ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ | ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α | Ανακοινώσεις | Προκηρύξεις | Αποτελέσματα | Ομάδες/Σωματεία | Γήπεδα/Γυμναστήρια | Διαιτητές | Σύνδεσμοι | Φωτογραφίες
  Εκτύπωση
Πρωταθλήματα    Περίοδος 2017 - 2018
 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄/Α΄ΦΑΣΗ/Β΄ΟΜΙΛΟΣ :: Αγωνιστικές << Επιστροφή
 
 
Γύρος 1
 
( 1η αγωνιστική )
Κυριακή 11/02/2018  18:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  1  3  
Κυριακή 11/02/2018  15:30  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ  3  1  
Κυριακή 11/02/2018  14:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  0  3  
Κυριακή 11/02/2018  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  1  
( 2η αγωνιστική )
Κυριακή 25/02/2018  15:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Κυριακή 25/02/2018  16:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  0  
Κυριακή 25/02/2018  09:30  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  1  3  
Κυριακή 25/02/2018  14:30  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  1  3  
( 3η αγωνιστική )
Κυριακή 04/03/2018  18:00  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  0  3  
Σάββατο 03/03/2018  20:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  1  
Κυριακή 04/03/2018  16:30  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  0  
Κυριακή 04/03/2018  18:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  0  
( 4η αγωνιστική )
Κυριακή 11/03/2018  17:30  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Κυριακή 11/03/2018  18:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  0  
Κυριακή 11/03/2018  16:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  0  3  
Κυριακή 11/03/2018  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  3  0  
( 5η αγωνιστική )
Κυριακή 18/03/2018  16:30  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  0  3  
Κυριακή 18/03/2018  14:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  0  3  
Κυριακή 18/03/2018  09:30  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
Κυριακή 18/03/2018  18:00  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)      Αναβολή
Σάββατο 31/03/2018  15:00  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ  3  0  
( 6η αγωνιστική )
Κυριακή 01/04/2018  17:00  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ"  3  0  
Κυριακή 01/04/2018  18:00  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΤΑΥΡΟΥ "ΤΙΜ.ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ"  3  1  
Κυριακή 01/04/2018  20:00  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)  3  1  
Κυριακή 01/04/2018  14:00  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΖΑΒΑΡΙΑΝ  0  3  
( 7η αγωνιστική )
Κυριακή 15/04/2018  16:00  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ  3  1  
Κυριακή 15/04/2018  09:30  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ  ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ  0  3  
Κυριακή 15/04/2018  16:00  ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ  ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  3  0  
Σάββατο 14/04/2018  20:00  ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ  ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  3  2  
 
 
  << Επιστροφή
 
 
  Εκτύπωση