ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2019 - 2020
 
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Β΄ΟΜΑΔΕΣ/Α΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Κυριακή 13/10/2019  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Σάββατο 12/10/2019  16:30  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4)  3  0  
Κυριακή 13/10/2019  15:00  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  0  3  
Κυριακή 13/10/2019  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  1  3  
( 2η αγωνιστική )
Σάββατο 19/10/2019  14:30  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ  0  3  
Κυριακή 20/10/2019  15:00  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  0  3  
Κυριακή 20/10/2019  15:30  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  0  
Κυριακή 20/10/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  1  3  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 27/10/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  0  
Κυριακή 27/10/2019  15:00  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  0  3  
Κυριακή 27/10/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  0  
Κυριακή 27/10/2019  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  1  3  
( 4η αγωνιστική )
Σάββατο 02/11/2019  14:30  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ  3  0  
Κυριακή 03/11/2019  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Κυριακή 03/11/2019  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1  3  
Σάββατο 02/11/2019  19:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ  3  2  
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 10/11/2019  19:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Κυριακή 10/11/2019  15:00  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  0  3  
Κυριακή 10/11/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  1  
Κυριακή 10/11/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  1  3  
( 6η αγωνιστική )
Σάββατο 16/11/2019  14:30  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
Κυριακή 17/11/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 17/11/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 17/11/2019  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 24/11/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 24/11/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Κυριακή 24/11/2019  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 23/11/2019  19:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
( 8η αγωνιστική )
Σάββατο 30/11/2019  14:30  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ      
Κυριακή 01/12/2019  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 01/12/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 01/12/2019  15:00  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 08/12/2019  19:30  ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      
Σάββατο 07/12/2019  19:00  ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΛΙΜΟΥ      
Κυριακή 08/12/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 08/12/2019  17:30  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση