ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2019 - 2020
 
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α΄ΦΑΣΗ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 05/10/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  1  3  
Σάββατο 05/10/2019  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Σάββατο 05/10/2019  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  1  
Σάββατο 05/10/2019  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  0  3  
Σάββατο 05/10/2019  16:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Σάββατο 05/10/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  1  3  
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 12/10/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  0  
Σάββατο 12/10/2019  12:30  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 12/10/2019  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  1  3  
Σάββατο 12/10/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  1  
Σάββατο 12/10/2019  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  3  2  
Σάββατο 12/10/2019  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  0  3  
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 19/10/2019  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Σάββατο 19/10/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  1  3  
Σάββατο 19/10/2019  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Σάββατο 19/10/2019  16:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  3  1  
Σάββατο 19/10/2019  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  1  3  
Σάββατο 19/10/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  0  3  
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 26/10/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  2  
Σάββατο 26/10/2019  12:30  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  1  
Σάββατο 26/10/2019  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 26/10/2019  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  0  3  
Σάββατο 26/10/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  0  
Σάββατο 26/10/2019  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  2  
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 02/11/2019  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ  1  3  
Σάββατο 02/11/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Σάββατο 02/11/2019  16:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Σάββατο 02/11/2019  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  2  3  
Σάββατο 02/11/2019  14:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 02/11/2019  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 09/11/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  1  
Σάββατο 09/11/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ  3  0  
Σάββατο 09/11/2019  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
Σάββατο 09/11/2019  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ  3  0  
Σάββατο 09/11/2019  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)  1  3  
Σάββατο 09/11/2019  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  0  
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 16/11/2019  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 16/11/2019  18:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 16/11/2019  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 16/11/2019  16:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 16/11/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 16/11/2019  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 23/11/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 23/11/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 23/11/2019  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Σάββατο 23/11/2019  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 23/11/2019  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 23/11/2019  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 30/11/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 30/11/2019  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 30/11/2019  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 30/11/2019  18:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 30/11/2019  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 30/11/2019  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 07/12/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 07/12/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 07/12/2019  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Σάββατο 07/12/2019  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 07/12/2019  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 07/12/2019  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 14/12/2019  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 14/12/2019  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 14/12/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 14/12/2019  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 14/12/2019  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 14/12/2019  18:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
 
Γύρος 2
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 21/12/2019  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 21/12/2019    ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 21/12/2019  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 21/12/2019  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 21/12/2019  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 21/12/2019  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 11/01/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 11/01/2020  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Σάββατο 11/01/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 11/01/2020  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 11/01/2020  18:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 11/01/2020    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 3η αγωνιστική )
Σάββατο 18/01/2020    ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 18/01/2020  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 18/01/2020  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 18/01/2020  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 18/01/2020  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 18/01/2020  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 25/01/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 25/01/2020  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Σάββατο 25/01/2020  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 25/01/2020  18:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 25/01/2020  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 25/01/2020  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
( 5η αγωνιστική )
Σάββατο 01/02/2020  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 01/02/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 01/02/2020  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 01/02/2020  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 01/02/2020  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 01/02/2020  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 08/02/2020  18:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 08/02/2020  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 08/02/2020    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 08/02/2020  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 08/02/2020  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 08/02/2020  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 15/02/2020  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 15/02/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 15/02/2020  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Σάββατο 15/02/2020  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 15/02/2020  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 15/02/2020  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 22/02/2020  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 22/02/2020  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 22/02/2020    ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 22/02/2020  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 22/02/2020  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 22/02/2020  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
( 9η αγωνιστική )
Σάββατο 29/02/2020  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 29/02/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 29/02/2020  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Σάββατο 29/02/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 29/02/2020  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
Σάββατο 29/02/2020  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 10η αγωνιστική )
Σάββατο 07/03/2020  17:00  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ)      
Σάββατο 07/03/2020  14:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"      
Σάββατο 07/03/2020    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 07/03/2020  13:30  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ      
Σάββατο 07/03/2020  18:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 07/03/2020  19:00  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ      
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 14/03/2020  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 14/03/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 14/03/2020  14:30  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Σάββατο 14/03/2020  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 14/03/2020  12:00  ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ  ΑΣ ΠΕΡΑ  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ      
Σάββατο 14/03/2020  10:15  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση