ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2019 - 2020
 
Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Τετάρτη 09/10/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  2  3  
Τετάρτη 09/10/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  0  3  
Τετάρτη 09/10/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Τετάρτη 09/10/2019  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Τετάρτη 09/10/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
Τετάρτη 09/10/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  1  
( 2η αγωνιστική )
Τετάρτη 16/10/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  0  
Τετάρτη 16/10/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  2  
Τετάρτη 16/10/2019  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  3  1  
Τετάρτη 16/10/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Τετάρτη 16/10/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  2  3  
Τετάρτη 16/10/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΛΙΜΟΥ  3  1  
( 3η αγωνιστική )
Τετάρτη 23/10/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  1  3  
Τετάρτη 23/10/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
Τετάρτη 23/10/2019  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Τετάρτη 23/10/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  1  
Τετάρτη 23/10/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2  3  
Τετάρτη 23/10/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  3  1  
( 4η αγωνιστική )
Τετάρτη 30/10/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  2  
Τετάρτη 30/10/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  0  3  
Τετάρτη 30/10/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Τετάρτη 30/10/2019  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  2  3  
Τετάρτη 30/10/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Τετάρτη 30/10/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ  0  3  
( 5η αγωνιστική )
Τετάρτη 06/11/2019  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ  3  0  
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  1  
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  0  3  
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  0  3  
Τετάρτη 06/11/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  1  
( 6η αγωνιστική )
Τετάρτη 13/11/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 13/11/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 13/11/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 13/11/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 13/11/2019  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 13/11/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 7η αγωνιστική )
Τετάρτη 20/11/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 20/11/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 20/11/2019  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 20/11/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 20/11/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 20/11/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
( 8η αγωνιστική )
Τετάρτη 27/11/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 27/11/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 9η αγωνιστική )
Τετάρτη 04/12/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 04/12/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 04/12/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 04/12/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 04/12/2019  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 04/12/2019  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
( 10η αγωνιστική )
Τετάρτη 11/12/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 11/12/2019  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 11/12/2019  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 11/12/2019  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 11/12/2019  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 11/12/2019  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 11η αγωνιστική )
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 18/12/2019  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 18/12/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 08/01/2020  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 08/01/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 2η αγωνιστική )
Τετάρτη 15/01/2020  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 15/01/2020  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 15/01/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 15/01/2020  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 15/01/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 15/01/2020  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
( 3η αγωνιστική )
Τετάρτη 22/01/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 22/01/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 22/01/2020  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 22/01/2020  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 22/01/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 22/01/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 4η αγωνιστική )
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 29/01/2020  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 29/01/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
( 5η αγωνιστική )
Τετάρτη 05/02/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 05/02/2020  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 05/02/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 05/02/2020  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 05/02/2020  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 05/02/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 6η αγωνιστική )
Τετάρτη 12/02/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 12/02/2020  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 12/02/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 12/02/2020  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 12/02/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 12/02/2020  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 7η αγωνιστική )
Τετάρτη 19/02/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 19/02/2020  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 19/02/2020  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 19/02/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 19/02/2020  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 19/02/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 8η αγωνιστική )
Τετάρτη 26/02/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 26/02/2020  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 26/02/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 26/02/2020  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 26/02/2020  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 26/02/2020  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
( 9η αγωνιστική )
Τετάρτη 04/03/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Τετάρτη 04/03/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 10η αγωνιστική )
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)      
Τετάρτη 11/03/2020  21:30  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Τετάρτη 11/03/2020  21:45  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 11η αγωνιστική )
Τετάρτη 18/03/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Τετάρτη 18/03/2020  21:45  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Τετάρτη 18/03/2020  21:45  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Τετάρτη 18/03/2020  21:45  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ      
Τετάρτη 18/03/2020  21:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ  ΜΙΛΩΝΑ      
Τετάρτη 18/03/2020  21:45  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση