ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2019 - 2020
 
ΑΓΟΡΙΑ Κ17 Α΄ ΦΑΣΗ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Κυριακή 23/02/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ  3  1  
Κυριακή 23/02/2020  12:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  1  3  
Κυριακή 23/02/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
Κυριακή 23/02/2020  16:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  0  3  
Κυριακή 23/02/2020  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)  0  3  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 08/03/2020  13:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
Παρασκευή 13/03/2020  21:45  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 08/03/2020  13:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ  3  0  
Κυριακή 08/03/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"  3  0  
Κυριακή 08/03/2020  12:30  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3  0  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 15/03/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 15/03/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 15/03/2020  16:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 15/03/2020  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Κυριακή 15/03/2020  20:00  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 22/03/2020  13:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Κυριακή 22/03/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Κυριακή 22/03/2020  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 22/03/2020    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Κυριακή 22/03/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 29/03/2020  16:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 29/03/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 29/03/2020  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Κυριακή 29/03/2020    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 29/03/2020    ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
( 6η αγωνιστική )
Κυριακή 05/04/2020  13:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Κυριακή 05/04/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Κυριακή 05/04/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 05/04/2020  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 05/04/2020  17:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 12/04/2020    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 12/04/2020  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Κυριακή 12/04/2020  16:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 12/04/2020    ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 12/04/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
( 8η αγωνιστική )
Κυριακή 26/04/2020  13:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Κυριακή 26/04/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Κυριακή 26/04/2020    ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 26/04/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 26/04/2020  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
( 9η αγωνιστική )
Κυριακή 03/05/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Κυριακή 03/05/2020    ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 03/05/2020    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
Κυριακή 03/05/2020  14:00  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)      
Κυριακή 03/05/2020  17:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
( 10η αγωνιστική )
Κυριακή 10/05/2020  13:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ      
Κυριακή 10/05/2020  20:00  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ      
Κυριακή 10/05/2020  18:00  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ      
Κυριακή 10/05/2020  20:00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 10/05/2020    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      
( 11η αγωνιστική )
Κυριακή 17/05/2020  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"      
Κυριακή 17/05/2020  17:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      
Κυριακή 17/05/2020  12:00  ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ"      
Κυριακή 17/05/2020    ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Α)  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ      
Κυριακή 17/05/2020    ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Β)  ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ      
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση