ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2019 - 2020
 
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18/ Γ΄-Δ΄ΟΜΑΔΕΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Σάββατο 19/10/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  1  3  
Κυριακή 20/10/2019  12:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  0  
Κυριακή 20/10/2019  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  2  
Κυριακή 20/10/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  1  3  
Σάββατο 19/10/2019  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Σάββατο 19/10/2019  19:30  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  2  3  
Κυριακή 20/10/2019  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Κυριακή 20/10/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 03/11/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''  0  3  
Σάββατο 02/11/2019  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."  3  0  
Κυριακή 03/11/2019  15:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0  3  
Κυριακή 03/11/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Σάββατο 02/11/2019  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  0  3  
Σάββατο 02/11/2019  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 03/11/2019  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)  3  0  
Σάββατο 02/11/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  2  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 10/11/2019  17:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Κυριακή 10/11/2019  11:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  1  
Κυριακή 10/11/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  0  3  
Σάββατο 09/11/2019  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Σάββατο 09/11/2019  18:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ  3  1  
Κυριακή 10/11/2019  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Κυριακή 10/11/2019  18:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ  0  3  
Σάββατο 09/11/2019  17:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  3  1  
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 17/11/2019  18:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 16/11/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Σάββατο 16/11/2019  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Κυριακή 17/11/2019  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 17/11/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 16/11/2019  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 16/11/2019  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Σάββατο 16/11/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 24/11/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 24/11/2019  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 23/11/2019  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Σάββατο 23/11/2019  18:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Κυριακή 24/11/2019  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 24/11/2019  18:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 24/11/2019  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Κυριακή 24/11/2019  12:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
( 6η αγωνιστική )
Κυριακή 01/12/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 30/11/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Κυριακή 01/12/2019  12:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 30/11/2019  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Σάββατο 30/11/2019  20:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 01/12/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 30/11/2019  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 30/11/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 7η αγωνιστική )
Σάββατο 07/12/2019  18:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Σάββατο 07/12/2019  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Κυριακή 08/12/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 08/12/2019  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 08/12/2019  18:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 08/12/2019  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Σάββατο 07/12/2019  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 08/12/2019  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 15/12/2019  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 14/12/2019  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Κυριακή 15/12/2019  12:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 15/12/2019  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 14/12/2019  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Σάββατο 14/12/2019  20:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 15/12/2019  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 14/12/2019  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 22/12/2019  18:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 22/12/2019  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 21/12/2019  18:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Σάββατο 21/12/2019  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Κυριακή 22/12/2019  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Σάββατο 21/12/2019  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 21/12/2019  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 22/12/2019  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
( 10η αγωνιστική )
Κυριακή 12/01/2020  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 11/01/2020  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Κυριακή 12/01/2020  12:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 12/01/2020  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 12/01/2020  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 11/01/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Σάββατο 11/01/2020  20:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 11/01/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 11η αγωνιστική )
Σάββατο 18/01/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 19/01/2020  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Κυριακή 19/01/2020  18:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 19/01/2020  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 18/01/2020  18:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Σάββατο 18/01/2020  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 19/01/2020  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 18/01/2020  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
( 12η αγωνιστική )
Κυριακή 26/01/2020  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 25/01/2020  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Κυριακή 26/01/2020  12:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 26/01/2020  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 26/01/2020  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 25/01/2020  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Σάββατο 25/01/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Σάββατο 25/01/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 13η αγωνιστική )
Κυριακή 02/02/2020  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 01/02/2020  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 01/02/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 02/02/2020  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Κυριακή 02/02/2020  18:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 02/02/2020  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Σάββατο 01/02/2020  20:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Σάββατο 01/02/2020  18:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
( 14η αγωνιστική )
Κυριακή 09/02/2020  20:00  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ''Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ''      
Σάββατο 08/02/2020  15:30  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      
Κυριακή 09/02/2020  12:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Κυριακή 09/02/2020  11:30  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 09/02/2020  16:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 08/02/2020  18:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Σάββατο 08/02/2020  18:00  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ      
Σάββατο 08/02/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 15η αγωνιστική )
Σάββατο 15/02/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)  ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."      
Σάββατο 15/02/2020  20:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)  ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 16/02/2020  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Γ)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Σάββατο 15/02/2020  18:00  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      
Σάββατο 15/02/2020  19:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 16/02/2020  15:00  ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ(ΛΑΝΣ)      
Κυριακή 16/02/2020  18:30  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)  ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 16/02/2020  14:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση