ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2019 - 2020
 
Β΄ΕΘΝ.-ΕΘΝ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Δευτέρα 21/10/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
Δευτέρα 21/10/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Δευτέρα 21/10/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Δευτέρα 21/10/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      Αναβολή
Παρασκευή 08/11/2019  21:30  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  1  3  
Δευτέρα 21/10/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Δευτέρα 04/11/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
Δευτέρα 04/11/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ  3  0  
Δευτέρα 04/11/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Δευτέρα 04/11/2019  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"  2  3  
Δευτέρα 04/11/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  1  
( 3η αγωνιστική )
Δευτέρα 11/11/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2  3  
Δευτέρα 11/11/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Δευτέρα 11/11/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  1  
Δευτέρα 11/11/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
Δευτέρα 11/11/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  2  
( 4η αγωνιστική )
Δευτέρα 18/11/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
Δευτέρα 18/11/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
Δευτέρα 18/11/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ  3  0  
Δευτέρα 18/11/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  0  
Δευτέρα 18/11/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  1  
( 5η αγωνιστική )
Δευτέρα 25/11/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
Δευτέρα 25/11/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
Δευτέρα 25/11/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  1  
Δευτέρα 25/11/2019  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  2  
Δευτέρα 25/11/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1  3  
( 6η αγωνιστική )
Δευτέρα 02/12/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3  1  
Δευτέρα 02/12/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  0  
Δευτέρα 02/12/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Δευτέρα 02/12/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ  0  3  
Δευτέρα 02/12/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Δευτέρα 09/12/2019  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
Δευτέρα 09/12/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 09/12/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 09/12/2019    ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 09/12/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
( 8η αγωνιστική )
Δευτέρα 16/12/2019  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 16/12/2019  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 16/12/2019  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 16/12/2019  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 16/12/2019  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 9η αγωνιστική )
Δευτέρα 23/12/2019  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 23/12/2019    ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 23/12/2019  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
Δευτέρα 23/12/2019  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 23/12/2019  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Δευτέρα 13/01/2020  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 13/01/2020  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 13/01/2020  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
Δευτέρα 13/01/2020  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 13/01/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 2η αγωνιστική )
Δευτέρα 20/01/2020  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 20/01/2020  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 20/01/2020  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 20/01/2020  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 20/01/2020  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
( 3η αγωνιστική )
Δευτέρα 27/01/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 27/01/2020  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 27/01/2020  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
Δευτέρα 27/01/2020    ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 27/01/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 4η αγωνιστική )
Δευτέρα 03/02/2020  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 03/02/2020  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 03/02/2020  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 03/02/2020  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 03/02/2020  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
( 5η αγωνιστική )
Δευτέρα 10/02/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 10/02/2020  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 10/02/2020  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 10/02/2020  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
Δευτέρα 10/02/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 6η αγωνιστική )
Δευτέρα 17/02/2020  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 17/02/2020  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 17/02/2020  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 17/02/2020  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
Δευτέρα 17/02/2020  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
( 7η αγωνιστική )
Δευτέρα 24/02/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 24/02/2020  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 24/02/2020  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 24/02/2020  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
Δευτέρα 24/02/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 8η αγωνιστική )
Δευτέρα 09/03/2020  21:45  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ      
Δευτέρα 09/03/2020  21:45  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ"      
Δευτέρα 09/03/2020  21:45  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Δευτέρα 09/03/2020  21:45  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ      
Δευτέρα 09/03/2020  21:45  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΥ      
( 9η αγωνιστική )
Δευτέρα 16/03/2020  21:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Δευτέρα 16/03/2020  21:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Δευτέρα 16/03/2020  21:45  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 16/03/2020  21:45  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Δευτέρα 16/03/2020  21:45  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση