28/11/2018  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Τετάρτη 28/11/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  2  
( 9η αγωνιστική )
Τετάρτη 05/12/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Τετάρτη 05/12/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Τετάρτη 05/12/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Τετάρτη 05/12/2018  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  2  
Τετάρτη 05/12/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  3  1  
Τετάρτη 05/12/2018  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  3  2  
( 10η αγωνιστική )
Τετάρτη 12/12/2018  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  2  3  
Τετάρτη 12/12/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Τετάρτη 12/12/2018  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Τετάρτη 12/12/2018  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ  0  3  
Τετάρτη 12/12/2018  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  2  3  
Τετάρτη 12/12/2018  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
( 11η αγωνιστική )
Τετάρτη 19/12/2018  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 19/12/2018  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 19/12/2018  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 19/12/2018  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 19/12/2018  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 19/12/2018  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Τετάρτη 09/01/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 09/01/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 09/01/2019  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 09/01/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 09/01/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 09/01/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
( 2η αγωνιστική )
Τετάρτη 16/01/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Τετάρτη 16/01/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 16/01/2019  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 16/01/2019  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 16/01/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 16/01/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
( 3η αγωνιστική )
Τετάρτη 23/01/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 23/01/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 23/01/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 23/01/2019  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 23/01/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 23/01/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
( 4η αγωνιστική )
Τετάρτη 30/01/2019  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 30/01/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 30/01/2019  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 30/01/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 30/01/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 30/01/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 5η αγωνιστική )
Τετάρτη 06/02/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 06/02/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Τετάρτη 06/02/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 06/02/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 06/02/2019  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 06/02/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
( 6η αγωνιστική )
Τετάρτη 13/02/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 13/02/2019  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 13/02/2019  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 13/02/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 13/02/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 13/02/2019  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 7η αγωνιστική )
Τετάρτη 20/02/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 20/02/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Τετάρτη 20/02/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 20/02/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 20/02/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 20/02/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
( 8η αγωνιστική )
Τετάρτη 27/02/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 27/02/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 27/02/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 27/02/2019  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 27/02/2019  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 27/02/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
( 9η αγωνιστική )
Τετάρτη 06/03/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 06/03/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Τετάρτη 06/03/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 06/03/2019  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 06/03/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 06/03/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
( 10η αγωνιστική )
Τετάρτη 13/03/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 13/03/2019  21:45  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 13/03/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Τετάρτη 13/03/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 13/03/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 13/03/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 11η αγωνιστική )
Τετάρτη 20/03/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 20/03/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Τετάρτη 20/03/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 20/03/2019  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 20/03/2019  21:30  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 20/03/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση